dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

354 000 zł48 m² 7 387 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Okazja! Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Marszałkowskiej na osiedlu Sady tuż obok politechniki oraz galeri handlowej Idealne na start lub jako lokata kapitału. Lokal ciepły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Szlachecka

Dąbrowa Szlachecka,małopolskie

980 000 zł196 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Perfect Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość, która może rozwiązać zapotrzebowanie większej rodziny mniejszym kosztem. Jest to nowowybudowany (w 2023r.) dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

459 000 zł51 m² 8 938,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w budynku z 2008r. mieszczące się na trzecim piętrze. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 47,30m2, do mieszkania przynależy piwnica o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Rumia,pomorskie

459 000 zł48 m² 9 602,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta W mio casa 2 pok mieszkanie W centrum rumi Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty nieruchomości o powierzchni 47,31 mkw położonej w Rumi przy ul. Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Drzewieckiego

Mielec,podkarpackie

899 000 zł220 m² 4 086,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

S p R Z E D A Ż Oferujemy Państwu sprzedaż lokalu handlowo-usługowego znajdującego się w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Drzewieckiego w Mielcu. Powierzchnia nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

79 000 zł1 144 m² 69,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę budowlaną o pow. 1144m zlokalizowaną w miejscowości Ojrzanowo, gm. Łabiszyn. Działka jest płaska, równa, położona na delikatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Traugutta

Jelenia Góra,dolnośląskie

255 000 zł27 m² 9 529,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż kawalerkę z sypialnią usytuowaną na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy niedaleko Małej Poczty w Jeleniej Górze. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dantyszka

Gdynia,pomorskie

489 000 zł34 m² 14 382,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe (34m2) dostępne od sierpnia 2024 w świetnej lokalizacji. Blisko Uniwersytetu Morskiego, przy samym wjeździe na trójmiejską obwodnicę. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

920 000 zł156 m² 5 897,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:528 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 156 m2 w Sosnowcu na ulicy Kukułek, w skład którego wchodzą: parter: salon z jadalnią kuchnia spiżarnia wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

399 000 zł47 m² 8 559 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

~nowa cena~ Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania - nie do przegapienia! - Lokalizacja: zaodrze - Metraż: 46 m2 - Liczba pokoi: 2 - Piętro: 1 - Ogrzewanie: miejskie - Czynsz: około 450 zł Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Brodnica Górna

Brodnica Górna,pomorskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę gruntu o pow. 1000 m kw, położoną pomiędzy trzema jeziorami: ostrzyckim, raduńskim i Brodno Wielkie, we wsi kaszubskiej Brodnica Górna. Jest to zaciszne miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 111 zł26 m² 13 409,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

397 758 zł41 m² 9 456,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Udogodnienia: smart Home, stacja naprawy rowerów, rowerownia, w pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone, plac zabaw. Przynależności: każde mieszkanie posiada balkon. Bezpieczeństwo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

802 867 zł84 m² 9 562,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Piaseczno,mazowieckie

395 000 zł36 m² 10 972,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w Piasecznie z dużym potencjałem. Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Piaseczna. Mieszkanie bardzo jasne i mimo małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Olsztyn

Olsztyn,śląskie

2 590 000 zł317 m² 8 170,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 265 m²

Odkryj miejsce, gdzie luksus spotyka się ze spokojem - wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 317 m , zlokalizowany na prestiżowym, zamkniętym osiedlu "pod Wilczą Górą" w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

125 000 zł637 m² 196,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 637 m2 znajdująca się przy głównej drodze powiatowej w odległości 500 metrów od obwodnicy miasta Gryfice. Na oglądanie proszę umawiać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

1 035 600 zł67 m² 15 519,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Stary Rynek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

4 850 000 zł281 m² 17 259,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

We do speak English, please do not hesitate to contact us. - na sprzedaż dwupiętrowy dom wolnostojący położony w dzielnicy Mokotów Siekierki przy ul. Bluszczańskiej wykończony w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakopiańska

Wałbrzych,dolnośląskie

365 000 zł61 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta skierowana dla osób chcących zamieszkać blisko centrum miasta jednak w spokojnej i zielonej okolicy. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m2 usytuowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

506 217 zł42 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Świetna opcja na start. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

335 000 zł38 m² 8 816 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rewerenda

Chwaszczyno,pomorskie

998 000 zł348 m² 2 869,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 890 m²

Good Life Estates prezentuje dom wolnostojący w miejscowości Chwaszczyno. Lokalizacja Dom usytuowany jest w spokojnej okolicy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

960 000 zł79 m² 12 176,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dzień dobry, tutaj , jestem Starszym Specjalistą ds. Nieruchomości i współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

922 000 zł49 m² 18 893,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na Pradze-Południe. Mieszkanie o powierzchni 48,80 m2 składa się z: - kuchni (okna na część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Osiny

Osiny,lubelskie

4 668 630 zł74 900 m² 62,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Syndyk ogłasza sprzedaż kompleksu nieruchomości o pow. 7,49 ha zabudowanych szklarniami w m. Osiny k. Opola Lubelskiego za łączną cenę nie niższą niż 4 668 630,30 zł. Oferty należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bony

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam. Posiadam na sprzedaż mieszkanie o pow. 48m. W skład wchodzi korytarz, kuchnia, mały pokój, łazienka z toaleta, duży pokój z dużym zabudowanym balkonem. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iglasta

Łódź,łódzkie

639 900 zł70 m² 9 141 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Więcej informacji: e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeżeli szukają Państwo dużego mieszkania bez konieczności ponoszenia nakładów finansowych na kameralnym, ogrodzonym osiedlu to ta alternatywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

365 000 zł64 m² 5 676,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta tylko W naszym biurze Propozycja dla rodzin lub jako inwestycja pod wynajem Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze niskiego bloku na Piekarach B. Posiada 64,3 m2, składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

356 252 zł42 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na terenie nowo powstałego osiedla Dworzysko Park. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Osiedle Łąkowe

Wełnica,wielkopolskie

109 000 zł1 048 m² 104,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Na sprzedaż działka znajdującą się w miejscowości Wełnica, w gminie Gniezno, w powiecie Gnieźnieńskim o powierzchni 1048 m2 - numer ewidencyjny 189/3. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

579 000 zł48 m² 12 140,90 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

** apartament ** 6 piętro ** stan do wejścia ** Marzyłeś o tym żeby mieszkać w luksusowym apartamentowcu w niewielkiej odległości od centrum, jeśli tak, to ta oferta skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kleszczewo

Kleszczewo,pomorskie

690 000 zł125 m² 5 533,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124.7m2, położony na kameralnym osiedlu w miejscowości Kleszczewo - 16km od centrum Gdańska. Lokal składa się z: poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kunów

Kunów,małopolskie

270 000 zł1 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka o powierzchni 15 ar położona w miejscowości Kunów 200 metrów od ulicy Falkowskiej, obok Nowego Sącza. Zgodnie z Miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

1 964 600 zł103 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja deweloperska mieszkania gotowe do odbioru kraków - bronowice ok. ul. Armii Krajowej | ok. Parku Miejskiego korzyści mieszkania W zielonym otoczeniu są ogromne! jeśli przy wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zagajnikowa

Dzierżązna,łódzkie

149 700 zł1 497 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną znajdujące się w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Dzierżązna w gm. Zgierz. Lokalizacja: dzierżązna ul. Zagajnikowa Działki są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 450 000 zł365 m² 3 974 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną rezydencję o powierzchni całkowitej ok. 364m2 usytuowaną na działce 2000m2. Pod Warszawą w miejscowości Rusiec. Dom sprzedawany w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słoneczna

Mokronos Górny,dolnośląskie

796 000 zł130 m² 6 144,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie od dewelopera, bez Prowizji, bez podatku 2% pcc Na sprzedaż nowe, dwustronne, narożne mieszkanie obok parków. Najbardziej zielona część Oporowa. 7 km do wrocławskiego Rynku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Osiedle Łąkowe

Wełnica,wielkopolskie

99 000 zł1 023 m² 96,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Na sprzedaż działka znajdującą się w miejscowości Wełnica, w gminie Gniezno, w powiecie Gnieźnieńskim o powierzchni 1023 m2 - numer ewidencyjny 189/4. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

610 004 zł54 m² 11 288 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum ul. Dworcowa 3-pok/ 56m2 Piwnica Balkon/ Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 54 m2 znajdujące się na 3 piętrze przy ul. Dworcowej. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi (z jednego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karskiego

Rybnik,śląskie

255 000 zł49 m² 5 254,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Idealna oferta dla osób, które pragną uniknąć remontów i wprowadzić się bez dodatkowych nakładów. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń.