dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł54 m² 11 580,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

*** Biuro Nieruchomości City Profit prezentuje : ul. Kąty Grodziskie Do sprzedaży cesja praw z umowy deweloperskiej rewelacyjnie położone 3 - pokojowe mieszkanie 53,97 m2 z ogródkiem 25,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Cegielniana

Brzeg,opolskie

750 000 zł402 m² 1 865,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży hali magazynowo-produkcyjnej w Brzegu. Budynek o powierzchni 402,06 m2 posadowiony jest na działce o powierzchni 3804 m2, w wypsie z miejcowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Radom,mazowieckie

309 000 zł46 m² 6 758,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45 mkw, położone na trzecim piętrze w niskim bloku na os. XV Lecie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna oraz hydrauliczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

580 000 zł42 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam bezpośrednio odświeżone 2 pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Powstańców 39 (osiedle neptun). Do ceny mieszkania należy doliczyć 30 000 zł /miejsce postojowe. Rok budowy 2018 rok, 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstań Chłopskich

Gdynia,pomorskie

1 228 122 zł76 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - mieszkanie na skraju morza - świetna lokalizacja - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Gdynia,pomorskie

1 170 000 zł1 830 m² 639 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z dwóch działek budowlanych, położona na Wiczlinie w spokojnej okolicy, dobrze nasłoneczniona, wśród zabudowy jednorodzinnej, płaska o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł48 m² 18 520,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Pradze Południe to idealna propozycja dla osób poszukujących przestronnego i funkcjonalnego lokum w dobrze skomunikowanej części Warszawy. Ta nieruchomość o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

818 000 zł91 m² 8 998,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne mieszkanie! Zapraszam na prezentacje mieszkania w cichej i spokojnej okolicy Piaseczna. 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 91m 2 znajduje się na strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mikke

Poznań,wielkopolskie

1 140 000 zł100 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego dwupoziomowego mieszkania położonego na poznańskim Strzeszynie przy ul. Tadeusza Mikke. Strzeszyn to spokojna okolica domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

499 000 zł68 m² 7 323,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkanie! Gotowe w stanie deweloperskim! Nie zwlekaj! Biuro Reformacka nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowo powstałą inwestycję 8 km od ścisłego centrum Rzeszowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł47 m² 15 189,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

NA sprzedaż! 3 pokoje Z możliwością zrobienia 4! Prezentuję na sprzedaż 3 pokojowe, z możliwością zrobienia 4 pokoi na Sadach Żoliborskich!. Mieszkanie jest narożne, składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Kielce,świętokrzyskie

864 000 zł72 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży posiadamy mieszkanie - Wykończone pod klucz - w nowym bloku z 2023 roku zlokalizowanym przy ulicy Górnej 22 Brak podatku pcc 2% Lokal mieszkalny jest w trakcie wykańczania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kolejowa

Krzyżówka,mazowieckie

300 000 zł5 400 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to działka o łącznej powierzchni 5400 m2 oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako: - tereny zabudowy jednorodzinnej - 1105 m2, - tereny upraw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł258 m² 11 240,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ekskluzywny Dom Bliźniak w Prestiżowej Lokalizacji - Syta Residence, wilanów - Stan Deweloperski Odkryj luksus życia w Wilanowie z naszym nowoczesnym domem bliźniakiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chełmska

Kraków,małopolskie

2 400 000 zł190 m² 12 631,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Lokalizacja: dom wolnostojący, parter + piętro +poddasze zlokalizowany jest w Krakowie przy ul. Chełmskiej w bardzo atrakcyjnej okolicy miasta Krakowa, blisko Lasu Wolskiego (ok. 100 m2). ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc podana cena brutto z vat 23%, zakup bez pcc oraz prowizji Termin zakończenia prac budowlanych - 07,2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie, ul. Letniskowa

Bobolin,zachodniopomorskie

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża 30 arów ( 3000 m2 ) działka rolna ( siedliskowa). Nasz Klient jest zdecydowany sprzedać tą nieruchomość. Jeżeli jesteś zainteresowany podaj swoją cenę! Będziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

1 425 000 zł88 m² 16 193,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecamy wygodne, ciche, jasne 4 pokojowe na Ursynowie , metro Natolin Niski kameralny blok Ekspozycja północno południowa Ciche Opis mieszkania: duży i przestronny salon z widnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Września,wielkopolskie

2 000 000 zł2 890 m² 692,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 890 m²

Oferujemy Państwu halę magazynową z zapleczem biurowym i socjalnym położoną w ciekawej lokalizacji na działce 2890m2. Powierzchnia całkowita budynków to 1626m2 gdzie resztę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana w górach Sierpnica

Sierpnica,dolnośląskie

285 000 zł3 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia ostatnie 2 pięknie położone, płaskie działki pod budowę, o pow. 3000m2 (nr 86/8 i nr 86/9), w Sierpnicy, koło Głuszycy, rzeczki i Sokolca, w Górach Sowich. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł38 m² 19 973,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne pokoje z półotwartą kuchnią i balkonem skierowanym bezpośrednio na Rodzinne Ogródki Działkowe. Okna i drzwi balkonowe skierowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górecka

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł52 m² 14 005,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lux Ładne 3M z 2 balkonami na stabłowicach/park Oferujemy na sprzedaż ładne mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach niedaleko ul. Góreckiej. Mieszkanie znajduje się na 5 z 6 pieter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szalowa

Szalowa,małopolskie

349 000 zł120 m² 2 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Rezerwacja! nowa okazyjna cena! Przedmiotem sprzedaży jest ładny dom położony w Szalowej o powierzchni całkowitej około 120m2 z możliwością adoptowania powierzchni strychu na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

850 000 zł137 m² 6 191,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż, przestronny, parterowy Dom pod Lasem z kominkiem , tarasem i dużym, zadbanym ogrodem zaledwie 20 minut drogi od Bydgoszczy. Budynek według projektu Aneta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

219 000 zł48 m² 4 543,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecamy mieszkanie przy Placu Jana Pawła II w Świebodzicach. Lokalizacja przy samym centrum Świebodzic, w pobliżu sklepów , przystanków oraz punktów usługowych. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

288 311 zł43 m² 6 760 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! super okazja! - ostatnie gotowe mieszkanie z zakończonego etapu - cena Z dużym rabatem! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bursztynowa

Biskupiec,warmińsko-mazurskie

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:893 m²

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom w Biskupcu przy ul. Bursztynowej. Budynek o powierzchni użytkowej ok 80 m2 składa się z parteru oraz użytkowego poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

409 590 zł34 m² 12 197,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,58m2 z balkonem na VIII piętrze od strony zachodniej, na zamkniętym osiedlu, blisko Centrum Poznania. Mieszkanie zlokalizowane w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Perzów

Perzów,wielkopolskie

440 000 zł22 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji! Do sprzedania działka rolna o powierzchni 2,2 ha mkw położona w miejscowości Perzów przy "starej" drodze S-8. Prąd sąsiednich działkach w odległości około 200-300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Gołdap,warmińsko-mazurskie

1 249 000 zł222 m² 5 626 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:817 m²

Bliskość natury i wody? Do tego wszystkiego duży ogród z linią brzegową Zalewu? Z tarasu widok na Zalew? A zimą w niedalekiej odległości trasy narciarskie? Wszystko to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

465 000 zł44 m² 10 568,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz wyremontowanego mieszkania, które jest gotowe do zamieszkania to ta oferta jest dla Ciebie! lokalizacja: 3 pokojowe mieszkanie z piękną łazienką znajduje się w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

781 695 zł60 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Trzypokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o projektowanej powierzchni 59,90 m2 znajduje się na 4. piętrze w 17-piętrowym wieżowcu na Ołbinie Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

548 178 zł42 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp274-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja południowa - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 Północ - planowana realizacja I kwartał 2025 roku - zakup od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

788 000 zł116 m² 6 764 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Bardzo Ładna Okolica. Dobra Lokalizacja. Bliźniak ok.120 m2. Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

617 585 zł56 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna kameralne osiedle z bardzo dużymi odległościami między budynkami niskie ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Podleśna

Wólka Podleśna,podkarpackie

798 000 zł166 m² 4 807,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Biuro dobry Adres ma przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość położoną W Wolce Podleśnej pod Jasionką. Nieruchomość zlokalizowana w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Sianożęty

Sianożęty,zachodniopomorskie

4 990 000 zł178 m² 28 033,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego apartamentu o imponującej powierzchni 178 m2 z przepięknym tarasem o powierzchni 70 m2 i dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Obłaczkowo,wielkopolskie

5 500 000 zł1 380 m² 3 985,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:garaż wolnostojący

Nietuzinkowa inwestycja, która wstępnie zaprojektowana pod użytek budynków hotelowych. Lokalizacja i układ pomieszczeń pozwala na aranżacje związane z branżą hotelarską, gastronomiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jarocińska

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł44 m² 13 186 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 25,71 m2 - Pokój 11,24 m2 - Przedpokój 2,06 m2 - Łazienka 4,90 m2 - Balkon 4,65 m2 Najważniejsze informacje: - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł34 m² 14 088,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność prezentować kawalerkę o świetnym układzie i w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, z możliwością aranżacji na 2 pokoje. Mieszkanie znajduje się na Starym Ursusie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Floriana

Libertów,małopolskie

840 000 zł103 m² 8 130,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ofercie do sprzedaży nowe, czteropokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 103,32 m2 zlokalizowane w podkrakowskim Libertowie przy ulicy Św. Floriana 22 B/2 w inwestycji Libertów Hill. Do.