dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Kraków,małopolskie

498 300 zł36 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Projekt skierowany do osób poszukujących kameralnej inwestycji. Budynek 3 piętrowy, posiada 14 lokali mieszkalnych o funkcjonalnych i zróżnicowanych metrażach od 36 do 121m2. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

292 900 zł43 m² 6 811,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mały domek - lokal mieszkalny, z terenem przynależnym - działka 168m2. Domek o powierzchni całkowitej 43 m2, składający się z dużej łazienki, dużej sypialni oraz salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowe Skalmierzyce

Nowe Skalmierzyce,wielkopolskie

740 000 zł79 m² 9 367,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksusowe mieszkanie Z ogródkiem I tarasem W cichym I spokojnym miejscu. Brak czynszu! Lokal mieszkalny położony w Gminie Skalmierzyce w budynku o zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

809 000 zł41 m² 19 588,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,3 m2, usytuowane na I-piętrze w budynku 4-piętrowym zlokalizowane na Warszawskim Muranowie (śródmieście) przy ulicy Mordechaja Anielewicza. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okocimska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł46 m² 16 304,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46m2, usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskiej Woli. Na powierzchnię mieszkania składa się: - przedpokój z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie na wrocławskich Maślicach. 2pok. o powierzchni 46mkw znajduje się na n1/3piętrze w budynku po termoizolacji z 201 1roku mieszkanie składa się z: salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńsk

Kraków,małopolskie

539 000 zł43 m² 12 407,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Atrakcyjne mieszkanie w świetnej lokalizacji pod najem krótkoterminowy. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rzeczypospolitej

Poznań,wielkopolskie

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie, układ niezależny! wolne od zaraz! 2 pokoje mieszkanie zlokalizowane na os. Rzeczypospolitej na poznańskich Ratajach. Idealna propozycja dla rodzin, jak i również pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Partyzantów

Gdynia,pomorskie

3 077 440 zł9 617 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kielno gm. Szemud woj. Pomorskie pu2 - tereny obiektów produkcyjnych, składów, magazynów i usług Działka o powierzchni 9 617m2 w cenie 320 zł/m2 Graniczy z drogą gminną asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Janowicka

Janowice,śląskie

235 000 zł2 167 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2167 m2 z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Nieruchomość usytuowana jest na terenie Janowic gm. Bestwina przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Wierzbińska

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

363 000 zł1 100 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 1100m2 objęta M pz. Działka położona przy drodze krajowej nr 72 na obszarze zabudowy mieszkaniowo-uslugowej. Kształt działki: prostokąt, front 22m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Lesk

Olecko,warmińsko-mazurskie

240 000 zł49 m² 4 938,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Olecko, osiedle Lesk, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 położone na 1 piętrze budynku mieszkalnego. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowogród Bobrzański

Nowogród Bobrzański,lubuskie

229 334 zł41 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zainwestuj w apartament nad Bobrem w Nowogrodzie Bobrzańskim! Zamieszkaj w urokliwym miejscu lub zainwestuj w apartament i zyskaj nawet 11% z klasycznego wynajmu osiągając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Wiśniowa

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

635 000 zł2 762 m² 229,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Świeradów-Zdrój / ul.Wiśniowa / działka budowlana pow.2276m2 / pozwolenie na budowę / możliwość budowy 2 budynków z 8 lokalami mieszkalnymi / media: prąd, woda, kanalizacja, gaz / okazja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

344 500 zł28 m² 12 312,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: apartament w przystępnej cenie inwestycja z możliwością zarządzania najmem wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł814 m² 269,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest malownicza działka na Prądach w Bydgoszczy. Lokalizacja - Osiedle Prądy położone są obok Osowej Góry najdalej na zachód wysuniętą dzielnicą Bydgoszczy. Sąsiadują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Władysława Jagiełły

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł82 m² 9 743,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Polecam na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na wysokim parterze w niskim IV piętrowym bloku z 1992 roku na os. Jagiełły na poznańskim Piątkowie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

689 900 zł40 m² 17 247,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Woli przy Metrze Księcia Janusza! Atuty Nieruchomości: - funkcjonalny rozkład z dużym balkonem - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Wrocław,dolnośląskie

518 000 zł46 m² 11 260,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Premium/psiepole/staropolska/2pok./NISKICZYNSZ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie dwupokojowe po remoncie w okolicy Psiego Pola przy ul.Staropolskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

269 000 zł36 m² 7 493,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Henryka Sienkiewicza 11. Znajduje się na wyższym parterze w dwupiętrowym budynku. Informacje o mieszkaniu: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

413 000 zł37 m² 11 162,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 37m2 w Rzeszowie na ul. Cichej. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37m2. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem widocznym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamińskiego

Opole,opolskie

836 482 zł70 m² 11 982,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oraz jest zwolniony z podatku od czynności cywilno-prawnych. Szukasz mieszkania w nowym budownictwie? Stawiasz na najwyższą jakość, bo wiesz, że to inwestycja na lata? Świetnie się składa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprowskiego

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36 m2, na pierwszym piętrze, w nowym budynku z windą, inwestycja Balans, gdańsk Południe. Lokal składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Kraszew

Stary Kraszew,mazowieckie

2 250 000 zł321 m² 7 004,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:964 m²

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom parterowy, wolnostojący o powierzchni całkowitej 321,20 m2 (pow. użytkowej 207,6 m2) z poddaszem nieużytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 999 zł38 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Gaj/krzyki/orzechowa/2pok./WINDA/TOPLOKALIZACJA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie mieszczące się na 4-tym piętrze 11-piętrowego budynku z windą z 1987 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

571 872 zł72 m² 7 967,01 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowopowstające osiedle, zlokalizowane 5 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów zielonych oraz w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje, jasną kuchnie z oknem, dużą loggię oraz piwnicę. Mieszkanie dwustronne. Na południe salon z loggią a na północ sypialnia oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piekary

Piekary,małopolskie

770 000 zł156 m² 4 935,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Polecamy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z 2023 roku na działce 150 m2 w miejscowość - Piekary - (gmina Liszki) - (14 km od Krakowa). (Parter): salon dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Spacerowa

Rzeszów,podkarpackie

989 000 zł120 m² 8 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż 5-letni dom w zabudowie szeregowej wraz z garażem usytuowany na niespełna 2-arowej działce w Rzeszowie, dzielnica Zalesie, ul. Spacerowa. 5 pokoi- 120 m2, 989 000 zł do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Siemianowice Śląskie,śląskie

135 999 zł34 m² 4 057,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,5m2 znajdujące się na 3 piętrze 3-piętrowego budynku przy ulicy Szkolnej w Siemianowicach Śląskich, składające się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

521 384 zł25 m² 20 665,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zabierzów Bocheński

Zabierzów Bocheński,małopolskie

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Staniszewskiego

Suwałki,podlaskie

264 000 zł1 554 m² 169,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną przy ul. Stanisława Staniszewskiego w Suwałkach. Całkowita powierzchnia działki to 1554 m2. Numer działki to 33814/2. W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Kostry

Kostry,lubelskie

172 000 zł4 300 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka siedliskowa o regularnym kształcie. Zabudowa - dom drewniany (40 m2) nie nadający się do całorocznego mieszkania, spichrz drewniany. Podłączona woda i prąd, sieć kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rzepinek

Rzepinek,lubuskie

128 000 zł1 250 m² 102,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Rzepinek- działka na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych w okolicy lasów .Wydane są warunki zabudowy na budownictwo jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

799 000 zł57 m² 14 017,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w os. Teatralnym w Krakowie. Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe, 57 m2 w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł24 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Opiekun oferty tel. Piękna Kawalerka o powierzchni 24,5 m2 tuż przy parku Skaryszewskim Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

420 000 zł38 m² 11 185 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się na nowym, prestiżowym osiedlu usytuowanym przy granicy Krakowskiego Bieżanowa. Niezwykła architektura oraz wysoki standard nadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńsk

Kraków,małopolskie

1 278 150 zł85 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta bez prowizji dla Kupującego. Całość prowizji pokrywa Sprzedający. Proponujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w w ścisłym centrum Krakowa lokalizacja Kraków, stare Miasto, ul.Smoleńsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Wejhera

Góra,pomorskie

499 000 zł2 582 m² 193,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki mieszkalno-usługowej w miejscowości Góra. Jest to malownicza miejscowość położona w powiecie wejherowskim, w województwie pomorskim, w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 070 000 zł79 m² 13 613 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun oferty telefon najbardziej prestiżowa inwestycja we wrocławiu! Mieszkanie o powierzchni 78,6 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij