cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 304 ogłoszenia
Od najnowszych
200 304 ogłoszenia
Dom z garażem Nowa Wieś
Nowa Wieś,mazowieckie
990 000 zł81 m² 12 222,22 zł/m²
Dom bliźniak, ul. Obrębowa
Warszawa,mazowieckie
1 110 000 zł108 m² 10 277,78 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka
Kraków,małopolskie
1 023 293 zł63,03 m² 16 235,02 zł/m²
314 000 zł51,40 m² 6 108,95 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z garażem, ul. Łopuszańska
Warszawa,mazowieckie
585 000 zł34 m² 17 206 zł/m²
Dom z garażem Ociąż
Ociąż,wielkopolskie
930 000 zł108,10 m² 8 603,15 zł/m²
Dom z garażem Kalisz
Kalisz,wielkopolskie
1 349 000 zł195,50 m² 6 900,26 zł/m²
630 000 zł1 500 m² 420 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Nowa Sól,lubuskie
297 000 zł51,60 m² 5 755,81 zł/m²
336 000 zł800 m² 420 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata
Toruń,kujawsko-pomorskie
442 000 zł40,39 m² 10 943,30 zł/m²
Dom z garażem Strumiany
Strumiany,małopolskie
1 999 000 zł146,22 m² 13 671 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe Żarów
Żarów,dolnośląskie
180 000 zł74 m² 2 432,43 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Serwy
Serwy,podlaskie
126 840 zł1 208 m² 105 zł/m²
Dom z garażem, ul. Pigwowa
Człuchów,pomorskie
1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²
294 000 zł29,50 m² 9 966 zł/m²
283 582 zł839 m² 338 zł/m²
480 000 zł53,80 m² 8 921,93 zł/m²
425 000 zł57 m² 7 456,14 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Jeżewo
Jeżewo,kujawsko-pomorskie
351 000 zł3 339 m² 105,12 zł/m²
Dom z garażem Munina
Munina,podkarpackie
499 000 zł103,46 m² 4 823,12 zł/m²
Działka Mierzyno
Mierzyno,pomorskie
1 100 000 zł14 870 m² 73,97 zł/m²
Działka inwestycyjna, ul. Olszyny
Jawiszowice,małopolskie
199 000 zł1 817 m² 109,52 zł/m²
Działka budowlana Oleśnica
Oleśnica,małopolskie
89 000 zł1 626 m² 54,74 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe
Święta Katarzyna,dolnośląskie
476 659 zł41,64 m² 11 447,14 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Grzybowska
Warszawa,mazowieckie
1 765 000 zł50 m² 35 300 zł/m²
Dom z garażem
Ligota Górna,opolskie
332 000 zł238,08 m² 1 394,49 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Toruń,kujawsko-pomorskie
499 000 zł48,02 m² 10 391,50 zł/m²
Dom, ul. Gdańska
Warszawa,mazowieckie
3 500 000 zł457 m² 7 658,64 zł/m²
Dom wolnostojący Zboiska
Zboiska,mazowieckie
650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Długa
Wrocław,dolnośląskie
649 990 zł33,52 m² 19 391,11 zł/m²
65 000 zł10 400 m² 6,25 zł/m²
750 000 zł35,14 m² 21 343,20 zł/m²
Dom z garażem Białystok
Białystok,podlaskie
3 300 000 zł438,34 m² 7 528,40 zł/m²
75 240 zł836 m² 90 zł/m²
Działka leśna, ul. Rolnicza
Tuchów,małopolskie
29 000 zł4 599,01 m² 6,31 zł/m²
875 000 zł79,10 m² 11 061,95 zł/m²
795 000 zł136,71 m² 5 815,23 zł/m²
480 000 zł950 m² 505,26 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia