dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 986 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

210 000 zł32 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Słoneczne, ciepłe mieszkanie 1 pokojowe ( zagospodarowane na 2 pokojowe) położone na wysokim parterze o pow. 32m2 z księgą wieczystą. Nieruchomość składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Podańsko

Podańsko,zachodniopomorskie

124 999 zł981 m² 127,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Z ogromną przyjemnością informujemy, że mamy do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 981 m2, położoną w malowniczej miejscowości Podańsko. Idealna oferta dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Facimiech

Kraków,małopolskie

619 000 zł38 m² 16 204,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

English version below. Infinity Estate z przyjemnością przedstawia Państwu dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie na przy ulicy Facimiech. Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Karczew,mazowieckie

537 500 zł65 m² 8 269,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Warszawa,mazowieckie

836 000 zł44 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku z 1976r. Budynek jest bardzo dobrze zarządzany i na bieżąco modernizowany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł31 m² 8 664,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą na sprzedaż/ Atrakcyjna kawalerka po remoncie z balkonem metraż 31,16 M2 opis nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu tę uroczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górki

Poznań,wielkopolskie

629 000 zł47 m² 13 497,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania gotowego do wejścia w cichej okolicy? Dobrze skomunikowanej z centrum miasta? bingo! Dziś chciałbym zaprezentować Państwu niesamowite 2-pokojowe mieszkanie z o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Gdańsk,pomorskie

748 000 zł41 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nova oliwa od Dewelopera allcon to osiedle składające się z kilku budynków wielorodzinnych w niedalekiej odległości od stacji skm oraz pkp Oliwa. Budynek: nowoczesny budynek oddany pod koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Husarska

Kruszewnia,wielkopolskie

569 000 zł51 m² 11 240,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:110 m²

Mam do zaoferowania 3-pokojowe, gustownie urządzone jednopoziomowe mieszkanie w Kruszewni, nieopodal Swarzędza. Inwestycja wybudowana w 2018 przez Chronos Development. Do dyspozycji mamy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł39 m² 24 615,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe odnowione mieszkanie na Starym Mokotowie w bezpośrednim sąsiedztwie uroczego Skweru Słonimskiego. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rurzyca

Rurzyca,zachodniopomorskie

188 000 zł1 295 m² 145,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie usytuowana działka budowlana, położona w otoczeniu innych budynków oraz blisko lasu. Działka nadaje się na ładny rozłożysty dom, bungalow, bliźniak, lub dom kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białośliwie

Białośliwie,wielkopolskie

447 000 zł110 m² 4 063,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż dom do własnej aranżacji z dużą działką w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lniana

Łódź,łódzkie

215 000 zł27 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni 27m2 parter w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe Mieszkanko w ładnej okolicy, z dużym parkingiem. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starobojarska

Białystok,podlaskie

599 000 zł59 m² 10 135,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Polecamy trzypokojowe mieszkanie 59,1 m2 na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Starobojarskiej 8 (os. Bojary). Budynek czteropiętrowy bez windy wybudowany z cegły w 1997 roku. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

792 000 zł72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy 2 poziomowy, 3 pokojowy Apartament o powierzchni 72m2, usytuowany na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 90tych przy ul. Mikołaja Reja. ( dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Etiuda. Mieszkanie jest ciepłe, ciche i zadbane. Zainstalowany internet oraz tv z vectry (dostępni inni operatorzy), alarm antywłamaniowy, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Białystok,podlaskie

319 000 zł27 m² 11 814,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Nowa oferta / lokal na sprzedaż Oferta sprzedaży lokalu użytkowego o pow. 27m2. Lokal o charakterze dwukondygnacyjnym, po 13 m2 na poziom. Ścisłe Centrum miasta, bardzo trakcyjna lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

467 029 zł41 m² 11 430 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego oraz wsparcie przy uzyskaniu kredytu. 2% Bez: pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Tuchowska

Tarnów,małopolskie

39 000 zł680 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przeznaczenie W planie: usługi I zieleń Do sprzedaży oferujemy działkę położona w południowej części miasta. Nieruchomość zlokalizowana w okolicy ulicy Tuchowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fuksjowa

Pobiedziska,wielkopolskie

437 000 zł85 m² 5 141,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard wykończenia-niska cena nieruchomości: ogrzewanie podłogowe łazienki zagospodarowany ogród ,gotowy do griila plac zabaw osiedle zamknięte indywidualne ogrodzenia nieruchomości własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Śniadeckich

Kielce,świętokrzyskie

730 000 zł219 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie posiadamy lokal w ścisłym Centrum Kielc, który obecnie jest wynajmowany przez 3 różne firmy. Nieruchomość idealnie nadaję się dla Inwestora szukającego miejsca, aby ulokować swój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

389 000 zł47 m² 8 207 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mam przyjemność sprzedać mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Ustawne mieszkanie, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jasne, przestronne pomieszczenia zachwycą Cię na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

367 999 zł50 m² 7 309 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

367 290 zł33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowy apartament z pięknym widokiem na góry ( południe - zachód ). Lokalizacja blisko centrum Szklarskiej Poręby zaledwie 1,7 km. ul. Szklana 6, biała Dolina. Tuż przy szlakach pieszych, trasach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

570 000 zł64 m² 8 912 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Luboń,wielkopolskie

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji-Sikorskiego w Luboniu. Drugie piętro, metraż 50 m2, duży balkon. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie sklada się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

295 000 zł45 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu wygodne mieszkanie o powierzchni 45m2 znajdujące się na parterze bloku zlokalizowanym na malowniczym osiedlu Teofilów w cichej i spokojnej okolicy z dala od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

691 720 zł62 m² 11 527,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-03 Narożne mieszkanie z dużym salonem i tarasem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

513 910 zł41 m² 12 494,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Rąpin

Rąpin,lubuskie

306 000 zł76 500 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna skraj Puszczy Drawskiej i granice Puszczy Noteckiej! gmina Drezdenko, miejscowość Rąpin, powierzchnia działki: 7,6500 ha sposób korzystania: r - grunty orne klasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Robotnicza

Luzino,pomorskie

345 000 zł66 m² 5 251,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:74 m²

| 3 pokoje | Duży prywatny ogród | 2 miejsca postojowe | Poddasze | Doskonała lokalizacja | Wysoki standard budownictwa | Nowa inwestycja w Luzinie, która swoją uniwersalnością wychodzi naprzeciw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

892 100 zł55 m² 16 220 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

715 232 zł71 m² 10 115 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Styczniowa promocja - zadzwoń - zapytaj! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 4-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dom na ładnym i spokojnym osiedlu w józefosławiu/julianowie, koło lasu kabackiego, przy ul. Jaskółki. (W rozliczeniu przyjmę mieszkanie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Promienna

Tarnów,małopolskie

525 000 zł95 m² 5 543,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Potrzebujesz przestrzeni i swobody ale jednocześnie nie masz ochoty żyć a obrzeżach miasta, gdzie wszędzie jest daleko? Oferowane mieszkanie znajduje się przy ulicy Promiennej 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miłocińska

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł66 m² 9 759,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio, bez prowizji, brak pcc, faktura vat. Połączenie dużego mieszkania w niskiej zabudowie, garażu, dużej komórki oraz bliskości autobusów i infrastruktury to nie łatwe zadanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

438 644 zł41 m² 10 582,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe W stanie deweloperskim! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 41,45 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Ratajach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piła

Piła,wielkopolskie

370 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament 2 pokojowy, 37 m2 (z miejscem postojowym w cenie), na Zielonej Dolinie - Piła, osiedle zamknięte, bardzo wysoki standard. Apartament składa się z: - przedpokoju z szafą wnękową -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

429 000 zł72 m² 5 991,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 72m2 w centrum Jeleniej Góry duży przedpokój, kuchnia, wc i osobny prysznic powierzchnia użytkowa 51,20 m2 nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

425 175 zł37 m² 11 432,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.