dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

1 420 000 zł140 m² 10 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczodre / długołęka / dom parterowa 140 M2 / działka 900 M2 serdeczne polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Parterowy dom jednorodzinny, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł72 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 zlokalizowane na ulicy Skoroszewskiej. Jest to idealna propozycja dla rodziny z dzieckiem. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł43 m² 14 418,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Już nie musisz się martwić gdzie zaparkować? Mieszkanie z miejscem postojowym w garażu pod budynkiem! Do sprzedania zadbane mieszkanie 2 pokojowe w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małe Błonia

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł52 m² 11 539,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Szczecinie Małe Błonia: przedstawiamy Państwu doskonałą ofertę zakupu 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,91 m2, usytuowanego w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

939 000 zł160 m² 5 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Super Okolica. Przedstawiamy bardzo ładny dom. 1/2 Bliźniaka oddany będzie w Stanie Deweloperskim, o powierzchni ok.160m2, usytuowany na bardzo ładnej działce ok 540m2 w pięknej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 350 000 zł103 m² 22 893,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

For english - please scroll down Na sprzedaż 3 pokojowy apartament (102,65m2) zlokalizowany na ostatnim piętrze budynku Angel City, ul. Walońska, z panoramicznym widokiem na miasto. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

504 595 zł38 m² 13 420 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje z dużym tarasem przy terenach zielonych na południowym zachodzie Wrocławia oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadrzeczna

Ustroń,śląskie

625 000 zł41 m² 15 244 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ustroń, nowa inwestycja, wyjątkowa lokalizacja, ogródek, gotowe do zamieszkania apartamenty nadrzeczna mieszkanie z ogródkiem, gotowe do zamieszkania - na parterze - 3 pokoje ( salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Rzeszów,podkarpackie

355 000 zł34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie, na Os. Tysiąclecia, składające się z pokoju z aneksem kuchennym (meble kuchenne, płyta gazowa, piekarnik, lodówka), pokoju (sypialni z dużą szafą wnękową), łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

4 182 200 zł209 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:26/27

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ekskluzywny apartament położony na 26 piętrze w Hanza Tower! Położony w centrum Szczecina, liczący ponad 200 m 2 obiekt zachwyca widokiem zza okien! Składa się on z: - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł30 m² 6,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w stanie deweloperskim, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Lokal mieści się w całkowicie odrestaurowanej kamienicy. Wymieniono wszystkie instalacje: wod-kan, elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 250 000 €400 m² 3 125 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Urokliwy, piękny dom położony w Konstancinie w strefie A, w otoczeniu zabudowy rezydencjonalnej. Funkcjonalnie rozplanowany, wykończony z ponadczasowym poczuciem stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

371 000 zł38 m² 9 763,16 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 37,68 m2 + taras 13,5 m2, na parterze w nowoczesnym 6 piętrowym apartamentowca w Łodzi na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pawłowicka

Strumień,śląskie

449 000 zł169 m² 2 659,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio" ( Oferta na Wyłączność ). Dla zdecydowanego klienta możliwość negocjacji ceny sprzedaży nieruchomości! Polecamy sprawdzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wyszewo

Wyszewo,zachodniopomorskie

240 000 zł5 900 m² 40,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta 39/9434/ogs. Na sprzedaż działka w miejscowości Wyszewo w województwie zachodniopomorskim blisko drogi krajowej nr 11, kierunek Koszalin-Poznań. W pobliżu niedługo zostanie oddana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spokojna

Zgorzelec,dolnośląskie

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjna oferta na zakup mieszkania / szeregu pod inwestycję. 8% Vat - lokal mieszkalny. Własny ogródek i 2 miejsca postojowe w cenie. Oferta tylko i wyłącznie dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Łódź,łódzkie

1 045 000 zł110 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Piękny reprezentacyjny apartament w kamienicy w Łodzi przy ul. Tuwima Powierzchnia 110 m2, wysokość 3,85 m. Trzecie piętro ze współczesną windą. Odrestaurowana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Oporówek

Oporówek,kujawsko-pomorskie

55 500 zł1 000 m² 55,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Oporówek gmina Łabiszyn. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkalną, jednorodzinną. Media prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kraków,małopolskie

964 082 zł64 m² 15 180 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (C48) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł42 m² 20 320,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

For english - please scroll down Na sprzedaż w pełni wykończony i umeblowany 2-pokojowy apartament z balkonem w Centrum Wrocławia! Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

677 999 zł58 m² 11 791,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lipa piotrowska/lux/kaparowa/3 pok./BALKON/GARAŻ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m2 zlokalizowane na Lipie Piotrowskiej przy ul. Kaparowej, i piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

940 000 zł123 m² 7 672,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Kiekrz k/poznania, oferowany w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. W ramach inwestycji powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

1 620 000 zł302 m² 5 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Dom o powierzchni całkowitej 302,6m2 na działce o powierzchni 1470m2. Parter domu: - wiatrołap, - przedpokój, - kuchnia z jadalnią, - spiżarka, - salon z wyjściem na taras, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

554 000 zł60 m² 9 264 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

*Myślisz o zakupie mieszkania przy skorzystaniu z najnowszego programu "mieszkanie na start" - to twoja szansa na zarezerwowanie nieruchomości zanim ceny pójdą do góry, a wybór będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarżyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł74 m² 6 056,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż duże i przestronne mieszkanie 4-pokojowe na parterze w bloku w Fordonie - os. Szybowników, ul. Skarżyńskiego. Nieruchomość zajmuje powierzchnię 74 m 2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Słońsko

Słońsko,kujawsko-pomorskie

115 000 zł1 103 m² 104,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1103 m2, która znajduję się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Rzeszów,podkarpackie

745 000 zł68 m² 10 955,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o powierzchni 68 m2 znajduje się w sercu tętniącego życiem Rzeszowa, w klimatycznej kamienicy przy ulicy 3 Maja. Ta wyjątkowa nieruchomość doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

929 999 zł158 m² 5 886,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Piekny Dom Dobrzykowice/ Premium ogrod! Polecamy na sprzedaż piękny dom w Dobrzykowicach szereg skrajny Dom składa się z salonu , kuchni, 2 łazienek, pralni, 3 sypialni , strych. Dokokola domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

406 222 zł45 m² 8 983,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł56 m² 15 269,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż na Kabatach, w prestiżowym zamkniętym osiedlu z 2001 roku, które zachwyca pięknem zieleni oraz spokojem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

979 000 zł89 m² 10 990,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 89,08 m2, położone na Warszewie, w nowoczesnym budynku z 2015 roku. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Czerwonka

Czerwonka,warmińsko-mazurskie

399 900 zł341 m² 1 172,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:garaż wolnostojący

Stara warmińska poczta - dobra okazja- na sprzedaż - budynek typu loft do remontu/adaptacji w miejscowości Czerwonka (gm.miejsko-wiejska Biskupiec, pow.Olsztyn), położonej po wschodniej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

595 739 zł53 m² 11 152 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! Mieszkanie o powierzchni - 53,42 m2 położone na I-piętrze w bloku z 2023r. Składa się z ustawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

670 000 zł130 m² 5 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Oferta bez prowizji! bez pcc! oferta deweloperska! Gorąco polecam domy w zabudowie blizniaczej, położony w gminie Czernica. Budowane według projektu Dom W klematisach 10 firmy Archon. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafrana

Kraków,małopolskie

889 000 zł48 m² 18 379,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż świetnie zaaranżowane mieszkanie, znajdujące się nieopodal Ronda Matecznego. Bardzo dobry rozkład, duże okna, miejsce w garażu podziemnym i pełna infrastruktura obok. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Myszków,śląskie

199 000 zł480 m² 414,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę inwestycyjną położoną w centrum Myszkowa przy ul Wyszyńskiego. Działka wolna od obciążeń, niezabudowana, z przeznaczeniem pod usługi. Dla działki był zrobiony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wrzosowo

Wrzosowo,zachodniopomorskie

369 000 zł1 267 m² 291,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam domek gospodarczy nad morzem z działką w miejscowości wrzosowo. WC z łazienką oraz 2 pomieszczenia. Można przerobić na mieszkalny. Działka 1267 m2. Woda, prąd i 4x szambo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł48 m² 20 416,70 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie na Śródmieściu. Nieruchomość położona jest na osiedlu Wolska Żelazna Brama. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Partyzantów

Ustroń,śląskie

1 590 000 zł170 m² 9 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna z dochodowym potencjałem nieruchomość położona w centrum Ustronia przy ul. Partyzantów, składająca się z działki o powierzchni 1198 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łódź

Łódź,łódzkie

760 000 zł86 m² 8 837,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Bez prowizji, bez podatku pcc tel. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na parterze z ogródkiem w kameralnej i ekskluzywnej inwestycji w cichej i spokojnej okolicy Nowosolnej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

848 990 zł38 m² 22 395 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie w Centrum o powierzchni 37,91 m2, zlokalizowane na ostatnim piętrze 6-piętrowego budynku z windą. * oferta zawiera wizualizację wnętrza.