dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł47 m² 13 404 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie dwustronne, klimatyczne, widne, ciche, ustawne, układowe, funkcjonalne I przestronne metraż: powierzchnia to 47,7m2 - salon z klimatyzacją i dużym balkonem - sypialnia - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

2 493 000 zł220 m² 11 331,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:638 m²

Duży, przestronny dom wolnostojący w stylu amerykańskim (220m2), wybudowany w 2016 roku, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 638m2. Parter: - duży salon - otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pileckich

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł53 m² 8 258,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić przestronne mieszkania na parterze zabudowy szeregowej o powierzchni 53.15 m2. Mieszkania znajdują się na parterze zabudowy szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

895 000 zł62 m² 14 529,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowy apartament na osiedlu cis w Gdyni (wybudowane przez dewelopera Eurostyl). Atuty: - jasny, przestronny i wygodny rozkład mieszkania. - nowe meble i sprzęt agd (5 lat gwarancji) - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sochaczewska

Kaputy,mazowieckie

1 212 754 zł117 m² 10 401 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Bez prowizji i podatku pcc. Nie masz zdolności kredytowej? Deweloper może kredytować zakup! Dzięki kompilacji technologii budowy, montażu pompy ciepła, wentylacji z rekuperacją dom uzyskuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

2 499 000 zł105 m² 23 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowy apartament na Woli może być Twój. Apartament na drugim piętrze. Salon z aneksem ponad 40 mkw, trzy sypialnie, dwie garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pohulanka

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Witaj w miejscu pełnym możliwości. W samym sercu Gdańska! Z dumą prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która nie tylko oferuje doskonałą lokalizację, ale staje się wymarzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Międzyświeć

Międzyświeć,śląskie

55 000 zł5 452 m² 10,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o przeznaczeniu rolnym położona w Międzyświeciu , w gminie Skoczów. Ma powierzchnię równą 0.5424 ha i kształt zbliżony do trapezu. Teren jest płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Pszczyna,śląskie

560 000 zł99 m² 5 656,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Centrum Pszczyny 122m2 po podłogach Prywatny ogródek i Garaż Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Baranów

Baranów,wielkopolskie

444 720 zł65 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkania gotowe do odbioru - osiedle Murator w Baranowie kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż trzypokojowe , nowoczesne mieszkanie na nowo budowanym osiedlu. Mieszkanie o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł47 m² 13 371,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe- 46,74m2 Najważniejsze informację: - mieszkanie znajduje się na 10 piętrze z 11 w bloku z windą - w mieszkaniu zostały wymienione okna, elektryka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11-go Listopada

Serock,mazowieckie

360 000 zł42 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,3m2 zlokalizowane w serocku. Osiedle zamknięte, z miejscami parkingowymi. Mieszkanie na 1 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sonina,podkarpackie

669 000 zł220 m² 3 040,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości mamy do sprzedania wyjątkowy dom, położony na ogrodzonej 60 arowej działce. Dom o powierzchni 220 m2, wraz z garażem w bryle budynku oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

150 000 zł832 m² 180,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dzień dobry Mam na sprzedaż działkę budowlaną objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzeni w Kaźmierz / Kiączyn wszystkie media przy działce -prąd -woda -gaz -kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

534 352 zł57 m² 9 349,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

215 500 zł48 m² 4 489,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane W barcinie. W skład mieszkania wchodzi: -sypialnia -sypialnia -salon z wyjściem na balkon -kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

630 000 zł54 m² 11 675,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal w super lokalizacji, ul. Krzywoustego. Lokal: - parter z oknami na ulicę - dwa wejścia: od ulicy i od zaplecza (z bramy głównej) - w skład wchodzi: sala sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ostoi-Zagórskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

611 454 zł61 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rynek Pierwotny - Brak Podatku pcc 2%! biuro nie pobiera prowizji! Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe z rynku pierwotnego (brak 2% pcc) w stanie deweloperskim (60,54M2) Z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodociągowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

240 000 zł46 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone w suterenie 4 piętrowego budynku z 1998 r. z osobnym wejściem na osiedlu Bielany przy ul. Wodociągowej o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

658 200 zł70 m² 9 416 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gwarancja ceny do końca marca bez notariusza! W kwestii spotkań: działamy od poniedziałku do piątku! W kwestii telefonów/maili: działamy 6 dni w tygodniu od 8 do 20! *obok lasku *szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

416 595 zł48 m² 8 715,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,8 m2, z ogródkiem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

2 199 000 zł1 500 m² 1 466 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana (mn,mu) położona sercu Bielański Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Działka podzielona jest na pół z osobnymi księgami wieczystymi i indywidualną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

381 365 zł43 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 999 zł46 m² 13 463,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oltaszyn 3 pokoje /46m2/garazx2 Dostępna do mieszkania działka rod Partynice o powierzchni 400 m2, cena do ustalenia. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,05 m 4 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

435 895 zł46 m² 9 517 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mega oferty rabatowe jakich nie było! Zamieszkaj wśród zieleni w pobliżu Parku na Zdrowiu, w bliskiej odległości od samego Centrum miasta z rozbudowaną infrastrukturą i dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

898 000 zł86 m² 10 441,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie w kamienicy przy ul. Gajowej 34. 4 pokoje (w tym jeden na antresoli). Mieszkanie po generalnym remoncie (wymienione wszystkie instalacje). Sprzęty agd w kuchni oraz piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grondysa

Bielsko-Biała,śląskie

740 000 zł89 m² 8 314,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Bielsku-Białej w malowniczej części miasta z widokiem na góry o łącznej powierzchni 89m2, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Olecko,warmińsko-mazurskie

514 420 zł58 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

O mieszkaniu Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie D6 o powierzchni 57,8 m.kw. Lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

939 092 zł74 m² 12 629 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

English verion below |r| Property prezentuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Myśliwskiej w dzielnicy Płaszów. Lokalizacja To świetna lokalizacja dla osób, które lubią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Olecko,warmińsko-mazurskie

544 500 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

O mieszkaniu 40 (C8) Oferujemy Państwu nowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 60,5 m2. Lokal mieszkalny z wyjątkowym widokiem znajduje się na 1 piętrze i składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koźmice Małe

Koźmice Małe,małopolskie

1 750 000 zł320 m² 5 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Oferujemy do sprzedaży pięknie położony dom wolnostojący budowany prywatnie dla siebie. Nieruchomość położona jest 5 km od centrum Wieliczki (koźmice Małe), 18 km od Krakowa. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Hyżne

Hyżne,podkarpackie

112 000 zł935 m² 119,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy (wz) Hyżne Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (wz) zlokalizowana w miejscowości Hyżne ok. 20km od Centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komedy

Gdańsk,pomorskie

685 000 zł57 m² 11 975,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, o łącznej powierzchni 57.2m2 z ogródkiem, znajdujące się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Jasieniu, przy ulicy Krzysztofa Komedy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawada

Zawada,małopolskie

703 000 zł52 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawada

Zawada,małopolskie

647 000 zł50 m² 12 837 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zawada

Zawada,małopolskie

492 000 zł36 m² 13 629 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Habdasówka

Żywiec,śląskie

239 000 zł1 318 m² 181,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Żywiec ul. Habdasówka - atrakcyjna działka budowlana w prestiżowej lokalizacji! Polecamy Państwu działkę budowlaną z ładnym widokiem, położoną w płaskim terenie, której dodatkowym.