dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

274 900 zł54 m² 5 090,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuję mieszkanie na sprzedaż. Opis nieruchomości Czeladź-ogrzewanie miejskie blok po termomodernizacji Świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

189 000 zł38 m² 5 026,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta zwolniona Z prowizji od nabywcy! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na poddaszu niewielkiej kamienicy z lat 60-tych przy ul. Tuwima w Gorzowie. Oferowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 518 400 zł113 m² 22 357,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru. Komfortowy apartament niemal w Centrum Warszawy już wkrótce może być Twój. Wysoki standard budynku, drewniane okna. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pucka

Choczewo,pomorskie

395 000 zł74 m² 5 302,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania, położonego w miejscowości Choczewo 12km od morza. Bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie odświeżone , kuchnia w pełni wyposażona. Dwie szafy w zabudowie. Do lokalu przynależy duża piwnica i przestronny balkon od strony południowej. Na parterze pomieszczenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

899 000 zł87 m² 10 340,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szukasz przestronnego domu w nowoczesnej aranżacji? Marzysz by zamieszkać z dala od zatłoczonych miast, w zielonej, spokojnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

328 000 zł36 m² 9 011 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

580 000 zł150 m² 3 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliżniaczej, znajdujący się w popularnej dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość o powierzchni ok.150m2, usytuowana na działce o powierzchni ok.650m2.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

335 000 zł38 m² 8 816 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Działka, ul. Markiewicza

Słupno,mazowieckie

359 000 zł1 356 m² 264,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Łączna powierzchnia sprzedaży: 1356 mkw + udział w drodze dojazdowej Ogrodzenie: brak Dojazd: droga utwardzona Media: prąd + gaz Wjazd z ulicy bł. Bronisława Markiewicza, na wysokości ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

585 777 zł57 m² 10 266 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W okolicy Ronda Starołęka 10 min od Politechniki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

570 000 zł63 m² 9 048 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł35 m² 13 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ślężna 2pok- 35m2 Park Dobra komunikacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w 3- piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Budynek z 2016 roku budowany z ceramiki, pokryty dachówką, ocieplony styropianem 12 cm. Na pierwszej kondygnacji znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

519 100 zł58 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duży ogród zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

859 000 zł106 m² 8 103,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronny apartament położony w Mierzynie. Świetna lokalizacja. W pobliżu sklepy, boisko, szkoła. Nieruchomość idealna dla rodzin z dziećmi, jak i pary. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kminkowa

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł44 m² 15 315,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament 2-pokojowy 44,4m2 z tarasem i ogródkiem 17m2 Najważniejsze informację: apartament w nowym budynku z 2023 r. gotowy do zamieszkania od zaraz W apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Krosno,podkarpackie

113 000 zł812 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka w kształcie prostokąta o wymiarach 23x35 m o powierzchni 0,0812 ha! Działka z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej gminnej oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

386 200 zł43 m² 8 944 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

570 000 zł64 m² 8 912 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łysogórska

Wilków,świętokrzyskie

980 000 zł12 000 m² 81,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Duża działka inwestycyjna w Wilkowie, 15 km od Kielc. Idealna propozycja pod budowę osiedla! Na sprzedaż działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zagajnikowa

Lublin,lubelskie

347 200 zł3 472 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 3 działki z możliwością zabudowy przy ulicy Zagajnikowej w Lublinie. Powierzchnie działki: 3472 m2 Wymiary: ok. 23m x 147m. Uwaga: możliwość zakupu dwóch sąsiednich działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł79 m² 15 048 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

UL. Opolska osiedle księże małe 4 pokoje ogród 216,93 mkw. Dwa duże balkony wysoki parter 2012 rok budowy komunikacja miejska zielona I spokojna okolica pierwszy najem garaż komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

466 000 zł35 m² 13 314 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Wysoki standard ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Cieszkowice

Cieszkowice,dolnośląskie

120 000 zł5 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną. Działka znajduje się we wsi Cieszkowice, w województwie dolnośląskim, w powiecie górowskim, w gminie Wąsosz. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

849 900 zł135 m² 6 296 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 240 m²

Przedstawiam dom urządzony w stylu prowansalskim o powierzchni ok 140 m2 posadowiony na bardzo atrakcyjnej działce o powierzchni ok 2200 m2 Parter: ok 83 m2 - sień - pokój dzienny - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bailly

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł64 m² 12 126 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Bemowo - ul. Rosy Bailly | przystanki autobusowe i tramwajowe 500 m od klatki | metro Bemowo 2,8 km 63,5 m2 | 3 pokoje z osobną kuchnią | loggia ok 4 m2 | piwnica ok 3 m2 | duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

698 700 zł77 m² 9 131 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Bielsko-Biała,śląskie

344 170 zł50 m² 6 858,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 przestronne pokoje dostępne od zaraz! Wybierz ciche mieszkanie z balkonem w centrum Bielsko-Białej. To wszystko możesz mieć nie wydając więcej niż 344 170 zł! I co więcej: nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Groblice

Groblice,dolnośląskie

249 000 zł1 295 m² 192,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana połoz ona w Groblicach koło Siechnic w powiecie Wrocławskim. Działka o powierzchni 1295 m2. o wymiarach 48,5m X 23,5m X 30 X 48,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł68 m² 6 573,94 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferta sprzedaży mieszkania * 3 pokoje * 4 piętro z windą * 68 m2 * czynsz ok 700 zł * do remontu Cechy oferty: - przestronne, 3 pokoje, osobna kuchnia, 2 łazienki, korytarz z pojemną szafą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, plac Zwycięstwa

Piła,wielkopolskie

220 000 zł45 m² 4 899,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie w Pile. Mieszkanie znajduje się w samym centrum miasta, przy ul. Plac Zwycięstwa. To dwustronne mieszkanie o powierzchni 44,9 m , co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Głogów,dolnośląskie

249 000 zł48 m² 5 155,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Głogowie na osiedlu Hutnik. Powierzchnia: 48,30 m . Nieruchomość leży na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji z zadbaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

440 000 zł46 m² 9 662 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 45,54 m2 w Mrzeżynie, 650m od plaży! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o wielkości 45,54 m2, położone w spokojnym i urokliwym Mrzeżynie, zaledwie 650 m od pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zawada

Zawada,małopolskie

492 000 zł36 m² 13 629 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

328 100 zł36 m² 9 014 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dębieczna

Truskolasy,śląskie

99 000 zł1 570 m² 63,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, położona w Powiecie Kłobuckim, gmina Wręczyca Wielka, miejscowość Truskolasy, ulica Dębieczna Powierzchnia działki: ok. 1570 m2 Wymiary: ok 19m x 83m.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij