dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 976 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł34 m² 17 058,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie położone w pobliżu Metra na Bielanach. Na powierzchni 354m2 znajduje się ustawny salon z oknem balkonowym, oddzielna kuchnia częściowo otwarta, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł48 m² 15 636,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Olecko,warmińsko-mazurskie

270 000 zł60 m² 4 507,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Olecko, parkowa, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,9 m2 położone na 3 piętrze budynku mieszkalnego w bezpośredniej bliskości terenów rekreacyjnych i jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Sprzedam ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 Mieszkanie mieści się na 2 piętrze 3-piętrowego budynku z cegły. Lokal składa się z: -salonu o powierzchni 17,5m2 -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

408 517 zł34 m² 12 187,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W okolicy Ronda Starołęka 10 min od Politechniki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziętka

Ruda Śląska,śląskie

454 365 zł66 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! apartamenty ziętka - Cisza, zieleń i spokój, a wszędzie blisko i szybko. Buduje się dla Ciebie na wspaniałym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

718 336 zł78 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne Osiedle "na Koszutce" - Mieszkania dla Aktywnych w Katowicach Podstawowe Informacje: ostatnie mieszkania Mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 40,58 m2 do 80,51 m2. Ceny mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Frycza-Modrzewskiego

Kraków,małopolskie

1 179 000 zł72 m² 16 489,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta na wyłączność! ul. Frycza-Modrzewskiego - Dzielnica Żabiniec. Nieopodal Opolska, plac Imbramowski, al. 29 Listopada. Vibehome ma przyjemność przedstawić Państwu gotowe do wejścia 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radlna

Radlna,małopolskie

569 000 zł125 m² 4 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący na sprzedaż w miejscowości Radlna opodal Tarnowa. Jest to niezwykła nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

339 000 zł1 000 m² 339 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1000mkw , położona w Wilkszynie przy ul. Wiśniowej. Bardzo ładna działka połozona przy drodze asfaltowej wśrod nowej zabudowy. Wydane warunki techniczne przyłaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

618 000 zł62 m² 9 935,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Toplokalizacja/pilczycka/2 pok./BALKON/PIWNICA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie mieszczące się na 4-tym piętrze 4-piętrowego budynku z 1980 r. bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościelna

Poznań,wielkopolskie

949 000 zł63 m² 14 999,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0%! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą luksusowego apartamentu na sprzedaż zlokalizowanego na 4. piętrze z 5 w apartamentowcu "kamienica Jeżyce" z 2017 roku nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

429 269 zł35 m² 12 136,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

PO co szukać dalej ? posiadam W ofercie wszystkie dostępne W tej inwestycji mieszkania - zapraszam Nowoczesne, z systemem Smart Home, na zielonym osiedlu, 2-pokojowe mieszkanie do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Meissnera

Poznań,wielkopolskie

539 900 zł47 m² 11 487,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament w stanie deweloperskim na poznańskich Nowych Ogrodach o powierzchni 47m2 z własnym ogródkiem 35m2 Apartament składa się z : -salonu z aneksem 24,68m2, -osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

655 000 zł300 m² 2 183,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom typu szwedka na Piaskach , wolnostojący, działka narożna około 400 m2, dom około 300 m2. Dom składa się z: 1 piętro 3 pokoje, łazienka1 piętro 3 pokoje, łazienka Parte r: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 099 800 zł171 m² 6 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowy Bliźniak ok.170m2. Tzw. 2 kroki od Podkowy Leśnej. Przedstawiam do sprzedaży Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni użytkowej ok 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malachitowa

Kraków,małopolskie

580 000 zł45 m² 12 929 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w okolicy ulicy Malachitowej w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój z wyjściem na balkon - aneks kuchenny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł45 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam na sprzedaż kawalerkę 45,2 m2 zlokalizowaną na Pradze Północ, przy ulica Okrzei 23. Mieszkanie składa się z: salonu, widnej kuchni, garderoby, przedpokoju oraz łazienki z wc, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Strzeniówka

Strzeniówka,mazowieckie

605 000 zł971 m² 623 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położona działka na obszarach leśnych w Strzeniówce. Działka jest budowlana, jest pozwolenie na budowę, a nawet gotowy projekt, jakby ktoś chciał. Na działce rosną sosny, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kornelin

Kornelin,kujawsko-pomorskie

327 000 zł52 m² 6 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Makler Poleca Do sprzedania dom wolnostojący w Kornelinie w bardzo dobrej lokalizacji dojazd do Bydgoszczy to około 15 min.Tereny zielone w niedalekiej odległości jezioro, las.Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł49 m² 12 632,70 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Maslice lux / 2pok/2013 nowy blok! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem, oddzielną kuchnią i dużą łazienką na spokojnym i zielonym osiedlu Potokowa. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńsk

Kraków,małopolskie

732 750 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta bez prowizji dla Kupującego. Całość prowizji pokrywa Sprzedający. Proponujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w w ścisłym centrum Krakowa lokalizacja Kraków, stare Miasto, ul.Smoleńsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

827 424 zł60 m² 13 690 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam świetną inwestycję w samym centrum Wrocławia. Osiedle powstało na Starym Mieście, co zapewnia: - doskonałą komunikację, - o krok od centrum i tętniących życiem arterii, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kopernika

Pruszków,mazowieckie

396 000 zł30 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Jednopokojowe mieszkanie w centrum Pruszkowa, o pow. 30 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, do zamieszkania. 2 lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

75 000 zł32 m² 2 343,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania przytulne mieszkanie przy ul. Janusza Kusocińskiego w Boguszowie Gorcach. Kamienica kilkurodzinna, nowe kominy, dach po remoncie, w planach remont klatki schodowej, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 200 000 zł213 m² 10 328,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż wolnostojący dom położony w najbliższym sąsiedztwie Tynieckiego klasztoru przy ulicy Browarnianej w Krakowie. Lokalizacja: tyniec to jedna z bardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 999 zł38 m² 12 473,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Gaj/krzyki/orzechowa/2pok./WINDA/TOPLOKALIZACJA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie mieszczące się na 4-tym piętrze 11-piętrowego budynku z windą z 1987 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilczy Dół

Warszawa,mazowieckie

1 418 200 zł87 m² 16 342,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Podstawowe informacje: 3 Pokoje 86,78 m2 / własnościowe / ursynów/ Wilczy Dół Zakup od developera/ bez pcc / bez wynagrodzenia Agencji Zalety nieruchomości: najwyższej jakości materiały Wysokie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł48 m² 18 996,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż piękne, wysokie i widne dwupokojowe mieszkanie, z możliwością przearanżowania na trzy pokoje, na Dolnym Mokotowie. Znajduje się ono na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 000 001 zł144 m² 13 840,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Lux bliźniak / ogród / garaż /bielany Wrocławskie` Polecamy na sprzedaż luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 144.5 m2. Lokalizacja Dom zlokalizowany jest na Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł58 m² 18 965,50 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty nieruchomości : - 1,5 km do plaży w Brzeźnie - piękne nowe osiedle z dużymi perspektywami - liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe - 10 minut samochodem do Starówki - 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Ciechanów,mazowieckie

275 000 zł65 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga, cena została obniżona o 20 000 zł z 295 000zł na 275 000zł z uwagi na chęć szybszej sprzedaży nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 65m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

275 000 zł38 m² 7 180,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie 38, 30 mkw., w pełni umeblowane i wyposażone, idealne na inwestycję! Mieszkanie położone w okolicy Promiennego Zamku w Tarnowie. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Zielona Góra,lubuskie

389 900 zł57 m² 6 840,35 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego,trzypokojowego mieszkania z balkonem, w budynku na Osiedlu Braniborskim w Zielonej Górze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna

Nowy Targ,małopolskie

48 000 zł987 m² 48,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zimowy kulig, letni biwak pod gwiazdami, medytacja na łonie natury?- mamy coś dla każdego chcącego wypocząć z dala od miejskiego zgiełku! Działka leśna położona jest w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

598 500 zł54 m² 11 062,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja cenowa/gaj/krzyki/krynicka/3pok./TOP Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54 m2, do remontu, zlokalizowane przy ul. Krynickiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni 160 m2 w urokliwej części Wałbrzycha. Doskonała lokalizacja dla osób, lubiących tereny spacerowe, ciszę i bliskość zieleni. Dom usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł64 m² 9 733,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z balkonem przy Bulwarze Ikara. Na Gądowie Małym, jednym z najbardziej rozwiniętych osiedli, gdzie wszystko co niezbędne jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Brzezina

Brzezina,dolnośląskie

12 900 000 zł1 750 m² 7 371 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:40 408 m²

0% prowizji! ***pałac brzezina*** lokalizacja: okolice Wrocławia, oddalona jedynie 5km od granic Wrocławia. Bardzo spokojne, ciche, zielone miejsce. Nieruchomość położona w oddaleniu od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziętka

Ruda Śląska,śląskie

464 525 zł66 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. da Gamy

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł48 m² 14 994,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2-pokojowe z Przestronnym Balkonem na Swojczycach - Psie Pole, wrocław - w renomowanej dzielnicy Olimpia Port w okolicy ul. Vasco da Gamy. Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty.