dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

899 000 zł97 m² 9 306,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wysoki standard wykończenia! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) położone w gminie Czernica. Na parterze znajduje się: - wiatrołap 4,5 mkw - łazienka 4,25 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Srebrna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

570 000 zł61 m² 9 344,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Urokliwe mieszkanie mieszczące się na Osiedlu Zacisze, przy ulicy Srebrnej 6 w Olsztynie. Ciesz się komfortem i wyjątkowym charakterem tego lokalu na 1 piętrze, położonego w lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cicha

Szczytniki,wielkopolskie

739 000 zł123 m² 6 008,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej- 5 pokoi. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Przedmieściach Poznania w Szczytnikach Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżkowicka

Rydułtowy,śląskie

185 000 zł37 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania typu M-3, położonego w Rydułtowach na ul. Krzyżkowickiej. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 37 m2, mieści się na wygodnym, i piętrze niskiego bloku. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Kraków

Kraków,małopolskie

4 700 000 zł172 m² 27 314,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować apartament w zabytkowej kamienicy z drugiej połowy XVIII wieku. Apartament znajduję się przy ulicy Św. Jana w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Danków

Danków,lubuskie

105 820 zł1 628 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka budowlana. Działka przeznaczona pod budowę, położona w Dankowie, gm. Strzelce Kraj., ok. 10 km od Barlinka, w bardzo atrakcyjnej i malowniczej okolicy, blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł144 m² 11 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego typu segment, położonego na Bemowie, tuż przy wejściu do Lasu Kampinoskiego. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wojciecha

Brzeszcze,małopolskie

359 000 zł260 m² 1 380,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom na sprzedaż brzeszcze, ul. ŚW wojciecha okazja cenowa 359.000 zł Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu na sprzedaż, położonego w Brzeszczach (powiat oświęcimski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

238 000 zł63 m² 3 754 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 63,4 metra kwadratowego ( w metraż wliczona jest piwnica o powierzchni 8,8m2). Przestronny salon, kuchnia, łazienka, korytarz, dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł47 m² 7 340,43 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w wieżowcu na bydgoskich Bartodziejach. W budynku winda od poziomu 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł44 m² 13 590,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Piekne z Ogrodem 40m2/ taras Stablowice! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m parter w 4-piętrowym bloku z windą z 2017 rokuwrocław, a sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karosek

Bochnia,małopolskie

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z radością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkań zlokalizowanych w malowniczej okolicy Bochni, przy ul. Karosek. Najnowsza inwestycją, która obejmuje budowę czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Radłów,małopolskie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

W ofercie dom na sprzedaż w Radłowie. Radłów - miasteczko położone tylko w odległości ok. 20 km od Tarnowa, 8 km od Żabna, 17 km od Dąbrowy Tarnowskiej, 8 km od węzła z autostradą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Żarki

Żarki,śląskie

399 000 zł349 m² 1 144,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:703 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem o przeznaczeniu handlowym ( apteka ), produkcyjnym, magazynowym, oraz garażem z kotłownią. W budynku produkcyjnym prowadzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

982 500 zł131 m² 7 477,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Uwaga! dla biura! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje, 131,4 m2 ul. Głogowska Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, zadbanego i funkcjonalnego 3 - pokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maćka z Bogdańca

Łódź,łódzkie

1 100 000 zł106 m² 10 348,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Dzień dobry, mam do sprzedania mieszkanie na Olechowie w sąsiedztwie las. Mieszkanie piętro 3/3 powierzchnia 106,3 m2. Mieszkanie posiada dwie sypialnie, duży salon z kuchnią, osobno wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Straszyńska

Gdańsk,pomorskie

473 181 zł38 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -duża część dzienna -świetna lokalizacja -kameralna okolica ze świetnym połączeniem z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

388 388 zł40 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie Centum Inwestycji Deweloperskich nowe 40 metrowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w kolejnym etapie inwestycji przy ul. Św Kingi w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 40,04m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gumińskiej

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł34 m² 15 441,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 34m z klimatyzacją i balkonem, z pełnym wyposażeniem stolarskim i agd. Nieruchomość jest pełną własnością, gotową do zamieszkania, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

447 680 zł64 m² 7 001,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga - 0% prowizji od kupującego tylko W naszym biurze nieruchomości W sprzedaży posiadamy ustawne mieszkania 63 m2 stan deweloperski znajdujące się w nowopowstającej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szukasz domu dla siebie, ważna dla Ciebie jest cisza, zielony ogród, ale też świetna lokalizacja? Jeśli tak, to zapraszamy do Warszawy Wesołej na ul. Niemcewicza 42! dom I otoczenie Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łaska

Zduńska Wola,łódzkie

850 000 zł108 m² 7 870,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 874 m²

Witam, oferuję do sprzedaży nieruchomość z działką inewstycyjną położona w Zduńskiej Woli przy ul. Łaskiej. Na działce o powierzchni 4874 m2 znajdują się zabudowania : 1. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

811 755 zł77 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Niepowtarzalne dwupoziomowe mieszkanie z wyeksponowanymi belkami stropowymi z widokiem na deptak ul. Piotrkowskiej! Niecodzienne wnętrze i niepowtarzalny klimat. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybałtów

Warszawa,mazowieckie

818 100 zł45 m² 18 281,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

** ursynów I 0% Prowizji | Kameralny budynek | Bez pcc ** Inwestycja powstaje tuż przy Lesie Kabackim, który był inspiracją do jego powstania. Nieregularność ukośnych słupów w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł64 m² 13 671,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , usytuowane na 1 piętrze w bloku z windą z 2012 roku zlokalizowane -warszawa, ursus, ul. Skoroszewska. Osiedle zamknięte, całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łódź

Łódź,łódzkie

99 900 zł13 m² 7 533,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 13,26 m2, położoną na 3 piętrze w rewitalizowanej kamienicy, zlokalizowanej, w niewielkiej odległości od Atlas Areny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Serdeczna

Wójtowo,warmińsko-mazurskie

149 000 zł1 560 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1560 m2, położoną w miejscowości Wójtowo, przy ul. Serdecznej. Działka o numerze ewidencyjnym 330/11, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Prószków

Prószków,opolskie

360 000 zł64 m² 5 630,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu lokalu użytkowego o powierzchni 63,94 m2 zlokalizowanego w Prószkowie. Nieruchomość znajduje się na parterze budynku, ma niezależne wejście i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 684 000 zł102 m² 16 591,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sanok

Sanok,podkarpackie

259 700 zł49 m² 5 254,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 49,42 m2 | ul. Robotnicza | Sanok Mam do zaoferowania mieszkanie na sprzedaż, które znajduje się w doskonałej lokalizacji, blisko centrum miasta. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

543 585 zł65 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do nabycia mieszkanie na osiedlu Krakowska, to nowoczesna inwestycja obejmująca kompleks budynków. Osiedle doskonale zlokalizowane w Rzeszowie, zapewniające wygodę i bliskość do pełnej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Myślenice

Myślenice,małopolskie

459 000 zł84 m² 5 497 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:443 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w Myślenicach o pow.0,0443 ha. Na gruncie położony jest budynek letniskowy (z możliwością zmiany funkcji na mieszkalny) o pow. mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł45 m² 15 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na Woli. Charakterystyka Nieruchomości: powierzchnia: 45 m2 Liczba Pokoi: 3 Dodatkowe Pomieszczenia: garderoba Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ninikowo

Ninikowo,zachodniopomorskie

190 000 zł3 081 m² 61,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 3081 m2, 5 min drogi nad morze, tylko u nas! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę nr 17/14 położoną w cichej i spokojnej okolicy - w miejscowości Ninikowo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jahna

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł58 m² 11 570,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

We speak English, call for more details! 3 pokojowe, zadbane mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Malowniczym (marszowice we Wrocławiu) Osiedle otaczają piękne lasy i dużo terenów do spacerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wola

Nowa Wola,mazowieckie

13 950 000 zł22 500 m² 620 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

G8 Property Group - Baza Wszystkich Nieruchomości We Speak English and Russian Na sprzedaż działka budowlana w Nowej Woli, gmina Lesznowola : - Metraż 22500 m2 - Plan zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

638 000 zł48 m² 13 264 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z tarasem, balkonem oraz miejscem postojowym w Piasecznie. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Malbork,pomorskie

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Unikalne mieszkanie w Malborku z bliskością zamku i nowoczesnym wykończeniem! Pragniesz znaleźć swoje wymarzone miejsce w historycznym Malborku? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł38 m² 16 578,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Przedstawiam Państwu nową ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Zygmunta Krasińskiego na Żoliborzu w bardzo atrakcyjnym miejscu pod kątem komunikacji miejskiej (metro, tramwaj, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jasna

Bąków,śląskie

250 000 zł2 031 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż, bąków pow. cieszyński Sprzedam działkę budowlaną w bardzo dobrej lokalizacji, sprzedaż bez pośrednika, 123zł/m2 250 000zł. Działka składa się z dwóch.