dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwoleńska

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł80 m² 11 625 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| opis mieszkania | Przedmiotem oferty jest mieszkanie mieszczące się przy ul. Zwoleńskiej, dzielnica Wawer. Na powierzchnię mieszkania składa się: pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanisławów Drugi

Stanisławów Drugi,mazowieckie

1 370 000 zł181 m² 7 569,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:834 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący z 2007 r. o powierzchni 181 m2 znajdujący się w miejscowości Stanisławów Drugi. Działka na której usytuowany jest dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Radom,mazowieckie

239 000 zł47 m² 5 287,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzy pokoje na osiedlu XV-Lecia. Położone na czwartym piętrze, w odnowionym bloku czteropiętrowym. Dogodna lokalizacja, zielona okolica, bardzo blisko centrum miasta, galeria Słoneczna, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tresnaki

Brzoskwinia,małopolskie

831 600 zł3 465 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki pod dom jednorodzinny? Marzy Ci się spokojna i cicha okolica, z sąsiedztwem zieleni i luźnej zabudowy jednorodzinnej? Zależy Ci na szybkim dojeździe do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Stefanowo,mazowieckie

859 000 zł118 m² 7 266,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

859 000 zł | sprzedaż | 118,21 m2 | bliźniak | stefanowo | gmina lesznowola Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 118,21 m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł62 m² 11 774,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży urokliwe mieszkanie położone na warszawskim Witolinie. Możliwość przesłania zdjęć wnętrza mieszkania. Lokalizacja: warszawski Witolin Bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

540 000 zł52 m² 10 293,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedaż wyłącznie bezpośrednia. Agencjom nieruchomości uprzejmie dziękuję :) Proszę nie kontaktować się - nie chciałabym Państwa nieuprzejmie rozłączać. Marzy Ci się mieszkanie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

841 375 zł72 m² 11 605,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże, mieszkanie 4 pokojowe na Książu Wielkim we Wrocławiu ul. Blizanowicka II etap osiedla już w sprzedaż. Mieszkanie jest rozkładowe, 4 - pokojowe o pow. 72,5 m2 na 1 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

433 500 zł48 m² 9 031 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

430 000 zł61 m² 7 049,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 61 m2 w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka - wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 900 zł126 m² 6 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Nowy Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Atrakcyjny Dom- 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim, o powierzchni ok.125 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce. Dom nr.2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

2 698 701 zł121 m² 22 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal użytkowy znajdujący się na Warszawskiej Ochocie vis-a-vis Parku Szczęśliwickiego. Nieruchomość została wykończona oraz przygotowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 999 001 zł222 m² 9 008,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom Pruszowice -długołęka okazja piękny! Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ulicy w Pruszowicach. Nieruchomość to dom jednorodzinny, wolnostojący o metrażu około 200 mkw umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

270 000 zł48 m² 5 581,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty! Kup i zamieszkaj od zaraz! Piękne, wyremontowane mieszkanie z charakterem w Rybniku Boguszowicach - Osiedle Południe. Istnieją wnętrza, które przemawiają do nas od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

416 860 zł44 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ogrodowa

Świebodzice,dolnośląskie

119 000 zł1 381 m² 86,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż w Jaskulinie, pomiędzy Dobromierzem a Świebodzicami. Koniecznie zobacz wideo na youtube na kanale @filipzemierwgn Na sprzedaż, cztery działki budowlane, objęte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Gliwice,śląskie

890 000 zł150 m² 5 937,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Cenisz stylowe wykończenie, przestrzeń i funkcjonalność?! Ta oferta jest dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 150 m2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Raszówka

Raszówka,dolnośląskie

350 000 zł1 700 m² 205,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Raszówka o powierzchni 1700 m2. Działka jest w pełni uzbrojona i ogrodzona. W bliskiej odległości jest przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tczewska

Rokitki,pomorskie

415 500 zł54 m² 7 643,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna kameralne osiedle niskie ceny mieszkań oddane do użytku kupujesz bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościno

Kościno,zachodniopomorskie

889 000 zł143 m² 6 196,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się w miejscowości Kościno - Dołuje, pod Szczecinem. Dom osadzony na dużej działce, o powierzchni ok.700m2, nieopodal ściany lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Laszczki

Laszczki,mazowieckie

698 000 zł1 007 m² 693,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana bezpośrednio są media i pozwolenie na budowę. Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną w miejscowości Laszczki: - 1007 m2 - na działki są wydane wz - dla działki wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Śródka

Śródka,wielkopolskie

371 379 zł53 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne, kompaktowe lokale w zabudowie szeregowej w podpoznańskiej Śródce, dostępne w dwóch powtarzalnych układach pomieszczeń: 3-pokojowym o powierzchni 53 m2 4-pokojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

366 200 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie gotowe do odbioru stan deweloperski Mieszkanie położone na II piętrze nowoczesnego budynku. Na powierzchnię 36.62 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

819 000 zł93 m² 8 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:685 m²

Makler poleca Do sprzedania dom w Lisim Ogonie Dom parterowy o powierzchni całkowitej 92,84 m2 na działce 685 m2 usytuowanej w spokojnym miejscu. W otoczeniu domy jednorodzinne, las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lipowa

Lichnowy,pomorskie

270 000 zł60 m² 4 462,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Dom o powierzchni 60 metrów kwadratowych jest jednym z bliźniaków, a cała posesja jest ogrodzona. Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży uroczego domu bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Wieliczka,małopolskie

499 000 zł41 m² 12 257,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowe mieszkanie w bloku mieszkalnym na ul. Kościuszki 36 w Wieliczce. Mieszkanie 40,71m2 składa się: salon, aneksem kuchennym zamykany, sypialni, łazienka i holu, okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

686 734 zł53 m² 12 984,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Pachońskiego w Krakowie, dzielnica Prądnik Biały. Okolica bogata w tereny zielone, spacerowe, rowerowe. Szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komfortowa

Łódź,łódzkie

269 000 zł33 m² 8 085,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Opis Zamieszkaj na zielonym osiedlu, jednocześnie w bliskości do centrum miasta! Jednopokojowe mieszkanie na parterze w bloku w dzielnicy Łódź -górna na ul. Komfortowej 4 Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Białystok,podlaskie

485 000 zł49 m² 9 897,96 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację 3-pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 49 m2 położonego na osiedlu Antoniuk przy Al. Solidarności. Nieruchomość usytuowana jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Wolności

Brzeg,opolskie

185 000 zł33 m² 5 587,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam wyremontowany Lokal 33.11m2. Idealna inwestycja. Ogrzewanie gazowe. Lokal znajduje sie na Nowym Osiedlu przy ul.Wolnosci. Miejsce parkingowe. W korytarzu miejsce ba poczekalnie. Idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

640 000 zł5 829 m² 109,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w Olimpinie o powierzchni 5832m. Działka którą oferujemy jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone 7mn-terenyzabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rząska

Rząska,małopolskie

1 076 000 zł2 061 m² 522,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Rząska, gmina Zabierzów. Przedmiotowa działka gruntu położona jest w powiecie krakowskim w gminie Zabierzów, w miejscowości Rząska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Stare Dolno

Stare Dolno,warmińsko-mazurskie

84 669 zł54 m² 1 573,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

1. Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składników masy upadłości w postaci: a) prawa własności lokalu mieszkalnego nr 4 o łącznej powierzchni użytkowej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

343 125 zł30 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

dla biura oraz podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Nasi eksperci przygotują Państwa pod program Bezpieczny Kredyt 2% Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie idealne na start. Mieszkanie ma 30,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

880 000 zł55 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3 pokojowe słoneczne z balkonem na ogrodzonym spokojnym osiedlu costa del sol sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zachodnia

Starogard Gdański,pomorskie

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 810 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym O powierzchni Ok.200m2. Duża działka 1802m2 -co daje dużo możliwości. Dom odebrany w 2022roku zgodnie z projektem i zaleceniami. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lazurowe Wzgórza

Juszkowo,pomorskie

390 000 zł1 055 m² 369,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana wystawiona na sprzedaż, zlokalizowana jest w Juszkowie, na Lazurowym Wzgórzu w Gminie Pruszcz Gdański. Jest usytuowana w spokojnej i zielonej okolicy z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł37 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 37 m 2 piętro w 4-piętrowym bloku z 1996 roku Balkon, piwnica Spółdzielcze własnościowe Przestronne mieszkanie od atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na 7 piętrze przy ulicy Żmigrodzkiej, w skład lokalu wchodzi: - kuchnia, - 3 pokoje, - przedpokój, - łazienka, - wc, - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

780 000 zł72 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Unikalna nieruchomość, takich mieszkań na rynku pojawia się niewiele, cztery pokoje, dwa balkony, wysoki standard, ciche sąsiedztwo, koniecznie sprawdź!oferta w przygotowaniu! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

584 000 zł48 m² 12 289,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,52 m2 położone na IV-piętrze w kamienicy przy ul. Garbary w ścisłym Centrum Poznania. Na powierzchnię 47,52 m2 składają się: -.