dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśne Wzgórze

Rzeszów,podkarpackie

210 000 zł15 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę widokową budowlaną położoną w Rzeszowie przy ul. Leśne Wzgórze. Nieruchomość o powierzchni 15 arów zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 250 000 zł278 m² 4 496,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:921 m²

Stare Gliwice. Nowoczesny, przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny szereg). Usytuowany w prestiżowej dzielnicy domów jednorodzinnych. Wykończony z dużym smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna z linią brzegową Alwernia

Alwernia,małopolskie

90 000 zł8 000 m² 11,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną (przeznaczenie w mpzp dla miasta Alwernia to tereny zielone) - około 10 arów w minionym okresie było użytkowane pod działalność przemysłową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

749 000 zł111 m² 6 754,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Rezerwacja! Pragnę zaprezentować Państwu ponad 100-metrowy segment, znajdujący się w spokojnej miejscowości z zabudową 1-rodzinną- pogroszew Kolonia w gminie Ożarów Mazowiecki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Jaworzno

Jaworzno,śląskie

79 500 zł19 m² 4 184,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż murowany O powierzchni ok. 19m 2 - jaworzno - gigant Do sprzedania garaż murowany o powierzchni ok. 19m 2 w Jaworznie, dzielnica Gigant. Prąd. Własności gruntu, nie dzierżawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Podlesie

Podlesie,podkarpackie

110 000 zł3 314 m² 33,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż przedstawiamy działkę o numerze ewidencyjnym 146 w Podlesiu Machowskim, gm. Pilzno, pow. dębicki, z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

710 000 zł99 m² 7 171,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:599 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy dom położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Elblągu. Idealny dla rodziny ceniącej sobie ciszę i spokój lub na siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rumia,pomorskie

419 000 zł419 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 419 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok 25m x 17m (nr 377 obręb 12 ) w Rumii, przy ulicy Jagiellończyka - Królowej Bony. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jeziorna

Przyjaźń,pomorskie

188 000 zł1 051 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka w Przyjaźni, ul. Jeziorna - To świetny adres na swoje wymarzone domostwo! Miejscowość Przyjaźń to malownicza wieś położona w urokliwej okolicy, zaledwie 500 metrów od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 149 999 zł300 m² 7 166,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:950 m²

Atrakcyjna działka 1000m2 z domem wolnostojącym kilka minut do centrum Oferta na wyłączność Cena do negocjacji Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący na dużej, narożnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

362 000 zł54 m² 6 704 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz dwupokojowego mieszkania z balkonem w wygodnej i bardzo pożądanej części Elbląga, ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie z nowszych zasobów (2000r) z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

2 449 000 zł457 m² 5 361,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 478 m²

Na sprzedaż dom o pow. całkowitej 456,78 m2, na działce o pow. 1478 m2 , zlokalizowanej w Legionowie. Dom położony w spokojnej okolicy. W pobliżu doskonale rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

559 999 zł44 m² 12 727,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44 m2, położone w dzielnicy Stare Miasto na ulicy Grabiszyńskiej Usytuowane jest na wysokim parterze/4p., ocieplonego bloku z 1986r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

573 000 zł69 m² 8 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe gotowe do odbioru 3 pok 64m2 taras 5m2 mp&kl Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem 25,22m2 - sypialnia 11,04 m2 - sypialnia 10,54m2 - łazienka 4,59m2 - przedpokój 11,16m2 - taras 5,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Jamno

Koszalin,zachodniopomorskie

117 150 zł1 065 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową usytuowaną w prestiżowej lokalizacji Koszalina - Jamno, w pobliżu nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

765 000 zł100 m² 7 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Prowizja 0%! Podatek pcc 0,00zł! Na sprzedaż połowa bliźniaka w atrakcyjnej cenie tuż pod Wrocławiem. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł60 m² 9 348 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup gotówkowy? spytaj o preferencyjne warunki! Kupujesz mieszkanie na kredyt? Czekasz na nowy program mieszkanie na start? Ta inwestycja jest właśnie dla Ciebie - rezerwacja mieszkania do końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł67 m² 7 149,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Z przyjemnością prezentujemy unikalną okazję dla inwestora przestronne mieszkanie składające się z 5 pokoi o pow. 67 m2, dwóch łazienek z kabinami prysznicowymi, przedpokoju i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

421 204 zł24 m² 17 262 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka w centrum z widokiem na rzekę! Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc. Możliwość rozliczenia 23 % vat-u Opiekun Oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł51 m² 13 510,80 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

** mieszknie praga I 2 pokoje I 50,70m2 I balkon ** Idealne dla Rodziny, pod działalność gospodarczą I

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

166 500 zł1 511 m² 110,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest piękna, równa działka budowlana o pow. 1512m położona w miejscowości Reptowo, gm. Dąbrowa Chełmińska. Oferta godna uwagi! Działka ma bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 3 piętrze kamienicy w Jeleniej Górze przy centrum. Mieszkanie 2 pokojowe, po remoncie do częściowego wykończenia. Ogrzewanie elektryczne dodatkowo zachowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piotrków Trybunalski,łódzkie

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Opis: alternatywa dla osób szukających funkcjonalnego mieszkania ze świetna infrastrukurą lokalizacja: piotrków Trybunalski okolice ul. Szkolnej oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

939 000 zł160 m² 5 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Super Okolica. Przedstawiamy bardzo ładny dom. 1/2 Bliźniaka oddany będzie w Stanie Deweloperskim, o powierzchni ok.160m2, usytuowany na bardzo ładnej działce ok 540m2 w pięknej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Strzelecka

Święciechowa,wielkopolskie

499 000 zł2 343 m² 212,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W święciechowie o pow. 2.343 m2 Oferujemy działkę inwestycyjną przeznaczoną pod zabudowę produkcyjną, składów i magazynów w miejscowości Święciechowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Byczyna

Byczyna,opolskie

465 900 zł7 896 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - byczyna Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż działki inwestycyjne w miejscowości byczyna. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

2 500 000 zł162 m² 15 432,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 300 m²

Urokliwy dom położony w spokojnej okolicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Komfortowy dojazd do centrum Warszawy (ok. 20-30 minut). Dom składa się z; - przestronnego salonu z kominkiem(40m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

457 191 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gdańsk Południe - 2 pokojowe mieszkanie 37,17m2 - na sprzedaż! Odbiór już jesienią! Osiedle zlokalizowane w zacisznym i urokliwym miejscu pośród zielonych łąk, przeznaczone dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Domaszowice

Domaszowice,świętokrzyskie

1 250 000 zł223 m² 5 605,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży luksusowy , wolno stojący, jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia całkowita 223 m2 , pow. użytkowa 158,80 m2. Dom nie jest podpiwniczony. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rzeszotary

Rzeszotary,dolnośląskie

230 000 zł2 600 m² 88,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 2600 m2 usytuowaną w urokliwej lokalizacji. Nieruchomość usytuowana jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Rzeszotarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł36 m² 10 920,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Szanowni Państwo, przedstawiam świeżą ofertę kawalerki na sprzedaż. Mieszkanie składa się z salonu, przedpokoju, łazienki oraz sporej kuchni. Nadaje się do odświeżenia. Zalety mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł43 m² 10 546 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Tylko U nas! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania położonego w sercu Szczecina, bezpośrednio przy malowniczych Jasnych Błoniach. Ta prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Zielona Góra,lubuskie

615 000 zł61 m² 10 082 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży nowoczesny, przestronny apartament z balkonem usytuowany na 2 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Łężyca-Ciesielska w Zielonej Górze. W cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

669 000 zł8 910 m² 75,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta biura nieruchomości / Na sprzedaż działka o powierzchni 8910m2 , położona na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego ok. 4km od ścisłego Centrum Miasta. Dojazd do działki gminną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Piastów,mazowieckie

490 000 zł47 m² 10 470,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,80 m2 w Piastowie, w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, jednostronne, posiadające balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rydułtowy,śląskie

620 000 zł140 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Budynek jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej Nieruchomość w trakcie budowy, zlokalizowana jest tuż obok Rydułtów w zacisznym i spokojnym miejscu Budynek będzie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

595 039 zł37 m² 15 918,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowy lokal usługowy w stanie deweloperskim w Warszawie w dzielnicy Ursynów. Lokal usługowy o powierzchni użytkowej 37,78 m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sosnowiec,śląskie

599 000 zł107 m² 5 598,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Dom w zabudowie szeregowej! | Sosnowiec ul. Kukułek zadzwoń: współpracując z Homeon Nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz żadnych umów. PCC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gajowa

Żory,śląskie

808 000 zł164 m² 4 926,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Cena minimalna, niższa o 300tys. Tylko do 27.02.!Przedmiotem sprzedaży jest dom w bardzo dobrym standardzie, mogący służyć dwóm rodzinom jednocześnie. ze względu na niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbowa

Głogów,dolnośląskie

370 000 zł64 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam Mieszkanie 3 pokojowe na 4 pietrze w bloku na osiedlu Piastów Śląskich o metrażu 64m2, po remoncie nie wymaga wkładu własnego, do zamieszkania: salon, kuchnia, łazienka, osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pod Blachówką

Kościelisko,małopolskie

998 000 zł72 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Sprzedam duży, dwupoziomowy apartament położony przy ulicy Pod Blachówką w Kościelisku, tuż obok Zakopanego. Nieruchomość składa się z 3 przestronnych pokoi, w tym 2 sypialni,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij