dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Drewnicka

Zielonka,mazowieckie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu znajdującego się w Zielonce, przy ulicy Drewnickiej. To klimatyczny i funkcjonalny dom o powierzchni 140 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

1 070 000 zł79 m² 13 554,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 78,94 m2 zlokalizowane przy ulicy Kopisto w Rzeszowie. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smardzowska

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

We speak english. English describe below. Opis mieszkania Wygodne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 50m2 posadowione jest na 1 piętrze nowego i kameralnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łęki

Łęki,małopolskie

70 000 zł1 200 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę wielkości 12 arów zlokalizowaną w miejscowości Łęki gm. Borzęcin. Działka płaska o przybliżonych wymiarach 30x40m. Działka z wydanym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

387 000 zł45 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w nowoczesnym 4 piętrowym budynku na Polesiu. Wszechobecna zieleń, wygodny dojazd do centrum oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tychy

Tychy,śląskie

515 387 zł61 m² 8 383 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Narożne 4pok na zachód z dużym 9m2 balkonem. Idealne mieszkania na inwestycje: apartament w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Oferta bezpośrednia Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł52 m² 13 119,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

50 M / 2 pokoje Z balkonem/os. Kuchnia/ zamknięte osiedle Z ochroną/ tęczowa Do sprzedaży ładne, w pełni rozkładowe , 2 -pokojowe mieszkanie ,położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł48 m² 18 237,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,65 m2 z balkonem i komórką lokatorską na Ochocie. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie, w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

323 888 zł41 m² 7 919,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł45 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży uroczego mieszkania trzypokojowego o łącznej powierzchni 45,36 m . Mieszkanie znajduje się w urokliwej dzielnicy Pogodno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Wrocław,dolnośląskie

691 720 zł62 m² 11 192,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: aw208-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera bezpieczną umową deweloperską. Świetna lokalizacja inwestycji od strony południowo- zachodniej Wrocławia - to spokojna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

684 000 zł58 m² 11 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2pok 51.5m2 taras 6.3m2 blisko morza IIQ24 Ekspozycja południowa. Salon z aneksem - 29 m2 Sypialnia - 12.5 m2 Łazienka - 5 m2 Przedpokój - 4.5 m2 Taras - 6.3 m2 Jeżeli jesteś zainteresowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Szczawa

Szczawa,małopolskie

150 000 zł4 243 m² 35,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

A gdyby tak wszystko rzucić i uciec, nie w Bieszczady, a w Beskid Wyspowy do Szczawy - wsi położonej w otoczeniu gór i lasów? Nasza oferta to doskonała okazja do realizacji tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stwosza

Tarnów,małopolskie

299 000 zł43 m² 7 031,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż mamy dla Państwa nowoczesne, atrakcyjnie urządzone mieszkanie o wysokim standardzie, o powierzchni 42,52 m2, usytuowane na 3 piętrze bloku z cegły znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 390 000 zł249 m² 5 582,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:459 m²

Makler poleca Makler Nieruchomości poleca do sprzedania dom w Bydgoszczy w dzielnicy idealnej do prowadzenia prywatnej praktyki lekarskiej.Dom znajduje się na Bartodziejach.Idealna miejscówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Błękitna

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 075 000 zł128 m² 8 398,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Oferta na wyłączność for english please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu nowo-wybudowany dom w podwrocławskich Dobrzykowicach. Położony na pięknej działce o powierzchni prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staszica

Suwałki,podlaskie

1 490 000 zł355 m² 4 197,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 422 m²

Sprzedam wyjątkową i w pięknym miejscu nieruchomość w Suwałkach przy ul. Staszica o pow. 1422 m2. To nowoczesny i z potencjałem budynek mieszkalny jednorodzinny z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

635 000 zł45 m² 14 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe ul. Łużycka Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m 2 na 3 piętrze w bloku 10-piętrowym z windą przy ul. Łużyckiej (podgórze Duchackie). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zabrze,śląskie

314 000 zł96 m² 3 281,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność! nowa niższa cena! Biuro nieruchomości Projekt Kwadrat zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania wraz z poddaszem oraz możliwością korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podgórska

Kraków,małopolskie

5 052 320 zł194 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Termin realizacji: IV kw 2023 / I kw 2024 Przestronny apartament 5-cio pokojowy z imponującym balkonami okalającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Łokietka

Poznań,wielkopolskie

619 000 zł74 m² 8 364,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania mieszczącego się na parterze w niskim bloku na os.Łokietka. Na powierzchnię 73m2 mieszkania składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kopydło

Wisła,śląskie

1 250 000 zł1 100 m² 1 136,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferujemy do sprzedaż dawny hotel Małgorzata 3 położony w Wiśle, na terenie o dynamicznie rozwijających się usługach turystycznych. Budynek posiada dwa skrzydła : -zachodnie - główny hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mrzezino,pomorskie

1 019 000 zł108 m² 9 435,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Najpierw trochę informacji o działce - 470 tys. zł, - wraz z nią sprzedajemy usługę budowy pasywnego domu w stanie deweloperskim "clasic". Są do wyboru inne projekty oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 940 686 zł140 m² 13 893,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Nowa inwestycja na Woli Justowskiej. Termin realizacji: i kw 2024. Funkcjonalny dom 5 - pokojowy z dużymi przeszkleniami i ogrodem. Powierzchnia użytkowa domu: 123,86 m2 + garaż 15,82 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Sosnowiec,śląskie

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ulicy Kazimierza Puławskiego. Lokal z bardzo dobrą lokalizacją we względu na bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

353 100 zł3 531 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu ofertę działek usługowo-przemysłowych, które sumarycznie dają nam 3531m 2. Wszystkie działki są zlokalizowane obok siebie, na płaskim terenie. Działki w mpzp są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wadowice

Wadowice,małopolskie

1 750 000 zł210 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania nieruchomość w wyjątkowym miejscu - blisko szkół, przedszkoli, terenów zielonych. Dom wybudowano w 1996 r., murowany z cegły kratówki, ocieplane w środku ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abramowskiego

Łódź,łódzkie

330 000 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu fantastyczną kawalerkę w świetnej lokalizacji; w centrum miasta, za razem w cichej i spokojnej okolicy pasażu Abramowskiego Ta wyjątkowa nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jodłowa

Wodzisław Śląski,śląskie

168 000 zł2 188 m² 76,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Jeśli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

369 000 zł61 m² 6 049,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz dużego mieszkania Z potencjałem W bardzo atrakcyjnej cenie, oddalonego 10 minut pieszo od ratusza, na zazielenionym osiedlu podleeśna-ta oferta jest idealna! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

959 900 zł160 m² 5 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ładny Przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny i funkcjonalny, bardzo łady Dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jelenica

Ustroń,śląskie

1 800 000 zł233 m² 7 738,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować piękny dom zlokalizowany w spokojnej oraz malowniczej części Ustronia o łącznej powierzchni 232,60m2, mieszczący się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Oławska

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

860 000 zł152 m² 5 657,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowy komfortowy dom wolnostojący z garażem posadowiony w samym Jelczu przy ul. Oławskiej o pow. 132,86 m.kw., ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA - BEZ PROWIZJI i PCC! Bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sportowa

Kocmyrzów,małopolskie

1 149 000 zł295 m² 3 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Więcej informacji: e-mail: jeśli szukacie państwo domu z ogrodem do własnej aranżacji w spokojnej okolicy to właśnie ta alternatywa jest dla Was! Oferujemy do sprzedania dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gałczyńskiego

Pruszków,mazowieckie

560 000 zł43 m² 13 114,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 42,70 M2, 2 pokoje, pruszków- bez pośredników (pruszków, mazowieckie, gałczyńskiego) Na sprzedaż: mieszkanie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy na osiedlu sunhouse,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie w centrum miasta, w pełni umeblowane, bezczynszowe z parkingiem. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta, odmalowane we wrześniu 2023. Od momentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mosty

Mosty,pomorskie

2 000 000 zł266 m² 7 518,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, z klimatem, do zamieszkania, z ogrodem w miejscowości Mosty o powierzchni całkowitej 266 m (wraz z piwnicą), niedaleko morza, w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

515 000 zł36 m² 14 385,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem. / rezerwacaja / posiadam inne mieszkania w tej okolicy! Zapraszam do kontaktu / os. NA lotnisku/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

516 480 zł34 m² 15 181,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż kawalerka z widokiem na rzekę na prestiżowym osiedlu, gdzie architektura łączy historię z współczesnością. Osiedle to oferuje nowoczesne wnętrza, luksusowe wykończenia oraz.