dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Porzeczkowa

Jerzmanowa,dolnośląskie

559 000 zł162 m² 3 456,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy Państwu inwestycję zlokalizowaną w Jerzmanowie, przy ulicy Porzeczkowej. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 161,73 m2, a powierzchni użytkowej 113,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

795 000 zł80 m² 9 937,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Dostępne inne metraże, piętra, rozkłady mieszkań. 3 pokoje w stanie deweloperskim o powierzchni 79,51 m2 + balkon 8,25 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

384 000 zł39 m² 9 922,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie o powierzchni 38,7m2, położone na 5 piętrze w bloku 10 piętrowym. Dwa rozkładowe pokoje, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc, przedpokój. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wójtowo

Wójtowo,warmińsko-mazurskie

1 399 000 zł245 m² 5 712,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

Przedstawiam do sprzedaży w Wójtowie dom wolnostojący, 2-kondygnacyjny (parter plus poddasze użytkowe) z dwoma tarasami, wybudowany w 2010 roku o powierzchni 224,9 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubin

Lubin,dolnośląskie

250 000 zł30 m² 8 283,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 30,18m2, położony w Lubinie przy ul. Polnej. Obiekt aktualnie wynajmowany jest przez sektor finansowy, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł53 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Odwiedź wirtualny spacer po tym mieszkaniu! Opiekun oferty: licencja zawodowa 28305 telefon Mieszkanie 2-pokojowe w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przyborowo

Przyborowo,wielkopolskie

255 000 zł3 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedstawiam na sprzedaż działkę o powierzchni 3.000 m2 położoną na granicy Wierzyc i Przyborowa w cichej i spokojnej okolicy, blisko lasu i terenów zielonych lecz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Pruszków

Pruszków,mazowieckie

682 355 zł46 m² 14 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do sprzedania lokal usługowy w stanie developerskim blisko centrum Pruszkowa. Lokal składa się z zaplecza wielkości 8,52m2, wc 3,48m2, powierzchni handlowej 34,21m2. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

394 742 zł27 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Pruszków, ul. Waryńskiego > stan deweloperski > rynek pierwotny bez podatku pcc! > bez żadnych prowizji i dodatkowych kosztów > Termin realizacji: IV kwartał 2024r. > 27,13 m2 | 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

1 110 000 zł58 m² 19 042,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

For english - please scroll down Na sprzedaż w pełni umeblowane, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie we Rynku - centrum Wrocławia! Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

436 472 zł42 m² 10 507,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Teraz W promocji 436 472 pln oszczędzasz 81 000! - zapytaj o cenę miejsca postojowego - też jest atrakcyjna 2 pokoje | 41.54m | blisko drogi średnicowej | GOTOWE 4Q 2024 | Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

604 256 zł33 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Słoneczne wystawa południowa w Krakowie Prądnik Biały: nowa Okazja Bez pcc i Prowizji! Od dewelopera. Gotowe do odbioru! Czas, aby spełnić swoje marzenia o własnym mieszkaniu! Znajdź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

573 522 zł48 m² 11 990,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Mieszkanie z Tarasem i Bogatą Infrastrukturą Udogodnienia: własny klub fitness dla mieszkańców i place zabaw dla dzieci, 300m do żabki, dużo lokali usługowych w okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stachury

Gdańsk,pomorskie

970 000 zł42 m² 23 189,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atuty: -świetna oferta inwestycyjna z wysoką stopą zwrotu - najbardziej topowa lokalizacja w Gdańsku, zlokalizowana jednocześnie w cichej części osiedla Mieszkanie inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

4 300 000 zł215 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż prestiżowy apartament mieszczący się w zabytkowej kamienicy blisko Rynku Głównego. Apartament znajduję się na II zabytkowej kamienicy. Kamienica jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł106 m² 6 783,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Andersa

Koszalin,zachodniopomorskie

126 447 zł22 m² 5 729,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja, ale posiadamy inne dostępne lokale w tej inwestycji. Kawalerka w samym sercu Koszalina - idealny wybór dla przyszłościowego inwestora. Lokal mieści się na 3. piętrze odnowionej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

99 991 zł40 m² 2 498,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Rogowska-Strzegomska/ok 40m2/usługi/gotowy biznes. Polecam na sprzedaż rewelacyjnie zlokalizowaną nieruchomość, lokal usługowy wraz z wyposażeniem Lokal umiejscowiony jest w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

346 000 zł59 m² 5 857,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze niskiego wielorodzinnego budynku. Lokal o powierzchni 59,07m2 składa się z: przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrówka

Dąbrówka,małopolskie

126 000 zł2 740 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dąbrówka (gmina Rzezawa, powiat bocheński) - na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 27,4 ar, położona w terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (ok. 13 ar) oraz terenach rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maciejkowa

Kraków,małopolskie

1 230 000 zł128 m² 9 596,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Kameralny kompleks 22 nowoczesnych apartamentów (dwupiętrowe budynki) w łąkowej scenerii. Duże przeszklenia, nowoczesna, futurystyczna forma Miejscowy Plan Łąki Tonie w najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zagórze Śląskie

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

89 000 zł1 119 m² 79,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu kompleks działek budowlanych położonych w Zagórzu Śląskim na Osiedlu Zamkowym. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

946 358 zł58 m² 16 424,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gorąca oferta Regularna cena mieszkania 1 112 304 zł Cena po rabacie 946 358 zł zatrzymaj na inne wydatki 165 946 zł Bezpośrednio od dewelopera / Bez Prowizji Biura / Bez pcc 2% to mieszkanie może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł70 m² 11 926,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz promocja 500zł/m2 cena transakcyjna 794245 zł Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

502 252 zł51 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Funkcjonalne mieszkanie. Spokojna zielona okolica. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 299 000 zł84 m² 17 844,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękny apartament | Młyn Różanka | Styl paryski | 3 pokoje Młyn Różanka, to kolejny etap wrocławskiej inwestycji Nowe Miasto Różanka, w którym znajdziesz nie tylko swoją przestrzeń, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

883 000 zł57 m² 15 491,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę zakupu słonecznego mieszkania o powierzchni 57 mkw, zlokalizowanego przy ulicy Broniewskiego na warszawskim Żoliborzu. To idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

685 000 zł82 m² 8 353,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Dziś mam przyjemność zaoferować mieszkanie usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku (4 piętra), położone na osiedlu Leśnym w Koziegłowach. Są to 4 niezależne pokoje z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Kraków,małopolskie

659 000 zł42 m² 15 616,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze z własną księga wieczystą; czynsz: 480.00 zł; Budynek: blok z lat 60-tych W dobrym stanie; Standard mieszkania: częściowo wyremontowane; Dodatkowo: nie ma windy, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Roskosz

Roskosz,lubelskie

309 000 zł57 m² 5 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Bezczynszowy lokal mieszkalny położony zaledwie 5km od centrum białej podlaskiej Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata ogródek doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

897 000 zł141 m² 6 361,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny, funkcjonalny dom z garażem w zabudowie bliźniaczej o pow. 141m2 plus duże doświetlone poddasze (70m2) na działce 450 m2 położony w Grodzisku Mazowieckim. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Opole,opolskie

684 000 zł90 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 90 m2 położone na parterze kamienicy w centrum Opola. Pierwotnie 3-pokojowe z kuchnią i łazienką, po generalnym remoncie stało sie mieszkaniem 4-pokojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wyzwolenia

Bielsko-Biała,śląskie

280 000 zł1 440 m² 194,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną w Halcnowie. Ogrodzona. Studnia I prąd na działce. Jest wydane pozwolę ia na budowę domu jednorodzinnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

299 000 zł68 m² 4 397,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania -do zamieszkania od zaraz- zadbane mieszkanie 2-pokojowe o pow.68,60m2. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze kamienicy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

565 000 zł35 m² 16 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne dla pary bądź pod inwestycję, w świetnej lokalizacji przy ulicy Dobrego Pasterza. Lokalizacja Kraków, prądnik Czerwony - ul. Dobrego Pasterza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dębogórze,pomorskie

549 000 zł48 m² 11 336 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Odkryj nowoczesny raj w sercu Dębogórza, na prestiżowym osiedlu Verde Park, gdzie luksus spotyka się z funkcjonalnością. Ta wyjątkowa nieruchomość w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

449 100 zł34 m² 13 104,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Podwyższony standard, zielone dachy, ładowarka do samochodów elektrycznych, bliskość natury, pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki oraz szybki dojazd do Centrum - oto zalety lokalizacji ustawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

274 500 zł44 m² 6 288,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo jasne i przestronne o funkcjonalnym układzie pomieszczeń.W kuchni oraz łazience płytki ceramiczne.W pokojach na podłodze panele.Kuchnia w zabudowie meblowej wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

945 000 zł63 m² 14 969,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,13 m2, usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 2019 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tychy

Tychy,śląskie

314 022 zł38 m² 8 199 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przytulne własne M3!. z możliwością dokupienia dodatkowej powierzchni w bardzo atrakcyjnej cenie i z M3 można zrobić M5! Oferujemy ciche mieszkanie, w strategicznej lokalizacji Tychy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

3 070 000 zł123 m² 24 884,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Oferujemy Państwu na sprzedaż unikalny apartament na ostatnim, 8 piętrze, położony w Warszawie, w dzielnicy Wola, przy ulicy Ludwiki, w nowopowstałej inwestycji Dom Development ".