dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pszona

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł116 m² 12 521,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2003

Promo Estates prezentuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z ogromnym potencjałem przy ulicy Pszona w Krakowie. Lokalizacja: to słoneczne i przestronne mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł35 m² 12 542,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Wyjątkowa szansa na swoje miejsce W warszawie! Przedstawiamy Państwu unikatową ofertę sprzedaży dwustronnego mieszkania o powierzchni 35 m2 z ogromnym potencjałem aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

694 992 zł50 m² 13 816,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piekny apartament50m2krzyki /2 pokoje garaz/komorka!top! polecam nowe i w pełni urządzone mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Drabika (krzyki/jagodno). Nieruchomość o pow. 49,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

741 534 zł71 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru już w tym miesiacu * Możliwość wykończenia pod klucz Trójstronne mieszkanie z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tarnopolska

Rzeszów,podkarpackie

225 000 zł640 m² 351,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny ul. Tarnopolska. Oferta sprzedaży: - ul. Tarnopolska - Budziwój, - działka prostokątna 6,4 ara, - długość 32m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wygonowa

Kobyłka,mazowieckie

839 000 zł128 m² 6 554,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Ofertą sprzedaży to środkowy segment zabudowy szeregowej w spokojnej okolicy, około 15 minut od Warszawy w miejscowości Kobyłka. Nieruchomość dwukondygnacyjna urządzona w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 030 568 zł53 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52m2 z wyjątkową narożną logią o pow. 21,02m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 808 150 zł125 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 124,7 m2 znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym wieżowcu. Inwestycja ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Nieruchomości Optima prezentują możliwość zakupu 2 pokojowego mieszkania w odnowionym budynku przy ul. Wyczółkowskiego. Mieszkanie znajduje się na najbardziej lubianym 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wolbrom

Wolbrom,małopolskie

399 000 zł62 m² 6 392 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż mieszkanie w Wolbromiu przy ul.Wiejskiej o powierzchni 62,42m2. Nieruchomość usytuowana na IV piętrze, w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł65 m² 14 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam mieszkanie do sprzedaży znajdujące się na kameralnym osiedlu w zabudowie szeregowej przy ul. Motylkowej. Nieruchomość powstała w 2015 roku, mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Będzin,śląskie

260 000 zł53 m² 4 861,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Piastowska, 3 - pokojowe mieszkanie w niskim bloku z widokiem na Zamek. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy w Wałbrzych przy ulicy Wolności. Lokal ma 42m2 powerzchni użytkowej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi , kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleska

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł47 m² 10 548,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż bardzo zadbane, rozkładowe mieszkanie usytuowane przy ul. Oleskiej na Zakrzowie, mieszkanie mieści się na 7 piętrze zadbanego 11 piętrowego budynku. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Trzcianka

Trzcianka,wielkopolskie

220 000 zł1 477 m² 148,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż działka budowlana w Trzciance, w urzekającym otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

744 000 zł42 m² 17 542,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 34.5 m2 + 7m2 (dodatkowy przynależny pokój) Mieszkanie mieści się na 8 piętrze 8-piętrowego budynku z lat 60-tych Lokal składa się -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bystronia

Kraków,małopolskie

1 690 000 zł180 m² 9 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Atrakcyjny dom dla dużej rodziny w Osiedlu Łuczanowice, kraków Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący, idealny dla dużej rodziny, na malowniczym Osiedlu Łuczanowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Przyczółkowa

Warszawa,mazowieckie

6 121 000 zł6 121 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 6121 m2 zlokalizowana przy ulicy Przyczółkowej, w dzielnicy Wilanów-Powsinek. Grunt znajduje się w sąsiedztwie południowej obwodnicy Warszawy - Węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

1 744 900 zł87 m² 19 998,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu unikatowe, dwukondygnacyjne mieszkanie w najprężniej rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Woli Młynów. Jego powierzchnia to 87.25m2, z dodatkowym 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Gogolin

Gogolin,opolskie

2 507 505 zł1 692 m² 1 481,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości Waldemara Michna, w toku postępowania upadłościowego prowadzonego przed Sądem Rejonowym w Opolu Wydział V Gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

614 000 zł52 m² 11 830,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komandorska 3 pokoje /rozklad/54m2! Polecamy na sprzedaż mieszkanie znajduje się w wieżowcu na pierwszej kontygnacji - wysoki parter. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Żory,śląskie

220 000 zł880 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Żorach o powierzchni dwie ok. 880m2 oraz dwie ok. 900m2. Działka budowlana, nieogrodzona. Ukształtowanie terenu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

965 900 zł74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowy Apartament 4 pokojowy o pow. 74,3m2 w jednej z bardzo atrakcyjnych miejsc Wrocławia przy ul. Jedności Narodowej. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki i bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pobiedna

Pobiedna,dolnośląskie

111 375 zł891 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana blisko świeradowa zdroju! świetna lokalizacja tylko 5 km od ośrodka narciarskiego ski&sun W świeradowie zdroju. Oferta dostępna tylko W naszym biurze. Proponuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w centrum Piły. ul. 11 Listopada! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

526 289 zł51 m² 10 327,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 3 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 50,96 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł340 m² 4 705,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 340m2, na której posadowiony jest 3-kondygnacyjny budynek mieszkalny jednorodzinny. Budynek mieszkalny jednorodzinny jest częściowo przybudowany od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Nowa Ruda,dolnośląskie

300 000 zł75 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Nowej Rudy z ogrodem na zamkniętym osiedlu. Ul. Stefana Żeromskiego W skład mieszkania wchodzą: - przestrzenny rozkładowy przedpokój - 3 duże pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świrskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Gdańsku, w spokojnej dzielnicy Zakoniczyn, przy ulicy Świrskiego. To trzypokojowe mieszkanie o powierzchni zapewniającej wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

390 000 zł48 m² 8 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu dla mieszkańców spoza ue Mam do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe na parterze niskiego bloku z wielkiej płyty, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

515 928 zł46 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,48m2 z ogrodem o pow. 60,09m2! Mieszkanie znajduje się parterze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Psary

Psary,małopolskie

350 000 zł2 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż malowniczą działkę o powierzchni 20 arów, w kształcie prostokąta, co sprawia, że jest idealnym miejscem do realizacji różnorodnych planów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

898 900 zł137 m² 6 544,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż, przestronny, parterowy Dom pod Lasem z kominkiem , tarasem i dużym, zadbanym ogrodem zaledwie 20 minut drogi od Bydgoszczy. Budynek według projektu Aneta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł67 m² 6 840,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty niska zabudowa stan deweloperski jasne wnętrza 3 miejsc parkingowych 3 pokoje dwa balkony strych 6,5m2 bezczynszowe Opis Przedstawiam Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,66m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

316 900 zł37 m² 8 473 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu ksm. Powierzchnia - 37,4m2 Mieszkanie jest po remoncie. Wymieniony został pion wodny i kanalizacyjny. Nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

359 000 zł51 m² 6 977,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 51,45m 2 wraz z balkonem oraz dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok. 10 m2 na os. Staszica w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Myślenice

Myślenice,małopolskie

339 000 zł34 m² 9 898 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 34,25m2 położone na pierwszym piętrze (II kondygnacja) bloku na os. 1000-lecia. Mieszkanie składające się z jednego dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 939 810 zł188 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Oddane do użytku. Salon z jadalnią 67,88 mkw. Kuchnia 15,25 + spiżarnia 3,32. Trzy sypialnie od 13,02 do 21,08 mkw. Dwie łazienki + wc. Garderoba. Taras 27,41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

21 600 zł5 m² 4 320 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk w postępowaniu upadłościowym prowadzonym wobec multi-hekk Nieruchomości spółka z o.o. w upadłości z /s w Oleśnie, sygn. akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Zbęk

Zbęk,łódzkie

416 563 zł67 200 m² 6,20 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

598 492 zł60 m² 9 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

jeżeli szukasz ciszy i spokoju, to jest Twoje miejsce. Cisza i spokój w świetnej cenie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,15 m2, z balkonem. Osiedle.