dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł50 m² 7 932,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyremontowane, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m 2 , na osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Grochowa

Grochowa,mazowieckie

60 800 zł760 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż piękne działki w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego zaledwie 30 km od centrum Warszawy. Działki znajdują się między lasem a działkami rod. Do sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł67 m² 19 267,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zarówno na sprzedaż jak i na wynajem! Przestronny, zadbany lokal użytkowy. Nieruchomość znajduję się na Gocławiu, przy Al. Stanów Zjednoczonych, w pobliżu Jeziora Gocławskiego. Lokal ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bratnia

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł57 m² 18 711,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty tel. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56,65 m2. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

759 000 zł82 m² 9 279,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i jasnego apartamentu, zlokalizowanego w dzielnicy kamienica. Lokal o pow. 81,79 m2 , składa się z dwóch pokoi, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wapienna

Łódź,łódzkie

270 000 zł36 m² 7 458,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku z cegły zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rayskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł36 m² 8 885,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w sercu Szczecina. W pobliżu centrum handlowego Galaxy, zaledwie kilka kroków od głównych atrakcji miasta, sklepów, restauracji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wisła

Wisła,śląskie

1 970 000 zł300 m² 6 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

Sprzedam dom wolnostojący z czteroma apartamentami wielopokojowymi i z mieszkaniem właścicieli. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla rodziny , również wielopokoleniowej , np. planującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stanisławie

Stanisławie,pomorskie

150 000 zł1 082 m² 138,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania Działki budowlane uzbrojone w Stanisławie w pięknym miejscu z szybkim dojazdem do Tczewa i autostrady. Na działkach jest skrzynka elektryczna, przy granicy działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 149 800 zł165 m² 6 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:806 m²

Nowy Dom ok.160m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok 165 m2, posadowiony na działce ok 800 m2, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, ustawne mieszkanie przy ul. Słowackiego. Lokal położony na pierwszym piętrze, zadbanej kamienicy. Składa się z jasnej kuchni, trzech pokoi, łazienki, wc oraz przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Focha

Gdańsk,pomorskie

1 790 000 zł132 m² 13 527,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Proponujemy do sprzedaży przestronne, dwupoziomowe mieszkanie, o powierzchni 132,32 m kw. bez skosów (ze skosami 150 m kw.), położone w Gdańsku Aniołkach, przy ul. F. Focha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłocko

Kłocko,łódzkie

775 000 zł300 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom dla dwóch rodzin Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom mieszkalny położony w miejscowości Kłocko, gmina Sieradz. Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie M5 w sieradzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chudoby

Warszawa,mazowieckie

1 179 000 zł130 m² 9 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szanowni Państwo, jeśli marzycie o domu w cichej i zielonej okolicy, gdzie będziecie mogli spędzać czas wolny na łonie natury, ta oferta jest właśnie dla Was! Piękna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stara Niedziałka

Stara Niedziałka,mazowieckie

349 000 zł3 200 m² 109,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 3200m2 w miejscowości Stara Niedziałka 05-300 Mińsk Maz. położona przy drodze asfaltowej w której znajdują się wszystkie media - woda, prąd , gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

518 777 zł49 m² 10 608,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego 3-pokojowego mieszkania o pow. 48,9m2 w Białymstoku, na oś. Sienkiewcza, przy ul. Fabrycznej - w okolicy ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

669 999 zł74 m² 9 095,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 822 zł30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Koniczyny

Warszawa,mazowieckie

2 191 000 zł121 m² 18 092,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Stylowa elewacja to efekt zastosowania jasnych kolorów, ozdobnych lameli oraz szklanych balustrad. Gustowne wnętrza zaprojektowano z użyciem materiałów wysokiej jakości. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

1 564 000 zł98 m² 15 892,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju, tak jak Gdańsk. Zlokalizowane na wzgórzu ponad miastem, pośród bujnej zieleni, z dala od zgiełku. Dla mieszkańców osiedla jedynym sąsiadem jest tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

554 749 zł80 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

595 543 zł48 m² 12 330,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opole,opolskie

468 000 zł49 m² 9 492,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w dzielnicy Nadodrze w Opolu. Nieruchomość położona z dogodnym dostępem do miejsc rekreacyjnych, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strączno

Strączno,zachodniopomorskie

112 000 zł1 253 m² 89,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zamieszkaj w pięknym miejscu blisko szkoły i jezior! Główne atuty nieruchomości: atrakcyjna miejscowość bliskość szkoły/przedszkola blisko jeziora Działka jednorodzinna (mn). Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowa

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł29 m² 9 863 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Cena 289 000 tys. do negocjacji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe 29,3m2 zlokalizowane przy ul. Grochowa w ścisłym Centrum Kielc. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

688 000 zł74 m² 9 247,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament zlokalizowany jest w ścisłym centrum Bielska-Białej Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży pięknego 3 pokojowego apartamentu o powierzchni 74,4m2 wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strzeszyńska

Poznań,wielkopolskie

2 070 000 zł247 m² 8 380,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:596 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowa oferta ceny! Atrakcyjny dom 1-rodzinny + powierzchnia na parterze zarejestrowana na działalność - obecnie przygotowana na gabinety lek. Podolany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lublin

Lublin,lubelskie

829 999 zł130 m² 6 384,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:378 m²

Deweloper lublin bez prowizji! bez podatku pcc! Usytuowanie - wschód/zachód /południe turka - os. Borek - jedynie 100m do przystanku mpk Dom oddany do użytkowania! Prestiżowe osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 334 000 zł101 m² 13 228 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. 4 pokojowy apartament W centrum miasta, przy rzece Z 2 balkonami Nieruchomość o projektowanej powierzchni 100,85m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł44 m² 13 409,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 przy samym dworcu, przy ulicy Dworcowej. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - dwóch oddzielnych sypialni - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Józefów

Józefów,mazowieckie

585 000 zł1 500 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną działkę w Józefowie o powierzchni 1 500 m - doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi oraz amatorów ciszy i zieleni. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejherowska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł62 m² 11 382,10 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie jasne, bardzo dobrze doświetlone, z widokiem na panoramę Warszawy. Na powierzchnie mieszkania 61,5m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczyńska

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł36 m² 12 050,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu dwa pokoje o powierzchni 35,6 m2 zlokalizowane przy ulicy Korczyńska w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zaporowska/skytower blisko/tramwaj 15 minut Rynek Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się niedaleko ul. Zaporowskiej/grabiszyńskiej na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stelmachów

Kraków,małopolskie

685 000 zł40 m² 17 090,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Stelmachów w Krakowie, na parterze w trzypiętrowym budynku z 2021 roku w bardzo dobrze skomunikowanej, cichej i bliskiej centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Sojowa

Wysogotowo,wielkopolskie

1 540 000 zł2 001 m² 769,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę pod aktywizację gospodarczą położoną przy ulicy Sojowej w podpoznańskim Wysogotowie nieopodal Bukowskiej. Obok znajdują się inne firmy o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 900 zł60 m² 7 331,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.