dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

504 845 zł92 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 91,79 m2. Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Opoczno

Opoczno,łódzkie

499 000 zł340 m² 1 467,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do Opoczna na ulicę Kolberga! Znajduje się tam działka o powierzchni 1102 m2 zabudowana budynkiem parterowym o powierzchni użytkowej 296 m2. Budynek niepodpiwniczony z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

639 500 zł38 m² 16 754 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera Nowa inwestycja w Krakowie! Oferuję do zakupu mieszkania od 25,37 m2 do 62,75 m2 w nowopowstającej inwestycji przy ulicy Rydlówka. Przemyślana funkcjonalność mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Połaniecka

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł60 m² 11 667 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie na sprzedaż w okolicy ul. Połanieckiej. Jasne mieszkanie dwustronne, bardzo dobrze nasłonecznione. Pokoje znajdują się od strony wschodniej, natomiast salon z kuchnią od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Albigowa

Albigowa,podkarpackie

949 000 zł220 m² 4 313,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Nowa niższa cena! Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 137m2 w miejscowości Albigowa. Opis: wolnostojący dom z użytkowym poddaszem oraz częściowym podpiwniczeniem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

684 000 zł61 m² 11 229,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Funkcjonalne mieszkanie z osobną kuchnią i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

1 010 000 zł84 m² 12 023,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

(Więcej zdjęć wkrótce) Perfect Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 4-ro pokojowe mieszkanie na osiedlu Rząka. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

425 000 zł41 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie z tarasem zielonym o powierzchni 41,41m2 na parterze w 4 kondygnacyjnym bloku z 2023r przy ul. Dożynkowej. Opis mieszkania: kuchnia Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Hordzież

Hordzież,lubelskie

220 000 zł4 937 m² 44,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedania działkę rolno -budowlaną o powierzchni 0,4937 ha w Hordzieży, gmina Serokomla. Działka o nieregularnym kształcie, narożna. Idealnie ulokowana przy głównej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł54 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na Targówku. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 składa się z: - salonu - kuchni - przedpokoju - łazienki - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł57 m² 14 566,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Chomiczówka to charakterystyczna część dzielnicy Bielany, z którą jej mieszkańcy są bardzo związani. Jest tu spokojne, a bogactwo zieleni sprawia, że mieszka się tu przyjemnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żmija

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł69 m² 15 751,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania na warszawskich Bielanach, w lokalizacji idealnej dla rodzin - na spokojnym, zamkniętym, chronionym i monitorowanym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sułów

Sułów,małopolskie

240 000 zł1 500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu działkę w zielonej okolicy, położoną w Sułowie gm. Biskupice ,około 6 km od Wieliczki z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Działka w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokwi

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2, znajdujące się na pierwszym piętrze budynku przy ulicy Krokwi na Warszawskim Henrykowie. Ta nieruchomość posiada wiele atutów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

620 000 zł44 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie blisko morza, nieruchomość zlokalizowana na 1 piętrze w budynku w niskiej zabudowie Gdańsk - przymorze. Duży potencjał inwestycyjny! Lokal o powierzchni 44m2 na, który składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 048 000 zł5 240 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w atrakcyjnej dzielnicy Starych Tarnowice - Os. Kolejarzy! Do sprzedaży działka budowlano-rolna o powierzchni 5240 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Stare Tarnowice -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Karwowo

Karwowo,zachodniopomorskie

300 000 zł3 156 m² 95,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka rolna w kształcie prostokąta, o powierzchni 3156 m2, położona z dala od głównej drogi, w zielonej i spokojnej okolicy, w Karwowie (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gołubie

Gołubie,pomorskie

213 920 zł1 528 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

: na skróty : gołubie sikorzyno || Działka rolna || Sprzedaż Atrakcyjna działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 960m2 w otoczeniu zieleni. Wyjątkowa lokalizacja - magiczne kaszuby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerk

Świerk,zachodniopomorskie

99 000 zł92 m² 1 076,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Ofertą sprzedaży jest poniemiecki dom, wolnostojący, usytuowany w cichej i spokojnej miejscowości Świerk, w powiecie szczecineckim. Stan techniczny nieruchomości do remontu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

323 600 zł30 m² 10 797,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I prowizji dla biura planowany odbiór mieszkań to IV kwartał 2024 roku. Kup bezpiecznie z expanderem! W tej inwestycji posiadam W portfolio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

790 748 zł73 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 3 pokojowe W stanie deweloperskim! inwestycja ukończona, mieszkanie gotowe do odbioru! Przestronne mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem, o powierzchni 72,88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

478 434 zł44 m² 10 795 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,32m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

245 000 zł54 m² 4 537,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy w Szczawnie Zdroju przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie posiada 54m2 powierzchni , ale ze względu na wysokość pomieszczeń ( około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urbanowicza

Kraków,małopolskie

525 000 zł36 m² 14 583 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Bieńczyce w Nowej Hucie w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój - aneks kuchenny - drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

449 900 zł39 m² 11 425 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

piekun oferty: tel. Gotowiec inwestycyjny w centrum Wrocławia! Układ nieruchomości: - sypialnia - łazienka - kuchnia - sypialnia Otoczenia nieruchomości: ulica Kaszubska we Wrocławiu to malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boniewo

Boniewo,lubelskie

850 000 zł96 m² 8 854,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 000 m²

Wymarzona przestrzeń z ogrodem i lasem dla Twojej rodziny tylko 30 min. od centrum Lublina Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego parterowego wybudowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

299 000 zł21 m² 14 077,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Gotowy apartament Z tarasem W centrum szklarskiej poręby Oferujemy na sprzedaż gotowy, w pełni umeblowany apartament w obiekcie z 2015 roku z windą i miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

744 995 zł60 m² 12 416,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piekny w centrum 3 pokoje nowy blok 60m2 /top!/hit/!toop Polecamy atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia. Uniwersytet Wrocławski - 800 m Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Jadowniki Mokre

Jadowniki Mokre,małopolskie

59 000 zł2 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka rolno-budowlana Jadowniki Mokre gm. Wietrzychowice Zgodnie z planem zagospodarowania dla Państwa działki, przeznaczona jest ona wyłącznie na zabudowę zagrodową w gospodarstwach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Bieniędzice

Bieniędzice,mazowieckie

99 000 zł11 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż działkę rolną położona w miejscowości Bieniędzice gm. Wolanów działka posiada numer 882, powierzchnia działki wynosi 11000 m2 działka posiada wysokie klasy ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czerniawy

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 530 001 zł180 m² 8 500,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:701 m²

Witamy w Kazimierzu. Oferujemy Państwu stylowo urządzony, elegancki dom przy ulicy Czerniawy, z pięknie wykończonymi, jasnymi wnętrzami, słonecznym tarasem i wyjściem do ogrodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Ostatnim Groszu

Wrocław,dolnośląskie

605 000 zł53 m² 11 330 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie znajdujące się przy ul. Na Ostatnim Groszu we Wrocławiu. Nieruchomość mieści się w doskonałej lokalizacji, posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

[ kupujacy nie płaci prowizji ] spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu możliwość założenia kw na lokal - wymagane dokumenty zostały już zebrane grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zachowice

Zachowice,dolnośląskie

115 000 zł877 m² 131,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

We speak English, call for more details! opis nieruchomości: na sprzedaż działka rolna nr 238/1 w Zachowicach o powierzchni łącznej 877 m2. Do działki doprowadzony jest prąd. Dojazd ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Bujakowska

Ornontowice,śląskie

165 000 zł794 m² 207,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w Ornontowicach, przy ul. Bujakowskiej Oferta tylko w naszym biurze! Nieruchomość składa się z dwóch działek przylegających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konarzewskiego

Luboń,wielkopolskie

729 000 zł60 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, bogate wyposażenie, klimatyzacja. Komfortowy, trzypokojowy apartament położony na trzecim piętrze, w niskim czteropiętrowym bloku z dużą windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł158 m² 9 487,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu bezczynszowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 158m2, położonego na kameralnym i zamkniętym osiedlu w Wawrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Pod Dębami

Stobno,zachodniopomorskie

295 000 zł4 000 m² 73,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w Stobnie, w okolicy ulicy Pod Dębami, dla której nie ma obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Kołbaskowo, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kierowa

Bielsko-Biała,śląskie

417 000 zł53 m² 7 798,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zarezerwowane oferta sprzedaży mieszkania W bielsku-białej na ul. Kierowej 10 o powierzchni 53,47 m2. Oferujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 53,47 m2, położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł28 m² 18 014,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka na sprzedaż o pow.27m2 położona na warszawskim Mokotowie.Mieszkanie usytuowane na parterze w budynku z 2016r.W skład mieszkania wchodzi:pokój dzienny,oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jedlina

Jawiszowice,małopolskie

88 000 zł933 m² 94,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana O powierzchni 933 m2 jawiszowice, ul. Jedlina cena 88.000 zł Na sprzedaż działka budowlana powierzchni 933 m2, położona przy ul. Jedlina w Jawiszowicach (gm.