dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Słoneczne Wzgórza

Juszkowo,pomorskie

354 000 zł1 143 m² 309,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontaktna sprzedaż działka objęta miejscowym planem pod mj - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Wymiary działki to około 24x48m. Teren uzbrojony w wodę, prąd i gaz. Dojazd gminną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Młynarska

Zawodne,mazowieckie

480 000 zł9 898 m² 48,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

English version below Przedstawiam na sprzedaż atrakcyjną, urokliwie położoną, zalesioną działkę budowlaną (nr 218/18) o powierzchni 9898 m2 (możliwość dokupienia działki obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

120 000 zł31 m² 3 884,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania 2 pokojowe około 36 m2 mieszkanie pow. całkowitej w tym 30,89 pow. użytkowej własnościowej po remoncie usytuowane na parterze idealne dla osób niepełnosprawnych bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mechelinki

Mechelinki,pomorskie

1 395 000 zł180 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa oferta tylko W mio casa! przestronny dom Z widokiem na zatokę! Dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 350mwk znajduje się w Mostach nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczycionek

Szczycionek,warmińsko-mazurskie

219 000 zł2 000 m² 109,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeżeli chcielibyście zamieszkać w spokojnym i malowniczym miejscu z dala od zgiełku miasta to ta oferta jest właśnie dla Was! Biuro Home-Nieruchomości ma do zaprezentowania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kołczewo

Kołczewo,zachodniopomorskie

166 500 zł1 047 m² 159,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

W naszej ofercie atrakcyjna działka położona w Kołczewie w pobliżu jeziora (300 metrów do jeziora). Nieruchomość o powierzchni 1047 m2, która objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kapelanka

Kraków,małopolskie

560 000 zł32 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Wrocław,dolnośląskie

739 900 zł67 m² 10 994,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nowa oferta specjalna! - 3 Pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z osobną kuchnią > Mieszkanie jest zlokalizowane w samym Centrum Wrocławia przy ul. Zaolzańskiej. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

818 728 zł71 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Termin realizacji- wrzesień 2024r. Oferuję do sprzedaży nowe 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchn 70,58 mkw. usytuowane na parterze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy taras+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

380 000 zł50 m² 7 598,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/3pok./LOGGIA/HIT/PIWNICA/KOMÓRKA/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Oleśnicy na Placu Zwycięstwa. Mieszkanie zlokalizowane na 7 piętrze, z windą. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa oferta! Tylko u nas - piękne mieszkanie o pow 64 m2 położone na 1 piętrze nowego budynku na Osiedlu Orzechowym w Stargardzie. Na metraż lokalu składa się : Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Granowo

Granowo,wielkopolskie

359 000 zł40 m² 9 079,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz klimatycznego mieszkania otoczonego terenami zielonymi, z własnym ogródkiem? Dodatkowo w pełni urządzonego, gotowego do zamieszkania? bingo! Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dworcowa

Pyrzyce,zachodniopomorskie

249 000 zł247 m² 1 006,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 247.40 m2, zabudowana budynkiem biurowo-usługowym. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy ul. Dworcowej w Pyrzycach. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

949 700 zł179 m² 5 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedsprzedaż! Nowy Dom ok. 180m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 180 m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Wrocław,dolnośląskie

743 140 zł61 m² 12 222,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: aw223-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - 2-stronne, położenie południowo- wschodnie - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - długi aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Faszczyce

Nowe Faszczyce,mazowieckie

970 000 zł141 m² 6 879 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 393 m²

Przedstawiamy do sprzedaży ładny Dom wolnostojący parterowy, w stanie deweloperskim, o powierzchni ok.141 m2, usytuowany na dużej działce o pow. ok. 1400m2. Rozkład Domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Grobla

Grobla,małopolskie

92 000 zł26 500 m² 3,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki w miejscowości Grobla w rejonie Bocheńskim (gmina Drwinia). 1282 i 1283, o łącznej powierzchni 2,65 ha. Ogłoszenie wystawiam grzecznościowo - po szczegóły zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowodworska

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł30 m² 14 590,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Białołęka Tarchomin ul. Nowodworska | 30,5m2 | 1 pokój | otwarta kuchnia z oknem | balkon 4,46 m2 | osiedle z 2000 roku | stan mieszkania: do wykończenia | 400 m do przystaku autobusowego|.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciecha

Legnica,dolnośląskie

279 000 zł72 m² 3 874,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Oferujemy Państwu duże mieszkanie do remontu z potencjałem! Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Nieruchomość składa się z: dużego przedpokoju kuchni salonu 2 pokoi Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 159 900 zł165 m² 7 030 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 520 m²

Piękny Rejon. Parterowy Przestronny Dom Wolnostojący. Przedstawiamy Piękny Dom do sprzedaży o powierzchni ok.165 m2, usytuowany na przepięknej dużej, zalesionej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

400 700 zł36 m² 11 211,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja trzy lipki W wymarzonym miejscu Z widokiem na góry! bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I prowizji dla biura Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 058 015 zł99 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Termin realizacji- wrzesień 2024r. Oferuję do sprzedaży nowe 5 -pokojowe mieszkanie o powierzchn 98,88 mkw. usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy taras-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

609 994 zł39 m² 15 681,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Krzyki piekne 2 pok/lux /garaz!top polecam na sprzedaz przytulne mieszkanie 2-pokojowe w dzielnicy Jagodno, przy ulicy Kopycińskiego , we Wrocławiu. Powierzchnia całkowita 38,12 m . Świeży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czudec

Czudec,podkarpackie

359 000 zł150 m² 2 393 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 671 m²

Ogłoszenie sprzedaży urokliwego domu, na dużej działce. Lokalizacja: czudec, pow. strzyżowski nowa, niższa cena! Cena: 359 000,00pln Opis nieruchomości: mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

229 000 zł48 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż zadbane mieszkanie z miejscem parkingowym we Włocławku na osiedlu Zazamcze. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

369 000 zł53 m² 6 970,15 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,94 m2 położone na II piętrze wieżowca na Os. Zachód w Stargardzie. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radzieje

Radzieje,warmińsko-mazurskie

39 000 zł79 m² 493,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 79,5m2 znajdujące się w miejscowości Radzieje gm. Węgorzewo. Do mieszkania przynależy 1/8 udziału w gruncie 2,32ha. Nr działki 39, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mazowiecka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 100 000 zł388 m² 2 836,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:222 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży budynku handlowo - usługowego, z możliwością wydzielenia mieszkania. Budynek przy ul. Mazowieckiej z miejscem parkingowym, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barbary

Wieliczka,małopolskie

515 000 zł42 m² 12 172,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w okolicy ul. św. Barbary w Wieliczce. Osiedle powstanie na Polach Półchłopka, czyli zaraz przy wjeździe do Wieliczki od strony Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

639 288 zł58 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp265-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, wschód - duża łazienka ok.5,4m2 - korytarz z miejscem na dużą szafę - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Koszalin,zachodniopomorskie

199 555 zł48 m² 4 168,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czy można w 2024 roku kupić 2-pokojowy lokal z osobną garderobą o powierzchni niemal 50 m2 za mniej niż 200 tysięcy? Jak widać tak! Możesz skorzystać z tej okazji i kupić je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Baildona

Katowice,śląskie

720 000 zł62 m² 11 613 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

agencyjnej! R E Z E R W A C J A! Jeśli szukasz wykończonego i w pełni umeblowanego mieszkania zlokalizowanego na Dębowych Tarasach, koniecznie zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł64 m² 11 234 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: maciej Szczepaniak tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja na Jagodnie, w okolicy liczne sklepy, szkoła, przedszkole. Aktualnie trwa rozbudowa nowej linii buspas. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

1 419 000 zł140 m² 10 135,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczodre / długołęka / dom parterowa 140 M2 / działka 900 M2 serdeczne polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Parterowy dom jednorodzinny, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drogomilska

Warszawa,mazowieckie

829 900 zł65 m² 12 767,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 + piwnica 2,5m2 ,które znajduje się na Bemowie Jelonki blisko Metro Bemowo. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Kraków,małopolskie

550 000 zł34 m² 16 253 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem osiedle Na Kozłówce lokalizacja Osiedle Na Kozłówce leży w prawobrzeżnej, południowo-wschodniej części Krakowa, w trójkącie ograniczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

454 000 zł38 m² 11 916 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie os. Przyjaźni, 2 pokoje Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego na os. Przyjaźni na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Panoramiczna

Nowa Wieś Malborska,pomorskie

184 990 zł1 423 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych przy ul. Panoramicznej w Nowej Wsi Malborskiej, zaledwie kilka minut samochodem od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawy

Stargard,zachodniopomorskie

269 000 zł45 m² 5 938,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz dwóch pokoi dla siebie lub na inwestycję w atrakcyjnej cenie? Mam mieszkanie, które może Cię zainteresować. Nieruchomość o powierzchni 45,3 m2 znajduje się na os. Pyrzyckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Pylna

Kraków,małopolskie

900 900 zł910 m² 990 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta W prestiżowej części krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł42 m² 15 294,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oltaszyn 2 pokoje/garaz/piwnica lux /2020! Tuż obok budynku żabka oraz punkt żłobkowy. Obok będzie park, plac zabaw. W pobliżu szkoła podstawowa. Kilka minut spacerem do przystanku autobusowego.