dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boya-Żeleńskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł44 m² 20 431,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje mieszkania. Boya Żeleńskiego 2 z widokiem na Plac Unii Lubelskiej. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Idealne jako produkt inwestycyjny, duże możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł33 m² 13 068,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Atuty Zielona i spokojna okolica | Ścieżki rowerowe | Park Wojszycki | Dobry dojazd do centrum | Szkoła | Biedronka | Szpital opis Mam przyjemność zaprezentować gotową do zamieszkania kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Gliwice,śląskie

348 499 zł65 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal usługowy pod najem Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 65,14 m2, znajdujący się w kamienicy przy ul. Łokietka w Gliwicach. Dla inwestora - duża powierzchnia i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 063 000 zł63 m² 16 989 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, które zlokalizowanew osiedlu Atal Kliny Zacisze, dębniki, kraków, małopolskie. Lokalizacja W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Karpacz,dolnośląskie

2 340 000 zł205 m² 11 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedmiotem sprzedaży są dwa budynki typu "bliźniak" w stanie deweloperskim plus (poniżej opisaliśmy w punktach co będzie zrobione ponad stan deweloperski). Dom jest położony na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

393 900 zł41 m² 9 607 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mega oferty rabatowe jakich nie było! Zamieszkaj wśród zieleni w pobliżu Parku na Zdrowiu, w bliskiej odległości od samego Centrum miasta z rozbudowaną infrastrukturą i dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

641 404 zł68 m² 9 432,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

653 900 zł74 m² 8 836,49 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego Balatonu ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

550 000 zł167 m² 3 298,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Sposób korzystania - lokal użytkowy branży handlowej Oferujemy Państwu lokal użytkowy na sprzedaż, który położony jest w strefie ekonomicznej Koszalina przy ul. Bowid 11 "a". Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowskiej

Kleosin,podlaskie

739 000 zł180 m² 4 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:462 m²

Polecamy zadbany dom wolno stojący wybudowany w latach 70 tych, o powierzchni użytkowej ok 160m2 i działce o pow. 462m2 Nieruchomość mieści się w Kleosinie przy ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

350 000 zł228 m² 1 532,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje nowo wybudowany dom w stanie surowym zamkniętym w Piechowicach, dzielnica Piastów. Budynek trzy kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 228,38 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

774 792 zł63 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

*Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane w Gdańsku Piecki-Migowo, potocznie nazywane Moreną. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Osiedle monitorowane. Wjazd zabezpieczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł47 m² 17 021,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

669 000 zł84 m² 7 921,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Marzy Ci się apartament blisko centrum/toruńskiej Starówki, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie. Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie jest wyjątkowe nie tylko ze względu na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złota Podkowa

Kraków,małopolskie

938 000 zł55 m² 17 054,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedstawiamy Państwu piękne 3-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal o całkowitej powierzchni 55m składa się z: salonu z aneksem kuchennym (23,99m ) sypialni I -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 334 000 zł101 m² 13 224,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szukasz dużego mieszkania w centrum miasta? To mieszkanie jest dla Ciebie! Mieszkanie w nowoczesnym budynku. Samo centrum miasta tuż przy Odrze. Mieszkanie na pierwszym piętrze składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 800 000 zł107 m² 16 822,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 662 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w Bielsku Białej w dzielnicy Kamienicy. Dom p powierzchni 107 m2. położony na 26 arowej działce o przeznaczeniu budowlanym około 25 arów i około 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Laskowa

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł52 m² 16 893,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

**wyjątkowe Dwupokojowe Mieszkanie z Doskonałym Rozkładem i Urokiem Lat 50.** Łączna powierzchnia użytkowa wraz z pomieszczeniem przynależnym wynosi 59,01m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1905 Roku

Radom,mazowieckie

239 000 zł42 m² 5 632,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością prezentuję Państwu bardzo wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy 1905roku Borki. Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia po lekkim odświeżeniu lub do remontu według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Chorzów,śląskie

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji - Promocja tylko 399.000 zł! W Krakowie takie same mieszkanie prawie 600 tysięcy - wielu naszych Klientów inwestuje na Śląsku - te same ceny najmu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tychy

Tychy,śląskie

494 300 zł42 m² 11 741 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Budynki oddane do użytkowania -> możliwy odbiór kluczy tego samego dnia co wpłata 100%! Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do soboty w godzinach 8-20 Spotkania możliwe w tygodniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Żelazna

Kraków,małopolskie

366 350 zł17 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W samym centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 17,24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

689 000 zł81 m² 8 478,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prywatne spa, strefa wellness, basen, sauny, sala fitness oraz plac zabaw dla dzieci - to wszystko na Twoim osiedlu! W niedużej odległości Ślężański Park Krajobrazowy, trasy spacerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

508 000 zł55 m² 9 304 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

*Myślisz o zakupie mieszkania przy skorzystaniu z najnowszego programu "mieszkanie na start" - to twoja szansa na zarezerwowanie nieruchomości zanim ceny pójdą do góry, a wybór będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wesoła

Suwałki,podlaskie

175 000 zł34 m² 5 224 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę położoną przy ul. Wesołej 43 w Centrum Suwałk, usytuowaną na I piętrze III piętrowego budynku mieszkalno-biurowego. Mieszkanie o powierzchni 33,50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szerzyny

Szerzyny,małopolskie

330 000 zł160 m² 2 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 700 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży wolnostojący dom piętrowy o pow. ok. 160m2, położony na dużej działce w miejscowości Szerzyny. W skład budynku wchodzą cztery pokoje, kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Rzeczków

Rzeczków,łódzkie

95 000 zł4 637 m² 20,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Siedlisko we wsi Rzeczków w powiecie skierniewickim. Na działce media. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem uzbrojona Działka rolna. Typ własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Żarów

Żarów,dolnośląskie

400 000 zł4 400 m² 91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę w Żarowie przy strefie ekonomicznej. Powierzchnia - 4400m2 Media - woda, gaz - w drodze. Prąd na działce. Typ pu - przemysłowo - usługowa. Istnieje również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

464 794 zł50 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

474 060 zł47 m² 10 173 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zaoszczędź wybierając rynek pierwotny - 0zł pcc + 0zł Prowizji Specjalna oferta promocyjna na mieszkania oraz miejsca postojowe - zadzwoń i spytaj się o szczegóły! Zabezpiecz się przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

641 350 zł73 m² 8 834 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i umów spotkanie - w sprzedaży 3 osiedla w pobliżu Uniwersytetu Łódzkiego, manufaktury i Parku na Zdrowiu - z nami każdy znajdzie coś dla siebie! specjalna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

869 500 zł50 m² 17 355,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja - Taniej o 152 tysięcy! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji. Stara cena: 1.022.500 zł Cena promocyjna: 869.900 zł W Lutym Oszczędzasz aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł44 m² 11 418,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Wyjątkowe, po remoncie mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Rataje, poznań Zachęcamy do zakupu tego wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania, które przeszło kompleksowy remont, czekając na swoich nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:920 m²

Dom dwurodzinny na Złotnikach. Jest to bliźniak wybudowany w latach 30-tych i rozbudowany w latach 2000. Dom dwurodzinny, osobne wejścia do starszej i rozbudowanej części domu, obie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł134 m² 8 914,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, pełne energii mieszkanie w nowo wyremontowanej kamienicy przy ul. Wesołej. 134,5 m2- mieszkanie wraz z przynależną piwnicą wg. danych z kw Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:658 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony na cichym osiedlu- świetne miejsce zarówno do mieszkania jak i wypoczynku od miasta. Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 130 m2 (pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

593 000 zł51 m² 11 689 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. W dalszym ciągu są dostępne inne metraże i rozkłady Zapraszamy iska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

404 410 zł37 m² 10 871 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta promocyjna tylko do końca tygodnia - specjalne rabaty na mieszkania oraz miejsca postojowe, w tym wyższe rabaty dla klientów gotówkowych! +bezpłatna pomoc dedykowanego doradcy kredytowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

469 995 zł34 m² 13 799 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Blisko centrum, ok Browary Wrocławskie | 2 pok. | polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m2. Lokalizacja, u zbiegu ul. Jedności Narodowej i Wyszyńskiego - plomba z lat 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł236 m² 5 720,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Polecam! Dom 235 m2 , po remoncie w roku 2018, wolnostojący, piętrowy , 4 sypialnie na piętrze , wybudowany z cegły , dziurawki ze Stopki w 1996r. Dobrze docieplony. Położony na działce.