dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 983 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 983 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Al. Tysiąclecia

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

319 000 zł45 m² 7 088,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w standardzie premium , znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

999 000 zł149 m² 6 705 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim plus o powierzchni ok 150 m2, posadowiony na kształtnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radawie

Radawie,opolskie

130 000 zł140 m² 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 170 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z możliwością zagospodarowania poddasza o powierzchni około 140 m2, składający się z 3 pokoi, dużej kuchni, łazienki z wc, 2 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

511 390 zł46 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Klient nie płaci prowizji - zakup od dewelopera brak podatku pcc 2% Mieszkanie kwalifikuje się do Bezpiecznego Kredytu 2% Inwestycja gotowa, ostatnie 3 mieszkania w sprzedaży! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aspekt

Warszawa,mazowieckie

828 000 zł52 m² 16 065,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie w kameralnym budynku na Bielanach. Ustawny pokój dzienny z wyjściem na balkon, sypialnia , kuchnia w aneksie oraz łazienka z prysznicem , pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

247 000 zł33 m² 7 462,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,1m2 Tychy przy ul. Niepodległości, w skład którego wchodzi: - kuchnia połączona z salonem - sypialnia - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Zelków,małopolskie

1 499 000 zł175 m² 9 633 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Nieruchomości Home Estate oferuje do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący usytuowany na 7-arowej działce znajdującej się blisko ulicy Granicznej w podkrakowskim Zelkowie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Dobra,zachodniopomorskie

810 000 zł102 m² 7 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż ostatni dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnym miejscu w Dobrej. Podstawowe cechy nieruchomości: - powierzchnia bliźniaka 102 m2 (w tym garaż o pow. 16 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Laliki

Laliki,śląskie

130 000 zł6 200 m² 20,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Beskid żywiecki - beskid śląski - gmina milówka - laliki - widokowa I spokojna lokalizacja - działka Z potencjałem - idelana pod ranczo - zapraszamy Mam przyjemność przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie do wejścia z atrakcyjnym układem pomieszczeń! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 46,94 mkw. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji Sosnowca - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

215 000 zł38 m² 5 613,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Komfort przedstawia na sprzedaż mieszkanie w Centrum miasta Świdnicy. Nieruchomość o pow. 38,3 m2 składa się z 2 pokoi ,kuchni, łazienki i osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy

Międzybrodzie Żywieckie,śląskie

2 099 000 zł385 m² 5 451,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam Państwu do zaoferowania pensjonat nad jeziorem w Międzybrodziu Żywieckim. Miejscowość jest fantastycznym miejscem na wypoczynek z dala od zgiełku miasta w otoczeniu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

307 426 zł26 m² 11 815 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy kawalerkę położoną w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Poznania. Na Winogradach znajduje się największy, zabytkowy miejski zieleniec - Park Cytadela, który stanowi serce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

4 490 000 zł452 m² 9 933 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków wola justowska zwierzyniec Posiadłość położona w Woli Justowskiej obszar Krakowa wchodzący w skład Dzielnicy VII Zwierzyniec Działka 500m2 ogrodzona i zagospodarowana zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Gorlice,małopolskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania trzy pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 48m2. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Krakowskiej. Mieszkanie dwustronne dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 489 999 zł186 m² 8 010,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny / działka 700 M2 / kiełczów okolica wrocławia serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Dom parterowy z poddaszem użytkowym i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł30 m² 18 026,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

| krótko o ofercie | Niewielka, ale przytulna kawalerka o powierzchni 27,9 metrów kwadratowych, idealna dla singla lub pary szukającej świetnie skomunikowanego miejsca do życia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

389 126 zł55 m² 7 126,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Idealne mieszkania na inwestycje: apartament 3pok. w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie prawie W centrum. Oferta bezpośrednia -brak podatku pcc Biuro sprzedaży Dewelopera Koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł34 m² 10 558,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w super lokalizacji. Zestawienie powierzchni 1.1 korytarz 4,2 1.2 łazienka 5,8 1.3 pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,2 lokal nr.M1: suma 34,2 Mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bobolin

Bobolin,zachodniopomorskie

205 000 zł678 m² 302,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Bobolinie - w spokojnej i pięknie położonej wsi w powiecie polickim, przy samej granicy z Niemcami, na zachód od Będargowa i Warzymic. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Górki

Górki,śląskie

220 000 zł1 650 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano- usługowa, położona w Górkach Śląskich pod lasem, teren ogrodzony, na działce altanka, studnia, prąd przy drodze, wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Świdnik,lubelskie

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość! Zakup mieszkania o trzech pokojach na pierwszym piętrze w centrum miasta niesie liczne korzyści. Duży balkon z widokiem na zieleń oraz dwie piwnice to dodatkowe atuty. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gołubie

Gołubie,pomorskie

126 000 zł900 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 15 działek budowlanych przepięknie położonych w Miejscowości Sikorzyno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł46 m² 11 717,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

? falowiec przy ul. Obrońców Wybrzeża - Twój kawałek morza w sercu Gdańska! Witaj w jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc w Trójmieście! To nie jest zwykłe mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Skarpowa

Pomlewo,pomorskie

470 000 zł4 924 m² 95,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dużą działkę w rozwijającej się części Pomlewa z dostępem do kanalizacji, sieci wodociągowej i prądu. Działka jest bardzo ładnie położona. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

380 000 zł150 m² 2 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy zlokalizowane w Głuszycy. Nieruchomość o powierzchni 150m2 składa się z parteru na którym znajduje się duży salon z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł53 m² 7 303,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Serdecznie polecam na sprzedaż mieszkanie 53,40 m2 w Fordonie na osiedlu Nad Wisłą. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z wyjściem na balkon - sypiania - jasna osobna nowo zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ostródzka

Miłomłyn,warmińsko-mazurskie

6 000 000 zł4 059 m² 1 478,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:26 145 m²

Biuro bb. Nieruchomości oferuje bardzo atrakcyjny kompleks hotelowo-gastronomiczny , hotel miłomłyn zdrój- medical spa & vitality' ' położony na skraju lasu w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefosław,mazowieckie

2 100 000 zł257 m² 8 171 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu ostatni dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w zielonym Józefosławiu! od dewelopera bez pcc! informacje O nieruchomości: dom 6-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Chotyłów

Chotyłów,lubelskie

211 575 zł8 503 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Chotyłowie (powiat piszczacki) o powierzchni 8473 m. Właściwie to 4 znajdujące się obok siebie działki o powierzchni 0.84-0.95 Ha, które dzięki swojemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

385 000 zł54 m² 7 156,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na wyczerpach o pow 53,8 mkw położone na pierwszym piętrze w bloku niskim. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

719 000 zł81 m² 8 876,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż piękne, nowoczesne mieszkanie pięciopokojowe (M-6) o pow. 81 m2 usytuowane w nowoczes nym apartamentowcu z 2019 z pięknym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł73 m² 6 858,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji Przybyszówka, idealne pod inwestycje z balkonem i pięknym widokiem, powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

376 000 zł38 m² 9 981,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego dwupokojowego spółdzielczo-własnościowego mieszkania do odswieżenia o powierzchni 37,67 m 2 zlokalizowanego na Pomorzanach. Usytuowane jest ono na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 300 000 zł139 m² 9 378,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Na sprzedaż część domu (niezależna, odrębna własność gruntu i lokalu). Lokalizacja Jarogniewice, nowo przyłączona część Zielonej Góry, w bliskości lasów i łąk. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

433 264 zł42 m² 10 412,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem i tarasem, o powierzchni 41,61 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

541 999 zł82 m² 6 609,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Makler Nieruchomości serdecznie poleca na sprzedaż mieszkanie na Osowej Górze! Mieszkanie na pierwszym pietrze! Budynek 3 piętrowy, tylko 12 mieszkań, po 4 na każdym. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 zlokalizowane na parterze w niskim bloku na os. J. Słowackiego lsm w Lublinie Zestawienie pomieszczeń: pokój dzienny z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

553 630 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 50,33m2 z narożnym ogrodem i tarasem o powierzchni 53,57m2 we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

450 000 zł38 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dobre pod inwestycje lub pierwsze M! Mieszkanie znajduje się blisko centrum. Na osiedlu z dobrą infrastrukturą. Niedaleko znajduje się Atrium Biała, sklepy i lokale usługowe, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Malinowa

Gościcino,pomorskie

385 000 zł3 767 m² 102,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przy lesie! w miejscowości Gościcino. Na sprzedaż działka: nrm2 w tym 1143 m2 lasu! Cena 100 zł/ m2. To okazja, której nie możesz przegapić! bez dodatkowych opłat! Kupujący nie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij