dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 848 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 848 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł36 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

W ofercie licencjonowanego biura Nieruchomości wms na sprzedaż przytulny apartament na zamkniętym osiedlu w samym sercu Rzeszowa. Lokalizacja idealna dla tych, którzy cenią sobie miejskie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hynka

Wrocław,dolnośląskie

548 999 zł49 m² 11 204,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż W pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m2, położone w dzielnicy Fabryczna, gądów Mały, okolice ul. Hynka Usytuowane jest na wysokim parterze/8p., budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 811 zł44 m² 9 199,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pakosławska

Wrocław,dolnośląskie

446 082 zł35 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji na północy Wrocławia. Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cieszyńska

Ustroń,śląskie

1 666 000 zł140 m² 9 653,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:100 m²

Poznaj wyjątkową inwestycję, która powstaje nieopodal centrum miasta Ustroń, w okolicach ulicy Cieszyńskiej. Nowoczesne budownictwo ekologiczne z tradycyjną bryłą, charakterystyczną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

744 999 zł51 m² 14 494,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Olimpia Port Piekne /50m2/ Komorka /garaz /! Polecamy 2-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 49,3 m2 + 3m2 komórka lokatorska(dodatkowo płatna) z widokiem na park na osiedlu Olimpia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Demblin

Demblin,małopolskie

277 965 zł109 m² 2 553,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym tr1t/gup/14/2023, sprzeda w drodze konkursu ofert prawo własności nieruchomości gruntowej składającej się z działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

551 528 zł49 m² 11 325 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Kajetan Adamek Nr Licencji pfrn 28289 tel. Układ pomieszczeń: pokój z aneksem - 25,7m2 Pokój - 12,1m2 Łazienka - 4,2m2 taras - 13,4m2 ogród - 21,7m2 otoczenie nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł110 m² 16 818,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Polecamy wygodne, wykończone w oparciu o detale 4 pokojowe na Ursynowie Budynek z 2007 r , cegła, winda Osiedle zamknięte, monitorowane Ekspozycja południowo-zachodnia Wysokość 2,85m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Willowa

Józefów,mazowieckie

2 100 000 zł1 632 m² 1 286,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem. Oferujemy bardzo interesującą nieruchomość położoną w Michalinie przy ulicy Willowej. Piękna okolica, wokół zabudowa jednorodzinna. Świetna lokalizacja - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł912 m² 855,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kto: totu Nieruchomości Co: działka niezabudowana 912 m Gdzie: warszawa, wawer, aleksandrów Za ile: 780 000 zł Zapraszam do zakupu tej magicznej działki, gdzie jeziorko tańczy z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gniewowo

Gniewowo,pomorskie

169 000 zł1 619 m² 104,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

U nas Ostatnia działka w Ofercie! Malownicze działki w super cenie! Na sprzedaż kompleks 4 działek w świetnej lokalizacji w miejscowości Gniewowo. Działki objęte Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

468 822 zł54 m² 8 646,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Kraśnik

Kraśnik,lubelskie

1 350 000 zł500 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 862 m²

biuro nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży budynek magazynowy o łącznej powierzchni około 500mkw, na którą składa się powierzchnia biurowa około 120mkw, ogrzewana hala magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

630 000 zł65 m² 9 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2 w Katowicach w dzielnicy Nikiszowiec, w skład którego wchodzą: 2 pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój garderoba piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Sosnowiec,śląskie

448 000 zł67 m² 6 726,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania w najprężniej rozwijającej się części Sosnowca, jednocześnie z dobrze skomunikowanej ze światem? Mam coś dla Ciebie! Mam przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

550 000 zł36 m² 15 068,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferta bezpośrednio od właściciela. Pośrednikom dziękuję. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Nowa Huta, w doskonałej lokalizacji , 5min od Placu Centralnego. Idealne zarówno inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zamarski

Zamarski,śląskie

210 000 zł3 982 m² 52,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Zamarskach przy ul. Kamiennej. Dz.jako całość), pow. 3982 m2, plan miejscowy przewiduje zabudowę jednorodzinną. Prąd w granicy działki, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Droga Golfowa

Warszawa,mazowieckie

3 643 500 zł7 287 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Witam! Chciałbym zaprezentować działkę o powierzchni 7282 m , znajdującej się na warszawskim Wawrze, przy ul. Droga Golfowa. Działka budowlana podzielona na 3000m2 oraz 4282m2 z wydanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Częstochowa,śląskie

1 118 000 zł382 m² 2 929,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

wystawiony na sprzedaż lokal biurowego (na dowolną adaptację) nr 167 przy ulicy Kilińskiego 32/40 o powierzchni użytkowej lokalu 381,59 m2, gdzie przysługuje spółdzielcze prawo do lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

965 000 zł59 m² 16 431,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość o powierzchni 58,73 m2 zlokalizowana na strzeżonym osiedlu Sansara przy ul. Górczewskiej. Mieszkanie 2 - pokojowe znajduje się na 2. piętrze w 7 - piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piekary

Piekary,małopolskie

1 690 000 zł249 m² 6 781,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja: piekary 11 km do centrum Krakowa cicha i spokojna okolica przystanek autobusowy 400 m blisko sklep, szkoła, basen, przedszkole lokal zawiera: wybudowany w 2008 roku, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Górki

Górki,świętokrzyskie

4 710 zł55 200 m² 0,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert w konkursie ofert, którego przedmiotem jest sprzedaż udziału 3/48 w prawie własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej, składającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

1 230 000 zł127 m² 9 704,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować ekskluzywny apartament w nowej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały. Nieruchomość o powierzchni 126,75 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Konopnica

Konopnica,lubelskie

1 600 000 zł5 700 m² 280,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży atrakcyjna działka usługowa w Konopnicy przy wiadukcie o pow.5700mkw. Działka( częściowo- 4800mkw )w miejscowym planie przeznaczona pod usługi rzemiosła( z doprecyzowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Czubrowice,małopolskie

350 000 zł10 200 m² 34,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czubrowice - gmina Jerzmanowice-Przeginia. Nieopodal: ojców, będkowska Dolina vibehome ma przyjemność przedstawić Państwu, wyjątkową działkę w przepięknej okolicy. Działka zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

403 440 zł34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z możliwością zrobienia oddzielnej kuchni! Nowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szafranowa

Smolec,dolnośląskie

799 000 zł1 175 m² 680 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Smolec wrocław / działka budowlana 1175 M2 smolec gmina kąty wrocławskie, obrzeża wrocławia Działka budowlana w Smolcu przy ul. Szafranowej, o powierzchni 1175 m2 Woda, gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 008 858 zł54 m² 18 710,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 53,92m2, ładne z pięknym widokiem 2 pokojowe z przestronnym salonem z aneksem kuchennym o pow. 29,60m2 z balkonem i drugim oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Broniewskiego

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

975 000 zł100 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:522 m²

Nieruchomość inwestycyjna w ścisłym centrum handlowo - usługowym Ciechocinka przy ul. Broniewskiego. Oferta sprzedaży nieruchomości o pow. działki 522m 2 z aktualnymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przełęczy

Warszawa,mazowieckie

2 190 000 zł300 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

Ładna działka 2003m2 z dużym potencjałem. Na działce dom - jedna kondygnacja kuchnia, łazienka i 6 pokoi, na poddaszu open space i łazienka. duży taras piękna działka zalesiona ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

970 000 zł51 m² 19 019,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj na starym podgórzu Z widokiem na wawel N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na Starym Podgórzu w okolicy Placu Bohaterów Getta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

779 900 zł127 m² 6 126 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania IV kwartał 2024 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

16 000 000 zł800 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż zabytkowa kamienica położona W samym sercu starego miasta na jednej Z głównych ulic odchodzących od płyty rynku głównego. - kamienica o łącznej powierzchni 800m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

899 900 zł216 m² 4 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ładny Przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni ok. 216 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok.1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

289 000 zł43 m² 6 660,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz swojego pierwszego "M" i chcesz kupić mieszkanie w świetnej cenie? A może jesteś inwestorem szukającym mieszkań z ogromnym potencjałem? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Myślenice,małopolskie

999 000 zł2 209 m² 452,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni 22 ary zlokalizowanej w malowniczej okolicy Myślenic na Zarabiu. Ta widokowa działka posiada pozwolenie na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł65 m² 14 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie: dwustronne wschód-zachód Wokół dużo zieleni Zielona przestrzeń za oknem Bardzo jasne Sklep przy bloku, można dosłownie wyskoczyć po chleb, sklep Supermarket Społem Blok po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Słomniki,małopolskie

3 800 000 zł457 m² 8 318,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Grupa fortis nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 456,80 m2, położonego miejscowości Słomniki, na ulicy Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podolska

Wrocław,dolnośląskie

698 999 zł55 m² 12 688,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie W szeregu! | Muchobór Wielki | 3 pok.|!. Polecam na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej z roku 2012, na drugiej kondygnacji + garaż w bryle domu. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Byszyno

Byszyno,zachodniopomorskie

50 000 zł22 000 m² 2,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka 330 - łąki trwałe kl. IV - 0,78 ha, pastwiska trwałe kl. V - 0,12 ha, rowy - 0,02 ha Działka 328 - łąki trwałe kl. IV - 0,83 ha, pastwiska trwałe kl. IV - 0,28 ha, pastwiska trwałe.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij