dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 683 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 683 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Janickiego

Janowiec Wielkopolski,kujawsko-pomorskie

550 000 zł298 m² 1 979,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 435 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnej i funkcjonalnej nieruchomości zlokalizowanej w Janowcu Wielkopolskim stanowiącej działkę o pow. 1453 m zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jodłówka

Jodłówka,małopolskie

97 000 zł1 260 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jodłówka ul. Słoneczna (gmina Rzezawa, powiat bocheński) - na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12,6 ar, położona w całości w terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Opole

Opole,opolskie

799 000 zł103 m² 7 787,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zakup bez pcc Polecamy do zakupu połowę bliźniaka o pow. użytkowej 102,60 m2, posadowionego na działce o pow. 6 arów, lokalizacja: opolu-Wrzoski. Dom sprzedawany jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Barnima I

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy apartament o powierzchni 51,88 m2 z balkonem. Mieszkanie zlokalizowane na drugim, ostatnim piętrze budynku oddanego do użytkowania w październiku 2023 roku. Budynek mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Smoleńska

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł1 110 m² 536,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1110m2 nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy dla budowy budynku jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krokusowa

Lublin,lubelskie

535 000 zł55 m² 9 745 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 54,90 m2 zlokalizowanego na wysokim parterze w dwupiętrowym bloku przy ul. Krokusowej os. Niepodległości na Kalinowszczyźnie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 011 zł121 m² 10 743 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Makler poleca dom W bydgoszczy Dom na sprzedaż w Bydgoszczy po kapitalnym remoncie wszystkie czynności remontowe wykonane na wysokim poziomie. Dom piętrowy o powierzchni 110 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dębina

Dębina,małopolskie

56 000 zł800 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dębina (powiat bocheński, gmina Rzezawa) - na sprzedaż ustawne działki budowlane o powierzchni od 8 do 10 ar. Działki w kształcie prostokąta. Według Miejskiego Planu Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Duża Góra

Kraków,małopolskie

785 600 zł49 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament 49.10 wykończony do zamieszkania z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Lokalizacja: spokojna okolica pomiędzy pętlą tramwajową na Bieżanowie, a ulicą Bieżanowską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł51 m² 8 607,84 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 znajdujące się na 4 piętrze niskiego bloku przy al. Powstańców Wielkopolskich 49. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Miła

Kielce,świętokrzyskie

219 000 zł368 m² 595,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko W naszym biurze nie pobieramy prowizji od kupującego **homelia Nieruchomości prezentuje nieruchomość gruntową zabudowaną domem jednorodzinnym (bliźniakiem), położoną w Kielcach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Łódź,łódzkie

276 000 zł37 m² 7 512,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie przy Parku. Sprzedaż mieszkania na zielonym osiedlu " Zarzew " - 1 Piętro - 36,74 m2 - 2 Pokoje - Osiedle " Zarzew " - Ul. Tatrzańska Cena : 276.000,- - komórka - Spółdzielcze Własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oboźna

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł94 m² 9 521,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do prezentacji tego wyjątkowego apartamentu dwupoziomowego z czterema pokojami, garderobą oraz imponującym tarasem o powierzchni 45 metrów kwadratowych, usytuowanego na malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Aleja Piłsudskiego

Sulejówek,mazowieckie

475 000 zł796 m² 596,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Idealna działka budowlana 796 m2 w Sulejówku Do sprzedania niezabudowana, działka budowlana o powierzchni 796 m2 w Sulejówku. Wymiary 34,6m x 23m. Status prawny: odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Milanówek,mazowieckie

449 000 zł48 m² 9 393,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 47,8m2, usytuowane na drugim piętrze w cichej i zielonej części Milanówka. Mieszkanie dwustronne, idealne dla rodziny z dziećmi lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

474 999 zł43 m² 11 046,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na ulicy Ślicznej położone na dziesiątym piętrze bloku z wielkiej płyty po termodernizacji W pełni rozkładowe 2 pokoje oddzielna kuchnia łazienka i toaleto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

685 740 zł62 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4 pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę Biuro nieruchomości dk Brokers zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowej bardzo wyjątkowej inwestycji na ul. Grabskiego. Mowa o 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł51 m² 12 770,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dworzec Wraclawia ok Joanitow /3 pok /balkon!top! polecam 3-pokojowe, przytulne mieszkanie rozkładowe (salon, dwa pokoje , kuchnia, lazienka oraz przedpokój). Gotowe do zamieszkania od zaraz ;) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słonecznikowa

Katowice,śląskie

849 000 zł202 m² 4 203 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:722 m²

Wolnostojący , jednorodzinny dom o powierzchni 202 metrów kwadratowych składa się z dwóch kondygnacji naziemnych. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej, murowanej z betonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzwonowa

Łódź,łódzkie

479 000 zł57 m² 8 403,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie 2 pokojowe z dwoma balkonami w nowoczesnej inwestycji na spokojnej, cichej Rudzie Pabianickiej. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł58 m² 15 866,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie- 3 pokoje Ursynów Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58 m2 położone w cichej i malowniczej części Ursynowa. Mieszkanie składa się z: przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł77 m² 9 089,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

76,9 m2 z możliwością wydzielenia 4 pokoi ogródek 30 m2 miejsce postojowe w cenie! Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji bez pcc salon z aneksem kuchennym pokój 1 pokój 2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł48 m² 18 996,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,43 m , 1 piętro w kamienicy bez windy z 1955 roku -warszawa, dolny Mokotów, ul. Górska. Budynek z cegły bez windy, został docieplony, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Baczyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 620 000 zł300 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przedmiotem sprzedaży jest 4-kondygnacyjny, 13-pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 300m2 usytuowany na kameralnej działce o powierzchni 240m2, znajdujący się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł40 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Grunwaldzkiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. 800-lecia Inowrocławia

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

524 000 zł72 m² 7 277,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

"Biuro Nieruchomości properton prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72 metrów kwadratowych, gotowe do zamieszkania. Informacje o nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Wólka Bałtowska

Wólka Bałtowska,świętokrzyskie

222 000 zł3 109 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała inwestycja! jedyna działka na sprzedaż! szwajcaria bałtowska na sprzedaż działka pod domki rekreacyjne na wynajem! idealna lokata kapitału! Polecam do kupienia działkę rolno-budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciecierzyce

Ciecierzyce,lubuskie

899 000 zł140 m² 6 439,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:859 m²

Wspaniale usytuowany, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 139,60 m2 usytuowany na ogrodzonej, zadbanej działce o powierzchni 859 m2 w Ciecierzycach w gminie Deszczno. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

653 095 zł79 m² 8 267 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Specjalne promocje na mieszkania oraz miejsca postojowe przygotowane na ten tydzień! Zarezerwuj termin spotkania już dziś! W ofercie 3 osiedla w okręgu Manufaktury + Parku na Zdrowiu +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piła,wielkopolskie

199 000 zł32 m² 6 283,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna Kawalerka z Balkonem i Osobną Kuchnią! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tęgoborze

Tęgoborze,małopolskie

470 000 zł312 m² 1 506,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny wolnostojący w trakcie budowy (stan surowy otwarty) położony w Tęgoborzy gmina Łososina. Dom o powierzchni całkowitej 311,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chociszewskiego

Leszno,wielkopolskie

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania 43m2 -63 m2 na sprzedaż. Osiedle leszczynko II. Nowoczesne budownictwo, windy. Osiedle Leszczynko zaprojektowane zostało z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Komorniki,wielkopolskie

707 000 zł114 m² 6 197,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:276 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży prawy segment bliźniaka w budynku nr 3 w stanie deweloperskim w Komornikach na granicy z Luboniem pow. 114,08 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Boża Wola,mazowieckie

189 000 zł1 073 m² 176,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Boża Wola, w powiecie grodziskim. Powierzchnia działki wynosi 1073 m2. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wandy

Opole,opolskie

350 000 zł40 m² 8 774 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 39,89 m położone na 3 piętrze w spokojnej dzielnicy Bliskie Zaodrze w Opolu. Lokalizacja: ul. Wandy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzeg

Brzeg,opolskie

1 199 000 zł494 m² 2 426,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nieruchomości prezentuje unikatową i urokliwą, 5 kondygnacyjną kamienicę położoną w województwie opolskim w samym sercu i centrum Miasta Brzeg. Na sprzedaż oferujemy trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

499 000 zł215 m² 2 320,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Rezerwacja. Nowa Ruda Słupiec. Dom o pow. użytkowej 215 m kw. z działką o pow. 381 m kw., położony na osiedlu Waryńskiego. Dom w zabudowie bliźniaczej istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

688 000 zł1 104 m² 623,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka w centrum Grodziska w okolicy osiedle domów w zabudowie szeregowej. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

829 900 zł138 m² 6 014 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Parterowy Dom w Bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący Parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni. Bardzo pozytywne - dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

444 420 zł49 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park B3! ogrzewanie podłogowe w cenie mieszkania! okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

4 000 000 zł2 400 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Nietypowa i niepowtarzalna oferta! Stacja Okręgowa Kontroli Pojazdów! Położona na działce o pow. ok. 2400 m2. Teren ogrodzony, monitorowany, w pełni zagospodarowany: - brama wjazdowa -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij