dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 001 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 001 ogłoszeń

Rynek pierwotny

429 000 zł64,41 m² 6 660,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Justyna guzek  

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł76,44 m² 10 321,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament - 3p. o pow. 76,45 m3 nowy - dla pierwszego Właściciela z dwoma balkonami - 1 piętro (kameralnego apartamentowca) z odrębnym wejściem * z miejscem postojowym za dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 120 zł24,84 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ostatni dostępny lokal usługowy wraz z promocją miejsce na niezależnej platformie gratis! Parametry : -usytuowany na parterze budynku -standard deweloperski do własnej adaptacji -powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł96,23 m² 7 783,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:87 m²

Nowa, kameralna inwestycja w Kowalach przy ul. Pałacowej. Osiem domów w zabudowie szeregowej powstaje w sąsiedztwie terenów zielonych, zaledwie 1,5km od wjazdu na obwodnicę zapewniającą.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł102 806 m² 102,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest grunt inwestycyjny o powierzchni około 102806 m2 w Gruszczynie w gminie Swarzędz. Przedmiotowa nieruchomość nie jest objęta mpzp natomiast w chwili obecnej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł90 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 009 m²

Nowa Cena 180 000 zł.! Zamieszkaj na wsi, siedlisko położone w miejscowości w Dąbrówce Kościelnej, gmina Szepietowo, powiat Wysokomazowiecki. W skład nieruchomości wchodzi 4 009 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 920 zł41,36 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany w centrum miejscowości Włosań. Lokal ma powierzchnię 41,36 mkw, składa się na nią duże pomieszczenie usługowe o powierzchni 36,79 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł241,01 m² 6 597,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić na sprzedaż malowniczy dom-pensjonat nad jeziorem Smolnickim w Borach Tucholskich z własną linią brzegową, prywatnym pomostem, sauną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 000 zł143 m² 5 412,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:97 m²

Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu na obrzeżach Białegostoku. Szybki i wygodny dojazd do Centrum (około 10 minut). Nowoczesna bryła budynku. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 650 m² 65,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka budowlana 3650 m2 - piecki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł143 m² 6 434 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy, piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w gminie Żelechów (powiat grodziski). Najważniejsze atuty: nowoczesna architektura i funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedsprzedaż - mieszkanie na parterze z ogródkiem, o powierzchni 54,36m2 na które składa się salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, przedpokój i łazienka. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł36,91 m² 24 085,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 36,91 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł5 530 m² 1 989,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana ,teren o łącznej powierzchni 5530m2. Obiekty budowlane położone na działce wchodzą w skład kompleksu autoryzowanej branży działającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł52,40 m² 7 634 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na parterze Z ogródkiem - bez prowizji od klienta kupującego! Koszyce Wielkie | ul. Łąkowa Nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej z ogródkiem, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 982 000 zł4 000 m² 746 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bukowina tatrzańska widokowa działka prawomocne pozwolenie na budowę 30 apartamentów! Do zaoferowania mamy widokową działkę o powierzchni około 40 ar zlokalizowaną w Bukowinie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł43 m² 12 558,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dwoma tarasami. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze, apartamentowca oddanego do użytku w 2019 roku, katowice, ul. Złota. Na powierzchni 43 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Błotno,zachodniopomorskie

320 000 zł7 300 m² 43,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa z zabudowaniami gospodarczymi o powierzchni 0,73 ha, położona w sercu urokliwej miejscowości Błotno, w gminie Dobrzany, powiat Stargardzki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł142,09 m² 5 975,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 143 m , położony na działce o powierzchni 316 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 378 m² 146,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność - Działki budowlane - Bielsko-Biała, komorowice Krakowskie, ul. Jęczmienna Na sprzedaż 2 działki budowlane położone w Bielsku-Białej, w dzielnicy Komorowice.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł12 338 m² 49,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano rolna Radkowice, gm. Chęciny spokojna okolica, duży potencjał! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano- rolna położona w malowniczej miejscowości Radkowice (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł252,50 m² 6 930,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 112 m²

Wyjątkowy dom przy Puszczy Bukowej | Jezierzyce, szczecin | 6 pokoi | duża działka 2112 m | staw i natura za oknem. Na sprzedaż przestronny i klimatyczny dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł210 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:718 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 210 m , położonego na obszernej działce 718 m w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł51,03 m² 10 777,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 1. piętrze w niskiego bloku na spokojnym osiedlu. Lokal w pełni wykończony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł188 m² 5 585,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Willa marzeń w Woli Rzędzińskiej dom parterowy z antresolą na działce od 10 arów! Tylko w knc Nieruchomości oferta na wyłączność Jeśli marzysz o nowoczesnym, przestronnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł52,27 m² 10 503,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 pokojowe, nowe mieszkanie o powierzchni 52,27 m . Położone na 3. piętrze w nowym, 4-piętrowym budynku z windą na osiedlu Wolność w Radomiu. Mieszkanie nie było.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł13 200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Czy duża działka to coś dla Ciebie ? Idealne miejsce pod agroturystykę. Cisza, spokój, odpoczynek na łonie natury. Zapraszam do Dębiny gmina Rzezawa parafia Okulice Dobry dojazd do Bochni, brzeska.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 056 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1056 m 2 położona w miejscowości Mąki blisko Ełku. Na działkę uzyskano warunki zabudowy. Teren działki płaski w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Tomaszyn

Tomaszyn,warmińsko-mazurskie

170 000 zł17 900 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 1,79 ha położona w miejscowości Tomaszyn, gm. Olsztynek. Działka nr 34. Oznaczenie użytku: ls. Drzewostan stanowi głównie sosna oraz brzoza,.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł56,30 m² 12 699,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem o powierzchni 56,3 m , położonym w centrum Wrocławia, przy ul. Pochyłej. Mieszkanie funkcjonalny i komfortowy układ: liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł90 m² 38 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 526 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom który znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł80 m² 13 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom w bajkowym ogrodzie | 80 m | działka 1000 m | Jarkowice okolice Zalewu Bukówka Na sprzedaż wyjątkowy, nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł975 m² 150,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 9,75 ara w Bestwinie na granicy z Bielskiem- białą. Działka znajduje się w II linii zabudowy. Działka objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 178 zł25,23 m² 13 562,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

To miejsce będzie pożądane przez tych, którzy cenią sobie miejsca bliskie natury. Ale to nie wszystko. Zalew Siczki - tuż za ogrodzeniem. Miejsce idealne do życia, jak i na biznes. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł844 m² 163,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa propozycja Okazyjna ostatnia wolna działka Zapraszam Forma władania: pełna własność, księga wieczysta Przeznaczenie: obowiązujący Plan Zagospodarowania Przestrzennego gminy Gniezno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 412 zł36,10 m² 12 920 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O inwestycjiwypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 154 m² 129,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Kaczyce , obręb Otręby, tuż przy granicy z Pogwizdowem. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł67,20 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Tadeusza Rejtana budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1997 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł61,20 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. Opiekun oferty: michał Godziewski tel.   Polecamy mieszkanie znajdujące się na IV piętrze, w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 900 zł105,40 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.