dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

249 000 zł26,50 m² 9 396,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Kawalerka W odnowionej kamienicy! atuty: - brak podatku pcc (2%)! - prywatny parking na terenie posesji w cenie! - standard "pod klucz" - mieszkanie po generalnym remoncie! - zrewitalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 960 zł51,90 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe apartamenty z miejscami parkingowymi, balkonami oraz komórkami lokatorskimi, zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł323 m² 3 247,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:534 m²

Tylko w Best Nest Na sprzedaż kamienica o powierzchni 323 m , zlokalizowana w prestiżowej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Bielska-Białej, przy ul. Młyńskiej. Budynek doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,50 m² 5 603,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja Mieszkanie z ogrodem i garażem w atrakcyjnej okolicy Snowidza. Na sprzedaż przytulne mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 60,50 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł72 m² 13 180,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Środkowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 1934 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł62 m² 9 338,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł27,31 m² 19 772,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry, nazywam się Julia i zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą eleganckiego apartamentu przy ulicy Półwiejskiej 47! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł21 600 m² 5,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka leśna w ładnej miejscowości Borzynowo niedaleko Pasłęka Cena: 128 000 zł Powierzchnia: 2,16 ha Cena za 1 m2 6zł Polecamy państwu piękną działkę leśną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł31,30 m² 10 830,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31m2 położone na drugim piętrze w kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Gustownie wykończony i w pełni wyposażony lokal mieszkalny, praktycznie nie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 600 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 705 872 zł100,42 m² 36 904 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 519 000 zł280 m² 5 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:268 m²

Oferta Premium 0% dla Kupującego. Kupując tę nieruchomość, nie płacisz prowizji. Komfortowy dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem położony w cichej, zielonej i rodzinnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł79,39 m² 8 124 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji deweloperskiej położoną na Osiedlu Kwiatowym w Bolesławcu, gdzie powstają domy w zabudowie bliźniaczej. Świetnie zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

195 000 zł267,90 m² 727,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:569 m²

Dom W stanie surowym otwartym na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych - szczucin - możliwość wydzielenia mieszkań pod wynajem. Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

672 075 zł46,35 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny, gustowny 2 pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Młyn nad Cybiną, ul. Sarnia Szukasz nowoczesnego i urządzonego mieszkania w wyjątkowym miejscu? Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom w centrum Chojnic z lokalem użytkowym! Dom o powierzchni użytkowej 180m2 z lokalem użytkowym na dole! W skład powierzchni wchodzą: parter: - lokal użytkowy na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł49 000 m² 59,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Komercyjna nieruchomość inwestycyjna Moszczona Pańska, gm. Nurzec-Stacja Powierzchnia: ok. 5 ha | Staw 1,5 ha | 12 wydzielonych działek z pozwoleniem na budowę | Cena: 2 990 000 pln Opis ogólny Na.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł1 000 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do sprzedaży cena4200000zł! boutique hotel do sprzedazy Jelenia Gora na Dolnym Slasku Inwestycja lub nowy pomysl na zycie. Kameralny i nowoczesny obiekt o charakterze boutique hotel. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł59,16 m² 10 733,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe, w pełni wykończone i nigdy niezamieszkałe mieszkanie w inwestycji Murapol Zielony Żurawiniec. Lokal jest gotowy do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, oferując standard.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł42 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Oskara Langego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: ok. 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł34,82 m² 16 628,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe położone w malowniczej okolicy Kołobrzegu. Nieruchomość o powierzchni 35 m , jest w pełni wyposażona, gotowa do wprowadzenia. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł67 m² 14 776,12 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Puławskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł34,32 m² 10 052,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Mińsk Mazowiecki Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,32 m , położone na parterze budynku przy ul. 1-go plm.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł100 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:632 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w miejscowości gminnej Kleczew, przy ulicy Stefana Okrzei. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł493 m² 586,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Świetna oferta działki budowlanej! tylko W makler! Opcja sprzedaży jest działką o powierzchni 493m2 dostępną w Opławcu. Teren położony w miejscu położonym przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł32 m² 19 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje W nowym budownictwie! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Stańczyka, dzielnica Bronowice. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

181 440 zł1 512 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działki budowlane, budowlano - rolne z daleka od miejskiego zgiełku w miejscowości Wrzeszczyn. Działki w planie zagospodarowania oznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

7 150 000 zł91 430 m² 78,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Brzezińskiej o łącznej powierzchni 91430 m w skład których wchodzą działki 5254/408, 5255/408, 5257/405, 5258/405, 5260/404, 5261/404,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem - 50 m Oferuję na sprzedaż własnościowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 50 m (powierzchnia użytkowa 45,2 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł249 m² 3 935,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:56 m²

Dom wolnostojący, gotowy do wprowadzenia, leszno, podwale. Wgn Poznań Krauthofera ma przyjemność zaoferować do sprzedaży 3-kondygnacyjny dom wolnostojący w spokojnej części Leszna. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł80 m² 6 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Dobra lokalizacja - cisza, spokój. W bliskim sąsiedztwie zabudowania jednorodzinne i siedliska. Do Płocka 12km, do Bielska 6km. Properton posiada w ofercie pośrednictwa: sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szukasz wyjątkowej działki blisko lasu i jeziora - ta oferta jest dla Ciebie! Łapino Kartuskie to malownicza miejscowość chętnie wybierana przez rodziny które cenią sobie ciszę, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł228 m² 1 447,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Rudzienice ul. Ogrodowa powiat Iława, woj. warmińsko-mazurskie. Dom wolnostojący w stanie surowym otwartym na działce o powierzchni 1426 m2. Bardzo dobra lokalizacja z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Maleniec

Maleniec,świętokrzyskie

39 000 zł1 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość rolna o powierzchni 1300 m 2 położona 1 km od Maleńca w miejscowości Machory w gminie Ruda Maleniecka w woj. Świętokrzyskim. Klasa gleby :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł150,77 m² 7 620,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

CO sprzedajemy? Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 150,77 m , z ogródkami o powierzchni od 80 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

387 828 zł47,88 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 47,88m2 - Lublin okolice ul. Nadbystrzyckiej Dwa pokoje: - salon z aneksem kuchennym o pow. 28,82m2 - sypialnia o pow. 11,34m2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł60,90 m² 2 789,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż komfortowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 60,90m + 6,70m2 komórka, położone na 2 piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 1940 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż! Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu z 1934 r, po renowacji, gotowego na nowy rozdział. Dom o powierzchni ok. 240 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 21.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł39 m² 21 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nigdy niezamieszkałe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2023 roku w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł25,96 m² 21 918,34 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament inwestycyjny W sercu młodego miasta - żurawie II Zarządzanie najmem | Wysoki standard | Duży balkon | Klimat Stoczni | Pełne wyposażenie | Recepcja | Gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł67,51 m² 3 999,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Miller prezentuje na sprzedaż nieruchomość w Centrum Śródmieścia w Wałbrzychu o powierzchni 67,51m2. W skład powierzchni mieszkalnej wchodzą.