dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Rychnowy

Rychnowy,pomorskie

149 000 zł3 101 m² 48,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 3101 m2 znajdująca się w Rychnowach. Nieruchomość znajduje się przy drodze ułożonej z płyt betonowych prowadzącej od drogi krajowej nr 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Baletowa

Warszawa,mazowieckie

858 000 zł88 m² 9 709,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bliźniak 15 minut od Galerii Mokotów w cenie mieszkania - od rzetelnego dewelopera zrzeszonego w Polskim Związku Firm Deweloperskich. Sprzedaż w oparciu o ustawę deweloperską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleja Katowicka

Nadarzyn,mazowieckie

9 900 000 zł2 504 m² 3 953,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:9 577 m²

W związku z rozwojem sieci oraz przeniesieniem działalności w inne miejsce, autoryzowany dealer - Grupa Krotoski, sprzeda lub wynajmie obiekt dealerski. Adres: aleja Katowicka 83 05-830 Nadarzyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

559 999 zł49 m² 11 419,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

ok. ul. Żmigrodzka/marino | 2pok | garaż!. Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, dwustronne, usytuowane na północy Wrocławia przy ul. Poświęckiej, blisko wjazdu na obwodnicę śródmiejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

5 500 000 zł275 m² 20 016,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:732 m²

Mam przyjemność przedstawić pensjonat nad morzem. To idealny obiekt noclegowy w Kołobrzegu, oferujący 12 pokoi z łazienkami i tv o powierzchni 275 m2. Budynek ma trzy poziomy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Chorzów,śląskie

250 000 zł60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz przestronnego mieszkania w centrum miasta?! Ta oferta jest dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 60 m2, zlokalizowaną w Chorzowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Zabrze,śląskie

263 000 zł30 m² 8 766,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz nowocześnie wykończonego, 2-pokojowego mieszkania w Zabrzu? Świetnie trafiłeś/aś! Zapraszam do opisu i kontaktu! Nowocześnie wykończone. Po remoncie. Jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koźmice Wielkie

Koźmice Wielkie,małopolskie

1 600 000 zł121 m² 13 223,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Proponujemy Państwu uroczy dom w otoczeniu lasu, zdala od zgiełku miasta, na 1,23 hektarowej działce w pobliżu Wieliczki w Koźmicach Wielkich. Dom o powierzchni 121m2 (109m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grąbkowo

Grąbkowo,pomorskie

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 593 m²

Zadbany, gotowy do wprowadzenia dom dla rodziny. Lokalizacja: 76-242 Grąbkowo 46. Solidny budynek z 2000r. Jest to dobra inwestycja w przyszłość. Zapewnia dużą przestrzeń do rozwoju. Pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł360 m² 8 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

***english description below Zapraszamy do zapoznania się z ofertą uroczego domu na sprzedaż, usytuowanego w malowniczej okolicy Warszawy, wesołej, tuż przy lesie. To idealne miejsce dla Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

878 000 zł111 m² 7 880,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Tylko U nas! Ofertą sprzedaży jest nowa inwestycja domu jednorodzinnego, dwulokalowego z ogrodem oraz dwoma miejscami parkingowymi (aktualnie 2 domy dostępne), położonego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Komorów,dolnośląskie

480 000 zł79 m² 6 040 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Wyłaczność Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży, przestronnego mieszkania w wysokim standardzie w Komorowie. Mieszkanie dwupoziomowe - 79,47m2 Pierwszy poziom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Szklary Górne,dolnośląskie

774 000 zł99 m² 7 794,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Witamy w wyjątkowym domu jednorodzinnym, wpisanym harmonijnie w zabudowę szeregową, oddany do użytku w 2021 roku. To miejsce emanuje nowoczesnością, elegancją i funkcjonalnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekary

Piekary,małopolskie

1 690 000 zł200 m² 8 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na spotkanie! perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu przepiękny dom o powierzchni 200 m2, zlokalizowany w podkrakowskiej miejscowości - Piekary (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Reda

Reda,pomorskie

389 000 zł36 m² 10 805,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z radością prezentujemy Państwu unikalną ofertę zakupu mieszkania 2-pokojowego, usytuowanego na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z windą. Dodatkowym atutem nieruchomości z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

286 000 zł33 m² 8 679,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe. Powierzchnia całkowita mieszkania to około 33 m2 - w tym; pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienka. W mieszkaniu ułożono panele w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Rzeszów,podkarpackie

695 000 zł171 m² 4 054,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z 18-metrowym tarasem z widokiem na panoramę miasta. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Blachownia

Blachownia,śląskie

188 100 zł122 m² 1 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: miejscowość: blachownia Przedmiotem licytacji jest: nieruchomość gruntowa (działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

591 000 zł57 m² 10 443,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do wyjątkowej inwestycji, która doskonale łączy niezależność, spokój i bliskość natury z dogodną lokalizacją blisko centrum miasta. To miejsce stworzone dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłocińska

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł61 m² 9 655,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam Państwu nowopowstające osiedle, zlokalizowane 3,5 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Trawniki

Trawniki,lubelskie

735 000 zł88 m² 8 323,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 053 m²

biuro nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży parterowy dom wolnostojący, położony na terenie gminy Trawniki, około 30km od centrum Lublina. Kameralne miejsce, przy oświetlonej, asfaltowej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

210 000 zł72 m² 2 931,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania ładne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze i pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy w jednej z bocznych uliczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł48 m² 16 979,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż oferta bezpośrednia. Lokal 48m2 Wysoki parter. Układ pomieszczeń to 3ustawne osobne pokoje przedpokój i łazienka z prysznicem. Stan lokalu Okna plastikowe. Podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

193 344 zł2 544 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 2544m2 położona w Wałbrzyskiej dzielnicy Lubiechów. Główne atuty to: - cicha, spokojna okolica - bliskość wsse - bliskość Zamku Książ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Żory

Żory,śląskie

698 000 zł92 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowy dom mieszkanie 92m2 z ogród,miejsce parking. Żory Baranowice Mieszkanie usytuowane na parterze nowego, jednopiętrowego apartamentowca z ogrodem i miejscem postojowym. W pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łuków

Łuków,lubelskie

970 000 zł7 864 m² 123,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łuków- woj.lubelskie- 1,5km od krajowej drogi nr 63! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum z dobrym dojazdem atrakcyjna miejscowość Działka mieszkaniowo - usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cylejskiej

Głogów,dolnośląskie

295 482 zł40 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy najnowszą inwestycję deweloperską Piastów ul. Małgorzaty Cylejskiej - 4 budynki mieszkalne zlokalizowane w spokojnej części miasta. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiślana

Łomianki Dolne,mazowieckie

1 199 000 zł106 m² 11 311,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Dom 106 m2 na zamkniętym osiedlu Wiślana Park | Łomianki Dolne ul. Wiślana | bezpośrednio nad jeziorem Fabrycznym | 1 km od centrum miasta | sąsiedztwo parku już oddany > klucze dostępne od już Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

849 000 zł128 m² 6 622,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Podgórska Park to Inwestycja w Wieliczce obejmująca 18 mieszkań. Kameralne, zamknięte Osiedle z pięknym widokiem. Każde mieszkanie posiada indywidualne wejście.! ostatnie wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

1 005 070 zł48 m² 21 004,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły w pobliżu stacji metra Kabaty. Nowoczesna inwestycja jest zlokalizowana przy jednej z bocznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cylejskiej

Głogów,dolnośląskie

286 676 zł39 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł40 m² 15 929,20 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje przy Rondzie onz Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w Centrum miasta. Bardzo dobry punkt komunikacyjny przy Rondzie onz metro, tramwaj, autobus! Idealna lokalizacja dla wielu osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł86 m² 23 121,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Atrakcyjna oferta w ścisłym Centrum chmiela/nowy Świat. Mieszkanie z doskonałą lokalizacją w przedwojennej kamienicy z windą z widokiem na ul. Nowy Świat. Lokal kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

385 400 zł41 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i umów spotkanie - w sprzedaży 3 osiedla w pobliżu Uniwersytetu Łódzkiego, manufaktury i Parku na Zdrowiu - z nami każdy znajdzie coś dla siebie! specjalna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

392 065 zł41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł77 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 4 pokojowe , w super lokalizacji na Gądowie przy ul.Szybowcowej. Mieszkanie w budynku z lat 90-tych. na 1 piętrze/10p. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

800 000 zł217 m² 3 687 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:320 m²

Do sprzedaży, przedstawiamy funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 220mkw posadowiony na urokliwej, zielonej działce o powierzchni 320mkw. parter: - garaż 21,21mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Wygoda

Wygoda,mazowieckie

180 000 zł8 100 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna lub pod zabudowę jednorodzinną. Na sprzedaż działka o powierzchni 8100m2 położona w gminie Pilawa, województwo mazowieckiego, we wsi Wygoda. Szerokość działki od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Barkowska

Bielsko-Biała,śląskie

462 150 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

W malowniczym zakątku północnej części miasta Bielska-Białej - Komorowicach Krakowskich przy ulicy Barkowskiej - powstaje nowoczesny kompleks mieszkań w zabudowie szeregowej. 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cylejskiej

Głogów,dolnośląskie

312 798 zł42 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł54 m² 12 389 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun nieruchomości: tel. Jasne oraz przestronne, w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie blisko Centrum. Układ pomieszczeń: - pokój ok. 16 m2 - Pokój ok. 11 m2 - Pokój ok. 10 m2 -.