dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sucha

Rząska,małopolskie

799 000 zł69 m² 11 579,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości mieszkanie 68,80 M2 W bliźniaku w stanie deweloperskim Z ogrodem 126,42 M2 W atrakcyjnej cenie! ostatnia taka szansa! 1.OPIS MIESZKANIA: -Pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wizjonerów

Kraków,małopolskie

730 000 zł41 m² 17 804,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowy apartament z balkonem o powierzchni 41,02 m2 znajdujący się na os. Wizjonerów 2 dzielnica Bronowice. Apartament znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Warszawa,mazowieckie

974 000 zł65 m² 14 984,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na spokojnym, rodzinnym osiedlu, wybudowanym przez cenionego dewelopera ebejot. Nieruchomość ta znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

2 750 000 zł300 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w Bronowicach ok. Rydla - Młynówki Królewskiej położony na 7,5 ara działce. Wybudowany w latach 40 tych, w 2007 roku przeszedł generalny remont. (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Połaniec,świętokrzyskie

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o metrażu 45 m2, położonego na 1 piętrze w bloku przy ulicy Kościuszki w Połańcu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

449 900 zł53 m² 8 488,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na II-piętrze w kameralnym 3-piętrowym budynku, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu zdrovo w Gdańsku, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł64 m² 9 046,88 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do nabycia jest atrakcyjne mieszkanie na prawobrzeżu, które charakteryzuje się trzema pokojami, osobną kuchnią, łazienką oraz oddzielną toaletą. Funkcjonalność tego lokalu dodatkowo podkreślają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł55 m² 21 454,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament w sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody na Bielanach. Piękne, zielone, zamknięte osiedle z całodobową ochroną Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 380 000 zł1 200 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiamy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość położoną w pięknym miejscu nieopodal Puszczy Niepołomickiej, bobrowego Rozlewiska oraz Niepołomic na ponad 12 arowej działce. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Zalesie

Zalesie,małopolskie

610 955 zł73 m² 8 420 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości komfortowe mieszkanie 300 metrów od lasu! blisko krakowa! Oferta dotyczy sprze daży apartamentu 72,56 m2 z dużym ogrodem 75,50 m2 w stanie deweloperskim z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ustroń

Ustroń,śląskie

199 000 zł1 120 m² 177,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Oferujemy Państwu do sprzedania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł165 m² 5 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Ładna Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży segment 4 lokalowy o powierzchni ok.165m2 i na działce o pow. ok. 200m2 Parter : - wiatrołap ok 2,8m2 - hall + kl. schod ok 5.5m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Słupiec,świętokrzyskie

1 950 000 zł344 m² 5 676,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Proponujemy Państwu stylową posiadłość położoną na wsi w woj. Świętokrzyskim w miejscowości Łubnice. Na przepięknej 75 a działce znajduje się 200m2 dom, 70 m2 domek gościnny (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Wieliczka,małopolskie

1 349 000 zł250 m² 5 396 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:508 m²

Proponujemy Państwu działający pensjonat/hotel pod najem krótko lub długoterminowy położony w Wieliczce w dobrej lokalizacji. Podpisane umowy najmu na wszystkie pokoje. Nieruchomość obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią

Pawlikowice,małopolskie

1 150 000 zł360 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Proponujemy Państwu okazały, wykończony dom do zamieszkania z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej, zaledwie 2 km od centrum Wieliczki w Pawlikowicach. Dom w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Czarnochowice,małopolskie

520 000 zł6 000 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do sprzedaży działki inwestycyjne ( łącznie 3 działki) o powierzchni 5911 mkw. położone przy ul. Czarnochowskiej w Czarnochowicach obok Wieliczki. Wg mpzp działki są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Oferta prywatna bez zadnych prowizji Sprzedam mieszkanie na parterze w odnowionej kamienicy przy ul. Grochowskiej 3g w Elblągu. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni oraz pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

485 000 zł56 m² 8 614,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wchodzisz i mieszkasz! - Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Nowoczesna aranżacja - nowe płytki i panele, drzwi, kuchnia w zabudowie z nowymi sprzętami agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł27 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka na Bródnie na Targówku w Warszawie! W bliskim sąsiedztwie sklepy spożywcze- carrefour i Lidl oraz bazarek. Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 27 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Buk

Buk,zachodniopomorskie

292 600 zł1 463 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w bardzo ładnej lokalizacji z opcją powiększenia o sąsiednią, położona w Buku w otulinie leśnej. Teren przed podziałem miał wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Starego

Gliwice,śląskie

609 000 zł68 m² 8 955,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta dodana za pomocą addom Zapraszam serdecznie do zakupu mieszkania w samym centrum miasta Gliwice. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura: sklepy, szkoły, 2 żłobki, 2 przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żurawia

Koszalin,zachodniopomorskie

575 000 zł192 m² 2 994,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bardzo oryginalny i nieprzeciętny dom. Budynek w stanie do wykończenia. Położony na działce o pow. 830m2 w Koszalinie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

579 000 zł81 m² 7 148 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 81m2, położonego w opolskim Śródmieściu. Mieszkanie to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siepraw

Siepraw,małopolskie

869 000 zł177 m² 4 910 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Więcej informacji e-mail: jeśli szukasz wygodnego domu niedaleko od Krakowa, to ta alternatywa jest dla Ciebie :)! Piękny i zadbany dom o powierzchni użytkowej 177 m2, plus pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszków,mazowieckie

485 000 zł39 m² 12 015,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie, położony wśród zieleni; pruszków ul. Andrzeja, obok kolejka wkd! Słoneczne i ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,7 m2 , znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł45 m² 5 977,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Głogów, osiedle Śródmieście, mieszkanie, 2 pok, 45m2, ip. sprzedaż 269 000 zł Atrakcyjnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie po generalnym remoncie Jeśli szukasz 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Gdańsk,pomorskie

889 000 zł78 m² 11 340,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkaknie W bardzo dobrze skumnikowanej lokalizacji, czteropokojowe, zlokalizowane na 1piętrze w kamienicy 2piętrowej. Budynek docieplony z odnowioną elewacją. Klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł52 m² 20 153,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Warszawy przy ul. Chmielnej 104. Nieruchomość ta położona jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kubusia Puchatka

Pruszków,mazowieckie

488 000 zł48 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokojowe narożne mieszkanie w 4 piętrowym bloku przy ul. Kubusia Puchatka - doskonała lokalizacja. Lokal jest usytuowany na 4 piętrze. Szeroka klatka schodowa, 2 piwnice przynależące do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemienowicza

Kraków,małopolskie

875 750 zł70 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Płaszowie Termin realizacji: i kw 2024 Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wołowice,małopolskie

1 049 000 zł134 m² 7 828,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Wołowice - gmina Czernichów. Nieopodal: liszki, kryspinów. Vibehome ma przyjemność przedstawić Państwu, wyjątkowe dom w przepięknej okolicy. Inwestycja została zbudowana przez osoby pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kraków

Kraków,małopolskie

570 000 zł1 000 m² 570 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Więcej informacji: michałlub biuro:, od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Krakowie (przewóz, dzielnica Podgórze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słupska

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł41 m² 13 844,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Spółdzielczo- własnociowe prawo bez księgi wieczystej, z możliowścią założenia. Mieszkanie do nabycia przez obcokrajowców spoza ue bez zgody mswia Квартиру можуть придбати.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubin

Lubin,dolnośląskie

579 000 zł7 100 m² 81,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena! bez prowizji! Piękna działka w okolicy terenów zielonych oraz w bezpośrednim sąsiedztwie lasu to idealna nieruchomość gruntowa dla osób ceniących ciszę i spokój. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

159 000 zł870 m² 182,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka gruntu, pow. 870 m2, tylice, bardzo dobrze skomunikowana ze Zgorzelcem Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 870 m2, położona na osiedlu domów jednorodzinnych, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

752 000 zł52 m² 14 601,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51,5 m , położone na wysokim parterze kamienicy z 1911 roku. - świetna lokalizacja, 3 minuty do tramwaju, piechotą 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

877 500 zł58 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli. Nieruchomości zlokalizowana jest na 13 piętrze w 15 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

944 502 zł74 m² 12 712 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

English verion below |r| Property prezentuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Myśliwskiej w dzielnicy Płaszów. Lokalizacja To świetna lokalizacja dla osób, które lubią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

980 000 zł84 m² 11 611,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam Państwu na sprzedaż Dwa niezależne mieszkania położone pod adresem ul. Krzycka 88 , w kameralnym niskim budownictwie z 2002 roku. Gotowe do zamieszkania! Kawalerka oraz mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł258 m² 11 240,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Ekskluzywny Dom Bliźniak w Prestiżowej Lokalizacji - Syta Residence, wilanów - Stan Deweloperski Odkryj luksus życia w Wilanowie z naszym nowoczesnym domem bliźniakiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bielowicko

Bielowicko,śląskie

259 000 zł1 678 m² 154,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1678 m2 zlokalizowana w Bielowicku - gmina Jasienica. Działka pod zabudowę domu jednorodzinnego. Położona w otoczeniu terenów zielonych oraz.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij