dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 200 000 zł53 m² 22 641,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w sercu Beskidów Szczyrk, ul. Uzdrowiskowa Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł106,06 m² 6 873,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2026

5-pokojowe mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek, garderoby oraz użytkowego poddasza to własnej aranżacji. Do lokalu przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł106,06 m² 6 402,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł106,06 m² 6 402,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł862 m² 4 524,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:280 m²

Kamienica w ścisłym centrum Poznania, przy ulicy św. Marcin oraz Uniwersytecie Ekonomicznym. Powierzchnia działki 280m2, powierzchnia użytkowa 862m2 (powierzchnia mieszkalna zależy od przebudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł92,25 m² 14 525,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 92,25 m , położone w odrestaurowanej kamienicy na Ołbinie, przy ul. Walecznych (wrocław Śródmieście). Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł495 m² 14 747,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

W michałowicach, na dwóch tysiącach metrów prywatnej zieleni, wyróżnia się rezydencja, która łączy architekturę z rzadko spotykaną dbałością o detal. Dom o powierzchni blisko 500.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł449,23 m² 4 429,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:393 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Skrajny szereg (zawierający ponad 20 pomieszczeń) podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Partyzantów

Centrum Głogów Małopolski

793 100 zł123,18 m² 6 438,55 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Mkk-invest Deweloper oferuje 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, z salonem, jadalnią, kuchnią, czterema sypialniami, garderobą, łazienką, wc, garażem, balkonem, tarasem i ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Partyzantów

Centrum Głogów Małopolski

826 000 zł123,18 m² 6 705,63 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Partyzantów

Centrum Głogów Małopolski

802 500 zł123,18 m² 6 514,86 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

937 000 zł136,84 m² 6 847,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Firma get house ma przyjemność poinformować o realizacji nowego projektu inwestycyjnego składającego się z 6 domów parterowych przy ulicy Leszczynowej w Łochowie. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

429 999 zł38,64 m² 11 128,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo klimatyczne mieszkanie! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w samym centrum Gliwice przy Al. Wyszyńskiego, w pięknej odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł75,09 m² 11 572,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Niesamowita okazja na rynku nieruchomości: na sprzedaż unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł110 m² 5 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:178 m²

6 domów w I etapie inwestycji sprzedanych! Prosimy dowiadywać się o kolejne etapy. Nowa inwestycja W słupsku ul. Łotewska 15 domów W zabudowie szeregowej Z garażem, ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42,50 m² 14 117,65 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 500.00 zł; Budynek: blok, wieżowiec, z lat 70-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: piwnica, winda; Rozkład: pokoje nieprzechodnie;.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka

Kraków,małopolskie

370 000 zł24,92 m² 14 847,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Mieszkanie 25m2 z balkonem, w Starym Podgórzu, tuż obok Korony, ul Kalwaryjska co sprzedajemy? Kawalerka w kamienicy z zamykaną bramą i możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Jaracza 57

Śródmieście-Wschód Łódź

675 843 zł52,87 m² 12 783,11 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:styczeń 2028

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Piano Forte, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Stefana Jaracza 57

Śródmieście-Wschód Łódź

1 429 852 zł108,71 m² 13 152,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:styczeń 2028

Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, garderoby, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Piano.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Jaracza 57

Śródmieście-Wschód Łódź

938 162 zł69,20 m² 13 557,25 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:styczeń 2028

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch garderób, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Piano.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł16,40 m² 17 682,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta sprzedana! Zapraszamy do sprawdzenia innych naszych ofert :) Kawalerka z balkonem na I piętrze w bloku przy ul. Mylnej w Poznaniu o powierzchni 16,4m2. Spacery wirtualne:.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł130,20 m² 6 528,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:611 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu jednorodzinnego, wolnostojącego. Ten ładny, nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 130,2m2, (całkowita 198m2) składa się z parteru, pierwszego piętra.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł297 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Okazja! Wyjątkowy, luksusowy dom wolnostojący po generalnym remoncie, idealny dla jednej lub dwóch rodzin, położony w prestiżowej dzielnicy Zamysłów. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł188 m² 3 457,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej około 144 m , położonego w miejscowości Nowe Grabie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł85,28 m² 11 139,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość zarezerwowana do 25 maja 2026r. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 85,28 m w zabudowie szeregowej, położone przy ul. Dantyszka w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł80,26 m² 19 561 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł70,81 m² 5 437,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o łącznej powierzchni 70,81 m , usytuowanego na parterze w odnowionym, dwu piętrowym bloku przy ulicy Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł53,60 m² 9 328,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie jest po całkowitym remoncie w 2026 r. Wymienione instalacje wodne, podłogi, drzwi wewnętrzne, sanitariaty. W mieszkaniu jest miedziana instalacja elektryczna. W kuchni jest nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

977 436 zł59,50 m² 16 427,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Arthome - oficjalny partner sprzedaży kameralnej inwestycji deweloperskiej Warszawa Włochy! Dzięki współpracy z naszą agencją zyskujesz warunki specjalne: zwolnienie z kosztów notarialnych.

Szczegóły ogłoszenia

791 000 zł52,74 m² 14 998,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Kraków, ul. Orlińskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,74 m , położone na parterze z prywatnym ogródkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł81 m² 6 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dębova Park 15 nowoczesnych domów szeregowych w Łosinie, tuż pod Słupskiem Prezentujemy kameralne osiedle Dębova Park nowoczesne domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 80,38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł71,80 m² 12 813,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Idealne dla rodziny! Jasne, przestronne 3 pokoje z balkonem + komórka lokatorska Wrocław, ul. Stysia 37 Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Stargard,zachodniopomorskie

238 000 zł30,42 m² 7 823,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka z widokiem Osiedle Zachód, stargard Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 30.5 m?, położone na 9. piętrze w zadbanym wieżowcu na popularnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł49,50 m² 7 313,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego przy ul. Hermana na spokojnym i bezpiecznym osiedlu Tysiąclecia w Płocku, które cieszy się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł129 m² 7 248,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Dojazdowie, gmina Kocmyrzów - Luborzyca, 100 m od granicy Krakowa. Dom dwupoziomowy w stanie deweloperskim z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 124 040 zł33,06 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Standard Premium W sąsiedztwie Rynku i Parku Słowackiego Są adresy, które nie potrzebują reklamy wystarczy je znać. Ten apartament to propozycja dla osób, które oczekują czegoś więcej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł140 m² 10 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Chcesz zamieszkać w pięknym miejscu z cudownym ogrodem? Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu szeregowego w spokojnej i zielonej dzielnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

1 353 600 zł232 m² 5 834,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł75,30 m² 6 772,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w świetnej lokalizacji Łomża, ul. Przykoszarowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75,3 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł62,73 m² 7 014,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Duże, trzypokojowe, super Lokalizacja, ogrzewanie Miejskie - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowo przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,73 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł50,24 m² 13 136,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 50,24 m . Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od 1.08.2026r. Jest w pełni wyposażone, odświeżone i nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł55,56 m² 12 958,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Wyłączność! bukowe, wyjątkowa oferta, top lokalizacja! Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie 3 pokojowe o pow.55,56m2 położone na parterze w 4 rodzinnym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł23 m² 16 913 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

1 pokój /23 m2 /śródmieście /ul. Janusa. Idealne do zamieszkania, bądź jako inwestycja na wynajem długo lub krótko terminowy. Oferta dostępna u nas. Do sprzedaży mieszkanie o metrażu 23.

Szczegóły ogłoszenia

398 500 zł51,15 m² 7 790,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Jedno z najwygodniejszych rozkładów mieszkań w tej dzielnicy, salon w kształcie litery "L" niespełna 21 m2 z podwójnym ciągiem okiennym daje możliwość wydzielenia alkowy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46,65 m² 7 481,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne 3 pok. Gotowe do wejścia - wystarczy rozpakować walizki! Szukasz nieruchomości, która broni się sama i nie wymaga inwestycji na start? Mam ofertę dla konkretnego klienta. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 848 zł32,99 m² 13 575 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Aldan Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży 2 pokojowych Apartamentów nad morzem w nowoczesnym i monitorowanym kompleksie Apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł159,70 m² 2 185 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:771 m²

Aldan Nieruchomości przedstawia do sprzedaży dom wolnostojący z dużym ogrodem w położony w Krośnie Odrzańskim przy ul. Bohaterów Wojska Polskiego 28! Dom ma powierzchnię użytkową.

Włącz powiadomienia

Powrót

Wybierz kategorię