dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Pruszków,mazowieckie

550 000 zł59 m² 9 318,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Zacisze w Pruszkowie. Mieszkanie znajduje się w bliźniaku z 1913 roku. W niedalekiej odległości Park Potulickich, dom Kultury i Arena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Jawor,dolnośląskie

195 000 zł42 m² 4 698,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne, bez pośredników. Sprzedam mieszkanie bezczynszowe w kamienicy w centrum Jawora, ul. Chrobrego, o powierzchni 41,5m2, składające się z pokoju, osobnej toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Górna

Gruszewnia,śląskie

89 000 zł610 m² 145,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzenia o własnym domu w harmonii z naturą stają się rzeczywistością wraz z wyjątkową ofertą ema Nieruchomości! Posiadamy w naszej ofercie działkę marzeń, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

626 500 zł39 m² 16 113,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Podwyższony standard, zielone dachy, nowoczesny budynek, ładowarka do samochodów elektrycznych, bliskość natury, pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki i szybki dojazd do Centrum - oto zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zygmunta Augusta

Kraków,małopolskie

2 612 900 zł154 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1917

Duże mieszkanie w centrum miasta - do remontu. Nieruchomość: mieszkanie o łącznej powierzchni 153,7 m2 zlokalizowane jest na I piętrze w II - piętrowej kamienicy z 1917 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kijowska

Katowice,śląskie

397 000 zł59 m² 6 728,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m2 w Katowicach na ul. Kijowskiej, w skład którego wchodzą: 3 pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój balkon piwnica Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 334 000 zł101 m² 13 224,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Oddane do użytku Apartament na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

895 600 zł52 m² 17 199,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od Dewelopera 0% Prowizji 0% bez pcc Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania w prestiżowym kompleksie na Woli Justowskiej. To niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Sochonie,podlaskie

1 150 000 zł185 m² 6 216,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Sochonie zaledwie 5 kilometrów od Białegostoku. Miejscowość ta, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Gnieźnieńska

Koszalin,zachodniopomorskie

1 950 000 zł20 500 m² 95,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Geoportal: promocja! nowa niższa cena! Działka inwestycyjna niezabudowana o pow. 2,05 ha położona w przy ul. Gnieźnieńskiej w Kretominie k. Koszalina. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

729 000 zł67 m² 10 950,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opiekun ofertymariusz Poręckitel.Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,57 m Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyremontowane mieszkanie o powierzchni 66,57 m zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

316 620 zł30 m² 10 643 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i umów spotkanie - w sprzedaży 3 osiedla w pobliżu Uniwersytetu Łódzkiego, manufaktury i Parku na Zdrowiu - z nami każdy znajdzie coś dla siebie! specjalna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Saperów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

150 000 zł25 m² 6 112,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Proponujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe, położone na niskim parterze przy ul.Saperów. Lokal składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

300 000 zł35 m² 8 658,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Mieszkanie 2 pokojowe, w budynku przy ul. Kasprowicza. Znajduje się na 1 piętrze. Budynek jest docieplony z nowa elewacją. Mieszkanie po remoncie, wymienione okna, podłogi oraz odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Łódź,łódzkie

440 000 zł68 m² 6 447,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Nieruchomości Kłosek polecają: - 4 pokoje do własnej aranżacji. Opis szczegółowy: mieszkanie jest położone na 10-tym piętrze w wieżowcu (winda dojezdża do 9tego). Na powierzchnię 68,24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

1 050 000 zł79 m² 13 301,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Ekskluzywny Apartament w Centrum Rzeszowa - Gotowy do Zamieszkania! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży ekskluzywnego apartamentu o powierzchni 78,94 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł82 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy do sprzedania nowe mieszkanie 4 pokoje, stan deweloperski, zakup na fakturę vat, 2 miejsca parkingowe płatne dodatkowo 80 tys. balkon 20 m kw Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szemud

Szemud,pomorskie

690 000 zł84 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 230 tys. zł, jest woda i prąd- wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Duchnice

Duchnice,mazowieckie

799 900 zł1 017 m² 786,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z piękną wymiarową działką o pow. 1017m2 w Duchnicach, tylko 16 km do Centrum Warszawy! Działka znajduje się w Duchnicach, w powiecie warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Libiąż,małopolskie

890 000 zł267 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:819 m²

Gotowy do zamieszkania dom w cichej i spokojnej części Libiąża. Lokalizacja Libiąż miasto w województwie małopolskim, w powiecie chrzanowskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

399 000 zł42 m² 9 405,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu wygodne mieszkanie w świetnej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy, blisko komunikacji miejskiej. Ta wyjątkowa nieruchomość stanowi idealne rozwiązanie zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Białołęka, ul. Berensona > stan deweloperski > rynek pierwotny bez podatku pcc! > bez żadnych prowizji i dodatkowych kosztów > Termin realizacji: IV kwartał 2024r. > 54,64 m2 | 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 999 zł64 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży umeblowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 z 2000 r, z balkonem, na II piętrze, w niskim bloku z dużą ilością zieleni. Mieszkanie przestronne, przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bartnicza

Łochowo,kujawsko-pomorskie

635 000 zł112 m² 5 675,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż Dom deweloperski w zabudowie bliźniaczej w Łochowo. Powierzchnia: 111,89m2 Oferta dotyczy lokalu A01 - Segment A W cenie każdego domu przewidywane są 2 miejsca postojowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

747 664 zł50 m² 14 861,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa Okazja Bez pcc i Prowizji! Od dewelopera. Gotowe do odbioru! Czas, aby spełnić swoje marzenia o własnym mieszkaniu! Znajdź swoje miejsce w pięknym Krakowie Prądnik Biały - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

749 900 zł196 m² 3 826 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni ok 196m2, usytuowany na działce o powierzchni 1500m2. Rozkład pomieszczeń:parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

760 000 zł45 m² 16 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Lokalizacja: kraków -dębniki-Ul. dr. Jana Piltza nieopodal ul. Lubostroń Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kalinowa

Pełczyce,dolnośląskie

2 000 000 zł213 m² 9 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 065 m²

Specjalista ds. nieruchomości Tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą przepięknego, funkcjonalnego i bardzo komfortowego domu o pow. 213 m2, z obszernym tarasem, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł53 m² 17 924,50 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widne i bardzo ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, zlokalizowane na granicy Mokotowa Górnego i Śródmieścia. Doskonale skomunikowane z centrum Warszawy: stacja metra Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

410 000 zł72 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne M-5 układ szwedzki o powierzchni 72m2 usytuowane na II piętrze w niskim bloku na oś. Sikorskiego w Żorach. Dostępne od zaraz! W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Górka

Górka,małopolskie

22 000 zł2 000 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność nie szukaj dalej! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną zlokalizowaną przy Wiślanej Trasie Rowerowej w Górce gm. Szczurowa. Działka płaska wielkości 2200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wioska

Wioska,dolnośląskie

720 000 zł96 m² 7 527,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

A jednak życie to ciągłe zmiany! Sprzedajemy wygodny dom pod lasem, to zaciszne i spokojne miejsce! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Kokanin

Kokanin,wielkopolskie

60 000 zł51 000 m² 1,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dzialka rolna - klasa 3a-3b - pod inwestycje - mozliwosc odrolnienia - dla zainteresowanych zapraszamy do negocjacji. cena nie jest zoobowiazujaca - cena za 1000 m2 dostep bezposredni do dk25 - 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

839 800 zł128 m² 6 561 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:583 m²

Bardzo Ładny i Cichy Rejon. Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 583 m2, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Armii Krajowej

Zamość,lubelskie

899 000 zł146 m² 6 157,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Do sprzedania przepiękna posiadłość - przestronny parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 145 mkw wraz z budynkami gospodarczymi. Dom zlokalizowany w bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

345 000 zł54 m² 6 434,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem. Położone na pierwszym piętrze budynku szeregowego w skład którego wchodzi zaledwie osiem mieszkań. Do każdego mieszkania przewidziane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

349 700 zł3 497 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę działek usługowo-przemysłowych, które sumarycznie dają nam 3497m 2. Wszystkie działki są zlokalizowane obok siebie, na płaskim terenie. Działki w mpzp są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

999 900 zł63 m² 15 934,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja, oddanie już w 3 kwartale 2024r. Nie zapłacisz podatku pcc oraz prowizji dla biura nieruchomości! Apartament o powierzchni 62,75 m2 na 1 piętrze - salon z aneksem k. 17,58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł50 m² 17 990,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 50m2 składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz garderoby. Mieszkanie mieści się na warszawskim Grochowie (praga Południe), przy ul. Grochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Trójca

Trójca,dolnośląskie

97 000 zł922 m² 105,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działa budowlana położona obok budynku nr.168

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

644 000 zł50 m² 13 010,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Poszukujesz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum? Nie przegap tej oferty! Osiedle Porto jest świetnie skomunikowane z resztą miasta, a przy tym ciche,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij