dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Rurzyca

Rurzyca,zachodniopomorskie

395 700 zł2 638 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2638 m2 położona w Rurzycy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, wolno stojących. Do działki został doprowadzony prąd. Istnieje możliwość podziału na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Opole

Opole,opolskie

779 000 zł99 m² 7 868,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowo budowany dom w Opolu - Czarnowąsach. Kupujący nie płaci podatku pcc! W swojej ofercie mamy do zakupu dom jednorodzinny, parterowy w stanie deweloperskim, który znajduje się na 9,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 357,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronne, rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,74 m2 do samodzielnej aranżacji. Dwustronne, jasne, położone na 2 piętrze czteropiętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

330 000 zł53 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Zachód położone na 2 piętrze. Nieruchomość o pow. 53 m2 składa się: - dużego pokoju z balkonem typu loggia, - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

950 000 zł125 m² 7 598,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:585 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy , piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 107,38 m2 (całkowitej 125,03m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 585 m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł38 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kupujący nie płaci prowizji, cena do negocjacji. Dwu-pokojowe z oddzielną widną kuchnią oraz loggią, przynależy piwnica. Wymienione piony wodno-kanalizacyjne, co oraz grzejniki. Klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł46 m² 16 304,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na Woli, tuż przy stacji metra Księcia Janusza. Mieszkanie idealne jako inwestycja na wynajem lub dla rodziny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

740 000 zł122 m² 6 065,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:45 m²

Bez prowizji biura oraz podatku pcc. Polecam gotowy szereg środkowy w Siechnicach. Dwie kondygnacje plus poddasze o łączne powierzchni całkowitej po podłodze 122mkw, powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Łukaszewicza

Szarlejka,śląskie

125 000 zł1 200 m² 104,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej z zabudowaniami w Szarlejce, przy ulicy Łukaszewicza. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące tej nieruchomości: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziętka

Ruda Śląska,śląskie

413 618 zł57 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! apartamenty ziętka - Cisza, zieleń i spokój, a wszędzie blisko i szybko. Buduje się dla Ciebie na wspaniałym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł45 m² 13 222,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szpitalnej we Wrocławiu. Nieruchomości znajduje się na 6 piętrze w budynku z 1968 roku. Winda: tak Ogrzewanie: miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małysiaka

Kraków,małopolskie

850 000 zł68 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie znajduje na 3-piętrze eleganckiego czteropiętrowego budynku z 2020 roku, przy ulicy Biskupa Małysiaka. Na powierzchnię 67,5m2 składa się: - dwie osobne sypialnie - toaleta - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

270 000 zł60 m² 4 531,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Tylko W realton! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentację! 2 pokoje | 59,58m w ścisłym centrum Zabrza | ul. Wolności Mieszkanie przy ulicy Wolności w Zabrzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Ogrodowa

Działdowo,warmińsko-mazurskie

1 279 000 zł3 217 m² 397,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem ogłoszenia są działki oznaczone kolorem zielonym. Łączna powierzchnia działek: 3217 m2 Wielkość: 117,89 m x 29,89 m x 118,03.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

449 051 zł50 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę apartamentów w nowym kompleksie mieszkalnym na Osiedlu Dworskie Ogrody. Ten konkretny apartament ma powierzchnię wynoszącą 49,95 metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł52 m² 7 695,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53 m2 na 3 piętrze niskiego bloku na os. Króla Augusta. Super lokalizacja. Pełna infrastruktura. Blok wybudowany z cegły i docieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

1 429 000 zł78 m² 18 320,50 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe o pow 78m2 przy ulicy Bukowińskiej, obok stacji metra Wilanowska! Mieszkanie zlokalizowane na trzynastym piętrze budynku z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefa

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy ul. Św. Józefa Na 62 m2 znajdują się: * pokój dzienny * dwie sypialnie * przedpokój * łazienka wyposażona w kabinę prysznicową. * osobna toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią przy ul. Elbląskiej na Żoliborzu. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2. piętrze 10. piętrowego budynku z 1970 roku. Budynek po remoncie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kostrzewskiego

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł60 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament z prywatnym ogródkiem 80 m, garażem i komórką lokatorską. Budynek 7 piętrowy, położony w cichym miejscu. Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na taras (widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bałuckiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

269 000 zł39 m² 6 982 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na trzecim piętrze z balkonem! Poszukujesz niedużego, komfortowego mieszkania na start lub na inwestycję ? Mam świetną propozycję! Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

566 330 zł29 m² 19 528,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości Mieszkanie 29 m2 z balkonem 2,90 m2 sprzedawane w stanie deweloperskim w znakomicie skomunikowanej części miasta! idalne dla pary/singla!umów się już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleczewska

Konin,wielkopolskie

299 000 zł57 m² 5 268,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Centrum - 3 pokoje - balkon informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry. Dostępne za miesiąc. Forma prawna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

450 000 zł47 m² 9 564 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza. Idealne dla pary bądź jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone na 5 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

679 900 zł41 m² 16 542,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 41,10 m2 znajdujący się przy ul. Nadgórników. Nadgórników 14 to inwestycja o wysokim standardzie i świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wicie

Wicie,zachodniopomorskie

613 770 zł43 m² 14 273,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Do sprzedaży oferujemy całoroczny domek 2-kondygnacyjny, położony na osiedlu domków letniskowych w nowej inwestycji deweloperskiej w miejscowości Wicie. Planowany termin odbioru - maj 2024!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Jelenia Góra,dolnośląskie

535 000 zł81 m² 6 604,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego komfortowego mieszkania w poszukiwanej dzielnicy. Lokal znajduje się na parterze bloku na osiedlu Zabobrze III. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błędowa Tyczyńska

Błędowa Tyczyńska,podkarpackie

370 000 zł225 m² 1 644,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:44 m²

Błędowa Tyczyńska, niedaleko Rzeszowa, województwo podkarpackie, dom wolnostojący, ogromny potencjał, ok 109 mkw, sprzedaż, grunt ok 4440 mkw, 370 000 zł. Okazja! kupujący nie płaci prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Reda,pomorskie

699 000 zł220 m² 3 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Nowa cena! możliwość zamiany na mieszkanie! nowa cena! Dom z działką w Redzie na ul. Długiej. Biuro wgn Nieruchomości Wejherowo zaprasza na prezentację nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

480 000 zł43 m² 11 162,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w inwestycji. (oferta biura sprzedaży dewelopera). Zakup bez pcc i prowizji! Brak konieczności zakupu miejsca postojowego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

4 800 000 zł494 m² 9 716,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 263 m²

Do sprzedaży całe funkcjonujące przedsiębiorstwo - serwis motoryzacyjny. Całość to nowoczesny budynek usługowo-mieszkalny, oddany do użytkowania kilka lat temu, położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Popowo Kościelne

Popowo Kościelne,wielkopolskie

140 000 zł58 m² 2 414 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż mieszkanie Z garażem, działką ogrodową oraz budynkiem gospodarczym. Atrakcyjna oferta w Popowie Kościelnym/ Gmina Mieścisko. Mieszkanie spełnia wymogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

775 200 zł51 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania 2-pokojowego na Promenadach Wrocławskich. Powierzchnia nieruchomości: mieszkanie 51,50 m2 + komórka lokatorska 3,05 m2. Łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Psary,dolnośląskie

799 000 zł98 m² 8 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego, dwulokalowego, w stanie developerskim, zaledwie 1 km od Wrocławia. Widawa Park to nowe osiedle domków w zabudowie bliźniaczej w Psarach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł45 m² 15 521 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Premium/krzyki/piękna/2pok./BALKON/GARAŻ TOPLOKALIZACJA! STANDARD PREMIUM! Przedstawiamy Państwu komfortowy apartament 2-pokojowy, gotowy do zamieszkania, mieszczący się na 2-gim pietrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

75 000 zł1 008 m² 74,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka Z przeznaczeniem pod budowę domu jednorodzinnego, os. Poznańskie, gmina deszczno. Na sprzedaż działka o powierzchni 1008 m2, znajdująca się na Os. Poznańskim, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

2 350 000 zł128 m² 18 388,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości "home Estate" ma przyjemność przedstawić przestronny apartament w nowym budynku w pobliżu zakola Wisły i Rynku Dębnickiego. Mieszkanie o powierzchni 127,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Robotnicza

Białystok,podlaskie

599 000 zł64 m² 9 359 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Polecamy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie w segmencie szeregowym na osiedlu Wygoda, przy ulicy Robotniczej. Mieszkanie zlokalizowane na I szym oraz II piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Stroma

Stronie-Wieś,dolnośląskie

323 000 zł2 000 m² 161,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 20 arów, 5 minut do ośrodka narciarskiego Czarna Góra, stronie Śląskie ul. Stroma Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem atrakcyjna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

265 000 zł30 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie o pow. 73,77 m2 + 2 balkony podzielone na dwa 1 lub 2 pokojowe mieszkania z niezależnymi wejściami zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej (boczna ul.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij