dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 966 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 966 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Skubianka,mazowieckie

179 000 zł1 000 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 1000 m2 zlokalizowaną w Skubiance, gmina Serock. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

232 000 zł26 m² 9 076,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 25,56 m2 składa się z poniższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Droblin,lubelskie

270 000 zł124 m² 2 180,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 744 m²

Nieruchomość położona w Droblinie wśród pięknych zielonych lasów Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pileckich

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł113 m² 4 968,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2024

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości przestronne, dwupoziomowe mieszkania na piętrze zabudowy szeregowej o powierzchni 112.51 m2. Mieszkania znajdują się na piętrze zabudowy szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Malbork,pomorskie

409 000 zł92 m² 4 423,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Drugi etap inwestycji Modern Home, oferujemy Państwu ostatni środkowy dom w szeregu przy ul. Kochanowskiego w Malborku. Chcesz zamieszkać w prestiżowej lokalizacji i cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

771 920 zł58 m² 13 318,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Cena dotyczy pakietu: mieszkanie + miejsce garażowe + komórka Białołęka, tarchomin przy skrzyżowaniu ul. Aluzyjnej i ul. Sprawnej > stan deweloperski > rynek pierwotny bez podatku pcc! >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

798 000 zł71 m² 11 306,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, ani podatku pcc 2%! Odkryj doskonałe miejsce do życia w otoczeniu zieleni! Ta inwestycja oferuje komfortową przestrzeń z dostępem do terenów zielonych, windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

498 500 zł38 m² 13 258 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje z aneksem kuchennym przy terenach zielonych na południowym zachodzie Wrocławia oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

2 254 080 zł94 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Demokratyczna

Łódź,łódzkie

299 079 zł35 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferuję mieszkanie 1-pokojowe na parterze z tarasem i ogromnym ogrodem (76,78m2)! Stan deweloperski, oddane do użytku. Cena mieszkania: 299079,00zł Cena brutto m.p. naziemnego: 25 000 zł. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Byszki

Byszki,wielkopolskie

87 500 zł853 m² 102,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W byszkach zobacz pozostałe oferty Z tej lokalizacji! Działka objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 998 zł63 m² 9 177,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkład/psiepole/kiełczowska/3pok./WINDA/PIWNICA! TANIO! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe , 3 pokojowe mieszkanie o pow.63m2 mieszczące się na 6-tym piętrze 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 375 zł34 m² 8 557 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dodatkowa promocja dla osób kupujących za gotówkę! *oferta ograniczona czasowo oraz ilościowo! + super oferty promocyjne także dla klientów kredytowych, w tym specjalne rabaty na miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

499 000 zł39 m² 12 755,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjnie zaprojektowane mieszkanie w nowo oddanym bloku /2024rok. Wyjątkowo duży balkon z widokiem na skwer. Obligatoryjny zakup miejsca postojowego w garażu podziemnym /nr 110, poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Myślibórz

Myślibórz,zachodniopomorskie

149 000 zł1 862 m² 80,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1862 m2 znajdująca się w Myśliborzu tuż przy samym jeziorze Myśliborskim. Media: woda i prąd w drodze przy działce. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

325 000 zł40 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości twoje M oferuje: funkcjonale 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Idealne mieszkanie dla rodziny lub na wynajem. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilcza Góra

Wilcza Góra,mazowieckie

525 000 zł1 500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się blisko lasu. Po sąsiedzku nowa zabudowa mieszkaniowa. Kanalizacja dociągnięta do działki. Gaz, prąd i wodociąg na sąsiedniej działce. Informacje zawarte w opisie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kalinowa

Bronisławów,mazowieckie

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Mam przyjemność prezentować wolnostojący dom w zielonej, spokojnej ale świetnie skomunikowanej okolicy. Nieruchomość mieści się w miejscowości Bronisławów, tuż przy stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

727 063 zł116 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! wysoki standard wykończenia! ogrzewanie podłogowe W całym budynku, rolety elektryczne na parterze drogi wewnętrzne Z kostki brukowej! Dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

2 443 999 zł149 m² 16 352,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Apartament premium, 4 strony świata, ścisłe Centrum, 2 tarasy, 4 balkony. Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Lokalizacja: stare Miasto, urokliwe otoczenie nad Odrą. Mieszkanie składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Strojec

Strojec,mazowieckie

450 000 zł11 186 m² 40,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka ze starodrzewiem położona w miejscowości Strojec. Bardzo wygodny dojazd drogą gminną o nawierzchni asfaltowej. Wymiary działki: 68m szerokości x 168 m głębokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

690 107 zł49 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł67 m² 22 388,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie. Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w nowym budynku. Okolica: mieszkanie znajduje się w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

673 563 zł57 m² 11 838 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Zamieszkaj na zielonym Oporowie! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem o projektowanej powierzchni 56,90 m2 znajduje się na ostatnim piętrze 3-piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brandstaettera

Tarnów,małopolskie

405 000 zł67 m² 6 044,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 67m2, położone w Tarnowie. Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla rodzin oraz osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł46 m² 7 969,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż wyremontowane, przytulne mieszkanie trzypokojowe na 1. piętrze w bloku na Błoniu - ul. Korczaka 7. Nieruchomość zajmuje powierzchnię 46 m 2 i składa się z salonu (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

1 180 000 zł118 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:834 m²

Przytulny dom położonym w malowniczym miejscu ze ścianą lasu, z możliwością szybkiego i sprawnego dojazdu do drogi Bydgoszcz-Inowrocław. Makler Nieruchomości poleca dom w uroczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

2 550 000 zł661 m² 3 857,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży kamienice - budynek handlowo - użytkowy usytuowany w ścisłym centrum miasta. Oferowany budynek handlowo - użytkowy jest usytuowany na działce o pow. 661 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł43 m² 8 387,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe ( w dokumentach - kawalerka), z dużym balkonem położone w dzielnicy Żelechowa. Lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym piętrze dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gurgacza

Kraków,małopolskie

475 000 zł19 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania o powierzchni 19m2, zlokalizowanego w centrum Krakowa! To doskonała propozycja dla tych, którzy szukają miejsca do własnej aranżacji i wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysińska

Łódź,łódzkie

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania na Bałutach w Łodzi. To doskonała propozycja dla tych, którzy szukają przestronnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebińska

Krzeszowice,małopolskie

490 000 zł70 m² 6 980,06 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ostatnie mieszkanie w Młoszowej 4 pokojowe z balkonem - 70 m2 w cenie 489.000 zł. Nie płacisz pcc 2% Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zawada

Zawada,małopolskie

659 000 zł89 m² 7 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:289 m²

Nowa inwestycja w Zawadzie! Oferujemy Państwu na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej realizowane w ramach inwestycji Osiedle Malinowe II - jest to drugi etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Sopot,pomorskie

1 800 000 zł109 m² 16 513,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Apartament o powierzchni 109 m2 świetnie nadaje się jako miejsce do zamieszkania dla dużej rodziny lub jako dochodowa inwestycja na wynajem. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemienowicza

Kraków,małopolskie

680 656 zł45 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Płaszowie Termin realizacji: i kw 2024 Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Habdasówka

Żywiec,śląskie

279 000 zł1 728 m² 161,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Żywiec ul. Habdasówka - atrakcyjna działka budowlana w prestiżowej lokalizacji! Polecamy Państwu działkę budowlaną z ładnym widokiem, położoną w płaskim terenie, której dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 724 zł39 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poczty Gdańskiej

Malbork,pomorskie

219 000 zł50 m² 4 380 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mieszkania w Centrum Malborka. Nieruchomość znajduje się nieopodal centrum turystycznego Malborka. Blisko sklepy, przedszkola oraz cała infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

541 939 zł72 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowopowstające osiedle, zlokalizowane 5 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów zielonych oraz w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

494 999 zł48 m² 10 334 zł/m²

 

Piętro:8/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

GAdow / Bulwar Ikara 47m2 / rozklad/2 pokoje! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,30 m 4 piętro w 8-piętrowym bloku z windą z 1986 roku Wrocław, fabryczna, bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wycinki Osowskie

Wycinki Osowskie,mazowieckie

898 900 zł110 m² 8 172 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Piękny Dom Parterowy w Pięknej okolicy wśród Zieleni. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom wolnostojący o powierzchni do użytkowania ok. 140 m2, usytuowany w pięknej okolicy domów.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij