dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Modra

Sulistrowice,dolnośląskie

185 256 zł664 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje sulistrowice / zalew / działka 664 mkw/ sobótka okolica Działka budowlana o powierzchni 665 mkw przy ul. Modrej w Sulistrowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerwonych Beretów

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł70 m² 9 559,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Czteropokojowe mieszkanie w Rembertowie. I Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie na ulicy Czerwonych Beretów, znajduje się w Warszawie-Rembertów. Budynek jest 4 piętrowy .Blok jest odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł48 m² 7 018,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Kapuściskach o powierzchni 48,30 m składające się z salonu z dwóch stron świata oświetlonego, korytarza , sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana z Kolna

Pruszcz Gdański,pomorskie

600 000 zł60 m² 9 958,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie na Bursztynowym osiedlu o niskiej zabudowie z 2009 roku. Mieszkanie jest w stanie do wprowadzenia. Główne atuty: - duży metraż 60,25 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brzezie k. Sulechowa

Brzezie k. Sulechowa,lubuskie

105 840 zł882 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana W miejscowości brzezie K/ sulechowa Działka budowlana o powierzchni 882 mkw w kształcie kwadratu. Działka jest położona w kompleksie działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł67 m² 12 292 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wysoki standard! wyposażenie I umeblowanie W cenie! Do sprzedania mieszkanie w apartamentowcu z 2017 roku na wrocławskim Śródmieściu przy ulicy Wyszyńskiego! Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Talarowa

Warszawa,mazowieckie

592 000 zł40 m² 14 763,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, balkon 5 M2, bez prowizji I pcc Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w wyjątkowej inwestycji na Białołęce, niedaleko Centrum Handlowego Galeria Północna. Bliskość linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz wyremontowanego i urządzonego pod klucz mieszkania w Gdańsku na Przymorzu? Idealnie trafiłeś, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - słoneczne, - 3 niezależne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

581 496 zł55 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp249-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3-stronna ekspozycja: północ- południe- wschód - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 - planowana realizacja IV kwartał 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Białystok,podlaskie

637 000 zł60 m² 10 546,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Wyjątkowa lokalizacja - białostoczek - radzymińska - blisko Centrum - wysoki standard. Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Na powierzchnię 60,40 m2 składają się: jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

377 611 zł39 m² 9 655,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rogów Sobócki

Rogów Sobócki,dolnośląskie

540 000 zł123 m² 4 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 123 mkw w stanie surowym zamkniętym (założony standard zostanie osiągnięty do końca października 2022 roku) znajdujący się w Rogowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zakrzów

Zakrzów,dolnośląskie

265 000 zł1 793 m² 147,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W cichej i spokojnej wsi w gminie Oława, w Zakrzowie czeka na Państwa wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 17,93 ar. Wyjątkowa, ponieważ zanim zacznie być miejscem dla domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

758 500 zł52 m² 14 497,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam do sprzedazy mieszkanie 2 pokojowe , w budynku z 2015r na Osiedlu Da Vinci. Nieruchomośc o powierzchni 52,3m2 składa się z: kuchni częciowo dodzielonej od salonu salonu sypialni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 199 000 zł535 m² 5 979,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:746 m²

Piękny 3-kondygnacyjny dom 270M2 użyt., 9 POK., URSYNÓW DĄBRÓWKA (Warszawa, Jagielska) Na sprzedaż: Wyjątkowy, przestronny dom, zlokalizowany w zielonej, bezpiecznej okolicy Lasu Kabackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jawornik

Jawornik,małopolskie

590 000 zł125 m² 4 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Jawornik (gm. Myślenice) na działce o powierzchni 0,0640ha. Budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hertza

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł72 m² 12 489,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie położone jest w willowej, spokojnej dzielnicy, 20 minut samochodem do centrum Warszawy. W okolicy znajdują się sklepy, galeria, stacja pkp i skm oraz przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę ślicznego, nowoczesnego mieszkania umiejscowionego na parterze w niskiej kamienicy na terenie zamkniętym. Osiedle położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Gdynia,pomorskie

979 000 zł55 m² 17 904,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ciche mieszkanie z widokiem na las zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Bernadowo Park w Gdyni, mały Kack. Atuty nieruchomości: - ładny widok na las - wysoki standard wykończeń - Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

689 312 zł58 m² 11 870 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: tel. Bez podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu 2 piętrowych willi miejskich. Mieszkanie: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Topolowa

Czosnówka,lubelskie

110 000 zł899 m² 122,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną na ulicy Topolowej w miejscowości Czosnówka. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuchlińska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł37 m² 18 918,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie ciche, po remoncie z widokiem na zieleń Kameralny budynek z 1966r Ekspozycja południowa Osobna sypialnia, otwarty salon i otwarta kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Chojna

Chojna,zachodniopomorskie

1 899 000 zł750 m² 2 532 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu Świetnie Prosperującą Samoobsługową Myjnię Samochodową wraz z całą niezbędną infrastrukturą. Dla Zdecydowanego Klienta Duża Negocjacja Ceny! Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł55 m² 7 278,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,82 m2 usytuowane na parterze, do którego przynależy ogródek oraz dwa miejsca postojowe. Kameralna inwestycja składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

349 999 zł50 m² 6 958,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Osobowice/rędzin/wędkarzy/2pok./73m2 w KW Możliwość adaptacji strychu , który jest przynależny, wpisany w kw i zyskanie 2-poziomowego mieszkania o pow.73m2! Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Owocowa

Łowęcin,wielkopolskie

719 000 zł94 m² 7 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Szybki teren odbioru: II kwartał Poszukujesz nowej inwestycji z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

674 000 zł52 m² 12 961,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe w strzeżonym osiedlu z 2003 r. położone na warszawskiej Białołęce jest doskonałą propozycją dla rodzin z dziećmi. Otoczone jest świetną infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł42 m² 8 349,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow.41,8m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym na os. Jagiellońskim. Mieszkanie ciepłe, środkowe w bardzo dobrej lokalizacji, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

474 998 zł59 m² 8 023,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Centrum/prusicka/trzebnica/3pok./ROZKŁAD/BALKON Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe 59m z balkonem po małym remoncie. Mieszkanie mieści się na 4-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 300 000 zł291 m² 4 462,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 m²

W ofercie licencjonowanego biura Nieruchomości wms na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom o powierzchni 291m2 w ścisłym centrum Rzeszowa. Do domu prowadzi jedno wspólne wejście na klatkę schodową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Michelińska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

400 000 zł422 m² 947,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Z przyjemnością informujemy, że na sprzedaż jest dom o powierzchni około 100m2, położony na działce o powierzchni 422m2. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, co sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł49 m² 7 555,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bardzo zadbane mieszkanie, położone na drugim piętrze w kamienicy, w pobliżu Placu Kościuszki, na przeciwko skweru zieleni im. Janiny Szczerskiej, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł70 m² 19 432,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

1 370 000 zł | sprzedaż | 70,5 m2 | 2 pokoje | warszawa | wilanowska | mokotów - stegny Zapraszam do zapoznania się z ofertę pięknego, przestronnego 2-pokojowego mieszkanie. Apartament usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tuplice

Tuplice,lubuskie

245 000 zł48 m² 5 125,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem znajdujące się w Tuplicach. Lokal położony jest na 2 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania o powierzchni 47,8 przynależy również piwnica (3,78 m2.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

969 999 zł120 m² 8 049,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Smolec/okazja!/osiedleplatanowe/dom/bliźniak/4pok. Podwyższony standard! klimatyzacja! Dom na obrzeżach Wrocławia - Smolec Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom jednorodzinny o pow. 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Pniewy

Pniewy,mazowieckie

248 000 zł40 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 642 m²

Rezerwacja Wyjątkowa, bardzo atrakcyjna nieruchomość zabudowana domem letniskowym w technologii drewnianej o powierzchni użytkowej 40 m 2 usytuowanym na przepięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Chełm,lubelskie

375 000 zł60 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Dzisiaj prezentujemy Państwu nieruchomość o wielu atrybutach niezwykle atrakcyjną pod względem lokalizacyjnym. Mieszkanie, o którym mowa znajduje się przy ulicy Wolności i usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szkolna

Kartuzy,pomorskie

499 000 zł42 m² 11 813,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż lokale mieszkalne W inwestycji apartamenty szkolna W centrum kartuz Do sprzedaży oferujemy lokale mieszkalne w centrum Kartuz przy ulicy Szkolnej. Inwestycja w budowie stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

660 000 zł61 m² 10 873,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu rozkładowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na osiedlu Stare Miasto. Mieszkanie składa się z salonu, odrębnej kuchni, dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki i osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne