dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

559 999 zł44 m² 12 727,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44 m2, położone na pograniczu dzielnic Stare miasto/fabryczna na ulicy Grabiszyńskiej Usytuowane jest na wysokim parterze/4p., ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Andaluzja

Piekary Śląskie,śląskie

169 000 zł46 m² 3 673,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,00m zlokalizowane w Piekarach Śląskich os. Andaluzja. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Fabryczna

Marki,mazowieckie

1 500 000 zł1 206 m² 1 243,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę budowlaną 1206m2 w Markach przy ul.Fabrycznej. Media woda prąd i gaz, szambo. Na działce znajdują się dwa budynki do dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skłodowskiej-Curie

Lubin,dolnośląskie

358 848 zł56 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na 1,2,3-piętrze o pow. około 56,07 m2 przy ul. Marii Skłodowskiej Curie w nowo powstającej inwestycji apartamenty curie. w Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Radości

Grzędzice,zachodniopomorskie

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki budowlane zlokalizowane w Grzędzicach przy ulicy Radości. Do działki doprowadzona jest woda z sieci miejskiej. W drodze głównej jest gaz oraz prąd. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Charzykowska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

789 000 zł185 m² 4 264,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:521 m²

Oferta na wyłączność Dom położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszczy. Na osiedlu Czyżkówko, przy nowo wybrukowanej ul. Charzykowskiej, w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

694 411 zł68 m² 10 179 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunin-Wąsowicza

Kraków,małopolskie

1 019 000 zł50 m² 20 178,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, zaprojektowane przez profesjonalnego designera. Mieszkanie przeszło gruntowny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 000 zł48 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przepiękne wyremontowane trzypokojowe mieszkanie (48m2) na IV piętrze w bloku z lat 70 na Kapuściskach. Układ mieszkania: * Mieszkanie posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

824 000 zł49 m² 16 816,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z potencjałem przy Polu Mokotowskim - blisko metra i zieleni! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 50 m2 w kamienicy z lat 50 na Starym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Półkole

Kraków,małopolskie

620 000 zł41 m² 15 270,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy Państwa na dzień otwarty nieruchomości, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 9.03, w godzinach 10:00-14:00. Uprzejmie proszę o wcześniejsze wyrażenie chęci przybycia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małomiejska

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł54 m² 13 800,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskiej Oruni. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

454 853 zł42 m² 10 710 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy klasyczne, 2 pokojowe mieszkanie, położone na I piętrze z balkonem. Mieszkanie od strony południowej, zapewni doskonałe doświetlenie. Osiedle położone w Centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ratno Dolne

Ratno Dolne,dolnośląskie

676 000 zł389 m² 1 795,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 418 m²

Oferta dotyczy budynku wielorodzinnego (10 apartamentów z aneksami kuchennymi i łazienkami) Nieruchomość mieści się w sąsiedztwie drogi wojewódzkiej nr 387 w miejscowości Ratno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

710 715 zł63 m² 11 317,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 Dwustronne mieszkanie z dwoma tarasami. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Jesienna

Mościenica,wielkopolskie

3 900 000 zł7 666 m² 508,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej, częściowo zabudowanej, zlokalizowanej w miejscowości Mościenica (gmina Kórnik) przy ulicy Jesiennej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stobno Siódme

Stobno Siódme,wielkopolskie

120 000 zł860 m² 139,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z ustalonymi warunkami zabudowy o pow. 860m2. Szerokość- ok.28m2. Bardzo ładna okolica- cisza i spokój. Media: prąd, woda w ulicy. Dojazd drogą o szer. 8mb- polna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ładna

Wrocław,dolnośląskie

405 000 zł31 m² 13 064,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mam Państwu do zaoferowania ładną kawalerkę o powierzchni 30,57 m2 na wysokim parterze 3 piętrowego budynku z 2010 r. z windą w miejscowości Wysoka, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł48 m² 15 154,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48.5m2 Najważniejsze informację: - budownictwo z 2012 roku - do mieszkania przynależy balkon - budynek wyposażony w windę - mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Lębork,pomorskie

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie 35,55m w Lęborku przy ul. Łokietka 14.Lokal po generalnym remoncie, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i korytarza.Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Golenice

Golenice,zachodniopomorskie

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym. Nieruchomość zlokalizowana w m. Golenice gmina Myślibórz. Przedstawiamy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

790 000 zł51 m² 15 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego. Perfect Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu to nowoczesne mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie, przy użyciu bardzo wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

599 000 zł140 m² 4 275,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Strzelin/dom/lokal/140m2/inwestycja/tanio!/centrum Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wolnostojący budynek w zabudowie szeregowej z 1938 r. mieszczący się u zbiegu ulic Dzierżeniowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

773 000 zł60 m² 12 883,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursusie. Mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Ursusie. Do dyspozycji mamy przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

606 132 zł61 m² 9 902,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Styczniowa promocja - zadzwoń - zapytaj! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Białystok,podlaskie

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Polecamy trzypokojowe mieszkanie 50 m2, na parterze niskiego bloku przy ul. Orzeszkowej 9a na osiedlu Mickiewicza w Białymstoku. Blok po termomodernizacji, stara cegła. Mieszkanie kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

427 100 zł37 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Podole

Stare Podole,mazowieckie

350 000 zł63 m² 5 529 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż działka budowlana z uroczym domem w miejscowości Stare Podole nieopodal Wilgi ( 5,5 km, 9 minut samochodem) dom: - konstrukcja kanadyjska - 56 m2 powierzchni, - salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Zgorzelec,dolnośląskie

292 000 zł48 m² 5 778,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! nie szukaj dalej! na sprzedaż 2 pok., POW. 47,64 m2, IV p. Z windą Na sprzedaż przytulne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,64 m2, położone na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Warszawa,mazowieckie

838 000 zł67 m² 12 526 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta tylko W naszym biurze. **** biuro ładna willa prezentuje**** mieszkanie do kapitalnego remontu. Lux oferta, okazja! cena nie podlega negocjcji. Metro imielin, natolin ul. Polaka oaza ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Balczewo

Balczewo,kujawsko-pomorskie

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka w miejscowości Balczewo! Oferta na wyłączność biura Prestige Nieruchomości. Prestige Nieruchomości prezentuje do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną o pow. 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gallusa

Katowice,śląskie

339 000 zł51 m² 6 635,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w Katowicach Brynowie ulica Gallusa 24C. Mieszkanie znajduje się na parterze 4-piętrowego budynku. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marcinowice,dolnośląskie

1 500 000 zł224 m² 6 696,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 748 m²

Dom na sprzedaż w Marcinowicach 0% prowizji dla kupującego! Oferujemy Państwu piękny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem w okolicach Świdnicy - Marcinowice, o bardzo przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miłocińska

Rzeszów,podkarpackie

759 000 zł90 m² 8 442,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio, bez prowizji, brak pcc, faktura vat. Połączenie dużego mieszkania w niskiej zabudowie, garażu, dużej komórki oraz bliskości autobusów i infrastruktury to nie łatwe zadanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sikornik

Nawojowa,małopolskie

339 606 zł1 800 m² 188,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlana w urokliwej miejscowości Nawojowa, ul. Sikornik, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kartlewo

Kartlewo,zachodniopomorskie

49 050 zł3 270 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działek siedliskowych w miejscowości Kartlewo. Świetna oferta inwestycyjna. - 0,3270 ha riiib - 0,3252 ha riiib, riva - udział w drodze dojazdowej - prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podleśna

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł34 m² 17 058,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Bielany, ul. Podleśna przy skrzyżowaniu z ul. Marymoncką | przystanki tramwajowe i autobusowe 150 m | 750 m do stacji metra Słodowiec | 850 m do stacji metra Stare Bielany | 750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Borowina

Borowina,mazowieckie

822 600 zł4 113 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna. Plan ma być uchwalony w tym roku (2022r.), będzie można wybudować dom wolnostojący jedno lub dwulokalowy wys. 9m, powierzchnia biologicznie czynna min. 60%,minimalna pow. działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

356 000 zł57 m² 6 289,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferuję do sprzedaży trzystronne mieszkanie w bardzo dobrym rozkładzie. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta, nieopodal Parku Leśniczówka, przy ulicy Żeromskiego. Mieszkanie ulokowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

995 000 zł116 m² 8 577,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje piękny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116m2 znajdujący się w Krasne. Dom wykończony, gotowy do wejścia. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciepielowice

Ciepielowice,opolskie

899 000 zł177 m² 5 079,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 432 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, dwu kondygnacyjny, wybudowany na działce o powierzchni 1432 m2, znajdujący się w Ciepielowicach, gmina Dąbrowa. Gotowy do zamieszkania, dobrze rozplanowany.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij