dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 981 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 981 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Chwytowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł22 m² 10 697,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą dwóch w pełni umeblowanych i wyposażonych kawalerek na ul. Chwytowo 11 o powierzchni 22 m2 każda. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobierzycka

Wrocław,dolnośląskie

2 750 000 zł193 m² 14 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż Przepiękny Luksusowy Dom Z 2021 r. w zabudowie szeregowej 5-pokoi dla Wyjątkowej Rodziny. Przestronny, dwustronny i rozkładowy Dom na trzech kondygnacjach o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Świecie

Świecie,dolnośląskie

74 000 zł7 400 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka siedliskowa o pow. 0,7400 ha o nieregularnym kształcie, położona w urokliwej miejscowości Świecie, gm. Leśna. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

634 999 zł48 m² 13 229,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1062

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą mieszkania o powierzchni 48m2, położonego w sercu Warszawy, na Pradze Południe. Najważniejsze cechy mieszkania: 1. Funkcjonalność: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Wycieczkowa

Zieleniewo,zachodniopomorskie

280 000 zł5 100 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna W zieleniewie k/kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu grunt rolny położony w Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, w odległości 7 km od morza, blisko Kołobrzegu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Radom

Radom,mazowieckie

590 000 zł357 m² 1 650,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży są wyodrębnione udziały w kamienicy przy ul. Żeromskiego w Radomiu. W skład udziału wchodzi 6 lokali mieszkalnych i 1 lokal użytkowy z wejściem od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sieniawka

Sieniawka,dolnośląskie

254 000 zł63 m² 4 015,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego na działce 700m2 w otoczeniu pól i lasu. Lokalizacja: działka o powierzchni 700m2 z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł136 m² 4 154,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją, położoną zaledwie 11 km od centrum Rzeszowa, w urokliwym otoczeniu na granicy Boguchwały z Lutoryżem. To kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

448 680 zł37 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż apartament w Ustroniu Morskim w urokliwej i malowniczej nadbałtyckiej miejscowości z piękną plażą. Idealna dla osób, które cenią bogate w jod powietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

777 000 zł69 m² 11 249,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy mieszkanie, oddane do użytkowania, o powierzchni użytkowej 69,07m2. Kameralne osiedle ( zaledwie 42 mieszkania ) położone w spokojnej okolicy w pełni wykorzysta atut, jakim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

450 000 zł165 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 224 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu położonego w Górkach Wielkich, z bardzo dużym potencjałem. Budynek z lat 60-tych o powierzchni całkowitej 165 m2, użytkowej 125 m2 posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

959 900 zł160 m² 5 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ładny Przestronny Dom. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny i funkcjonalny, bardzo łady Dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tumidajskiego

Lublin,lubelskie

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentuję trzypokojowe mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w 10- piętrowym bloku. Budynek posadowiony przy ulicy Tumidajskiego na osiedlu Kalinowszczyzna, ocieplony, z dwoma nowymi windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

265 000 zł926 m² 286,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w centrum Dobrzykowic, gmina Czernica Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piasta

Białystok,podlaskie

359 000 zł34 m² 10 527,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze dwupiętrowego bloku z cegły z 2001 roku w świetnej lokalizacji - ul. Piasta (900m do Pałacu Branickich, 1300m od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł60 m² 12 918,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z balkonem oraz ogródkiem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł36 m² 12 328,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

* brak podatku pcc Pragniesz zamieszkać w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć łatwy dostęp do Warszawy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł60 m² 10 814,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Klimatyczne mieszkanie gotowe do zamieszkania, w nowym bloku (2021 r.) z windą. Blisko centrum! Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie, 4 pokojowe, o powierzchni 60 mkw, z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

349 969 zł36 m² 9 738 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Poznań,wielkopolskie

383 000 zł37 m² 10 421,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Niezwykle atrakcyjna lokalizacja, w samym centrum poznańskich Jeżyc, tuż przy ulicy Poznańskiej, 200m od Rynku Jeżyckiego i ulicy Kościelnej. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

270 000 zł83 m² 3 256,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż duże mieszkanie zlokalizowane w samym Rynku. Lokal o powierzchni 82,92m2 składa się z: -trzech pokoi -dwóch kuchni -przedpokoju -miejsca na łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

891 648 zł52 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Perfect Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu przykładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow.51,84m3 z ogródkiem o pow.134,04m2. Gotowe do odbioru. Garaż do każdego mieszkania Gratis!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Artemskiej

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł51 m² 14 421,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

(W cene wliczone jest miejsce postojowe W garażu podziemnym.) Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym w budynku z 2022 roku. Wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie naszego biura joker house nieruchomośći* pojawiło się ciekawe, starannie i przemyślanie wykończone mieszkanie, w świetnej lokalizacji! Sprawdź opis, jeśli poszukujesz przytulnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Zamość,lubelskie

138 900 zł2 800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej we wsi Udrycze-Koniec z wydanymi Warunkami Zabudowy, gmina Stary Zamość. Działka o powierzchni 2800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 999 zł68 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wrocław ołtaszyn - wysoka / cztery pokoje / balkon / garaż Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie w spokojnej, prestiżowej dzielnicy wrocław - wysoka, cztery podkowy Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Proszowice,małopolskie

75 000 zł485 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną mn 2 o pow. 485 m2 w Proszowicach. Oferujemy działkę budowlaną w zacisznej i spokojnej okolicy Proszowic, objętą mpzp pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Uwaga rezerwacja: super mieszkanie na czwartym piętrze w kompleksie Arkada Park przy Brdzie, na ulicy Toruńskiej. Do centrum 10 spacerem. Nowy, zadbany apartamentowiec, winda. Na powierzchnię lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

419 000 zł48 m² 8 667,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie premium, które zachwyca - wykończone według najnowszych trendów. Z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które wyróżnia się nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sanocka

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł54 m² 15 907,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: ochota / Pole Mokotowskie / ul. Sanocka / 3 pokoje /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

513 040 zł27 m² 18 938,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

730 000 zł47 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Emmerson prezentuje przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze, siedmiopiętrowego bloku, wybudowanego w 2012 roku. Mieszkanie zlokalizowane w Czyżynach przy ul. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł87 m² 7 204,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 87,31 m2 z około 45m2 ogrodem. Zamieszkaj na zamkniętym, kameralnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

1 399 000 zł159 m² 8 772,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Stoprocent-Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 5 arów. Nieruchomość położona jest na Staromieściu - w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Goszczyno

Goszczyno,pomorskie

139 680 zł1 164 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Zgłobice

Zgłobice,małopolskie

4 200 000 €15 500 m² 270,97 €/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość położona przy drodze wjazdowej do Tarnowa od strony Krakowa. Na terenie znajduje się salon samochodowy ze stacją serwisową wykonaną według wszystkich standardów europejskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

515 000 zł135 m² 3 811,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Nieruchomości Stoprocent prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135,13 m z garażem w bryle budynku znajdujący się w Jasionce - zaledwie 15 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Haffnera

Sopot,pomorskie

1 199 000 zł73 m² 16 424,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sopot | apartament 200 M od morza | blisko monte cassino | doskonała inwestycja. Mieszkanie z ogromnym potencjałem i dużymi możliwościami aranżacji własnej. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

525 001 zł42 m² 12 559,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Top 2-pok/ 41,50m2 Ogród Garaż Balkon` Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie 41,50m2 znajdujące się na ul. Jurija Gagarina. Nieruchomość składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grzędzice

Grzędzice,zachodniopomorskie

179 000 zł1 025 m² 174,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o pow. 1025 m2 położona w Grzędzicach, w okolicy ulicy Orzechowej, 3 km od Stargardu. Działka o prostokątnym kształcie. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żywnego

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł46 m² 16 087 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 45,4m2 w budynku z 1970r. (z dwoma windami), z bezcennym widokiem na starodrzewie Parku Królikarnia (na zdjęciu widok z balkonów i okien w lecie), tuż.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij