dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 955 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Janowice

Janowice,lubelskie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 929 m²

Duży dom o pow. ok 150 mkw w stylu tradycyjnego dworku z nowych bali do wykończenia na 30-arowej działce, nad rzeczką, obok lasu i Zalewu z kąpieliskiem w Janowicach, 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

854 064 zł91 m² 9 392,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Proponowana inwestycja to unikatowa, minimalistyczna bryła dyskretnie wtapiająca się w kameralną zabudowę Leśnicy. Charyzmatyczna, elegancka elewacja na którą składa się wysublimowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

630 000 zł53 m² 11 882,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnią o powierzchni 53,02m2. Mieszkanie składa się z Sypialni, przestronnego salonu z balkonem, oddzielnej Kuchni, łazienki oraz Holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

460 000 zł63 m² 7 260,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania na osiedlu Szybowników w Fordonie. Nieruchomość o powierzchni 63,36m2 znajduje się na parterze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

675 000 zł45 m² 15 010 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Szanowni Państwo! Biuro rs invest house oferuje przepięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 44,97 m2, podzielone na dwie osobne kawalerki w samym centrum Poznania. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

234 900 zł48 m² 4 856,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bez pośredników w bardzo atrakcyjnej części Białego Kamienia. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Niskie koszty utrzymania. Mieszkanie ciepłe. Okna od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

682 058 zł39 m² 17 656,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc, oraz prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie gotowe do odbioru mieszczące się na 7 piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niekłonice

Niekłonice,zachodniopomorskie

649 000 zł104 m² 5 515,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Energooszczędny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie wyższym deweloperskim (ogrodzony teren, zabudowa toalet, zagospodarowany teren) zlokalizowany na nowo wybudowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

334 260 zł62 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne, wykończone jasne mieszkanie 61,90m2 na I piętrze w spokojnym miejscu-Lipnie 6km od Leszna. Mieszkanie znajduje się w dwupiętrowym budynku, w którym znajduje się 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

188 500 zł562 m² 335,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 560m ,prąd , woda w drodze.Działka usytuowana w Smukale.Bardzo dobra lokalizacja.Tereny rekreacyjne, spacerowe. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

399 663 zł87 m² 4 615,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament o ponad 3-metrowej wysokości ścian, dobrze doświetlony z dodatkowym poddaszem. Zamieszkaj przy cichej ulicy Zielona 17 z ograniczonym ruchem samochodów, przy przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Całowanie

Całowanie,mazowieckie

1 218 960 zł20 316 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc. Oferuję do sprzedania działkę inwestycyjną o powierzchni 20316 m2, kształt trapez (64 m ( front) /58m na 368,5m /352 m) położnej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

749 900 zł64 m² 11 717,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z malowniczym widokiem na centrum Gdańska w spokojnej, cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie znajduję się 3 kilometry od centrum Gdańska i uczelni Gdańskich. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Lubin,dolnośląskie

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 54 m2 w Lubinie przy ulicy Fredry. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

645 722 zł52 m² 12 424,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, na II piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). nr 234/7 Lokalizacja: - północna cz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

694 009 zł46 m² 14 970 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży dewelopera - zadzwoń można wydzielić oddzielną kuchnię. Taras ponad 15m2! metro obok, 12 minut spacerem. Mieszkanie w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Kielce,świętokrzyskie

475 000 zł62 m² 7 661,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62m2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku na os. Bocianek. Mieszkanie ciepłe i słoneczne z ekspozycją okienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 458 zł60 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Podleśna

Wólka Podleśna,podkarpackie

399 000 zł83 m² 4 807,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Biuro dobry Adres ma przyjemność zaoferować Państwu nieruchomość położoną W Wolce Podleśnej pod Jasionką. Nieruchomość zlokalizowana w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

860 004 zł60 m² 14 326,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Top 3-pok/ 60m2 Ogród Garaż Krzyki- ślężna / Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 znajdujące się na parterze w 3 piętrowym apartamentowcu z 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

875 000 zł67 m² 12 974,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż Luksusowy Apartament (smart Home) dwustronny, rozkładowy 3-pokojowy o powierzchni: 67,44m2 z dwoma Tarasami 21 m2 i 13 m2 + x2 miejsca parkingowe w garazu podziemnym +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

518 000 zł63 m² 8 211,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży mieszkanie na lewobrzeżu Szczecina w kameralnej lokalizacji wśród niewysokiej zabudowy oraz domów jednorodzinnych, dzielnica Bukowo, za Żelechowa i Warszewem. Powierzchnia 63,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Huta Żabiowolska

Huta Żabiowolska,mazowieckie

1 500 000 zł17 500 m² 85,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty, jest działka o powierzchni 17 500 m2 w miejscowości Huta Żabiowolska w powiecie grodziskim gminie Żabia Wola. Możliwość nabycia gruntu przez osobę prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł77 m² 9 089,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera | 0% prowizji | bez dodatkowych opłat | miejsce postojowe zewnętrzne W cenie Oferujemy do zakupu mieszkanie 4 pokojowe na parterze z ogródkiem ok. 38 m2 (4.1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 840 zł41 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Centrum Wrocławia! Realizacja I kwartał 2024 - prawie Gotowe! Mieszkanie położone jest na parterze w budynku 6-piętrowym z windą. Powierzchnia to 41,20 m2, na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

399 000 zł48 m² 8 389,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** pachnie nowością! możesz się od razu wprowadzić! ** świetna lokalizacja - ok 3500 m2 od silesii, blisko Park Śląski, szkoły, sklepy, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

434 300 zł26 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

739 000 zł37 m² 19 962,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze budynku w inwestycji Młyny Mogilska. To wyjątkowy lokal o powierzchni 37.02m2, składający się z przedpokoju, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makuszyńskiego

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł56 m² 16 796,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Starych Bielanach w bardzo atrakcyjnym miejscu pod kątem komunikacji miejskiej (metro, autobus, autostrada, kolejka pks) oraz w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tektoniczna

Kielce,świętokrzyskie

645 000 zł70 m² 9 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedam mieszkanie 70 m2 II piętro, ul. Telefoniczna 2, os. Ślichowice: 3 pokoje, salon z otwartą kuchnią, 2 sypialnie, łazienka z wanną z funkcją prysznica, osobne wc. Słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł67 m² 8 152,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycję realizowaną na osiedlu Przybyszówka, która składać się będzie z 8 segmentów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stara Kopernia

Stara Kopernia,lubuskie

257 950 zł3 685 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Stara Kopernia gmina Żagań , działka nr 46 o powierzchni 0,3685ha. Wydane warunki zabudowy. Kupujący bez prowizji Pośrednika. Cena ofertowa 70zł/m2 do negocjacji. Zjazd do działki z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

999 000 zł69 m² 14 440,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

NA sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie gdynia kamienna góra mieszkanie: do sprzedaży posiadam mieszkanie o powierzchni 69,18m2, które usytuowane jest na II piętrze w III piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzózki

Brzózki,zachodniopomorskie

349 000 zł2 815 m² 123,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnej domowej przestrzeni w otoczeniu lasu? W otoczeniu ciszy, spokoju i leśnych zwierząt? i przy okazji w sąsiedztwie stadniny koni? Jesłi odpowiedziałeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mysłowice,śląskie

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego, dwupokojowego mieszkania w Mysłowicach. Pracujący gotowiec inwestycyjny na sprzedaż! Możliwość zarządzania najmem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Długa

Świdnica,dolnośląskie

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Sprzedam lokal użytkowy z tradycjami w doskonałej lokalizacji w świdnicy działający w tej samej branży od 30 lat. Lokal znajduje się w samym sercu miasta na przeciwko Katedry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

!duże Idealne dla rodziny/centrum korona/balkon/parking/zieleń/!top Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 75,8 m2 przy ul. Krzywoustego niedaleko Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bielańska

Dąbrowa Szlachecka,małopolskie

989 000 zł179 m² 5 521 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 m²

Więcej informacji: tel. E-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wygodnego domu dla rodziny w niedalekiej odległości od Krakowa, a zarazem w cichej i atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Kraków,małopolskie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Livinder oferuje na sprzedaż lokal mieszkalny z lat 70-tych XX wieku. Jeżeli poszukujesz mieszkania z ciekawym rozkładem - zapraszam do kontaktu! co to mieszkanie ma do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

269 000 zł51 m² 5 274,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 3-pokojow e mieszkanie o powierzchni 51m2, w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Bielawy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ustroń,śląskie

903 000 zł86 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ustroń, pow. cieszyński, dwa niezależne lokale, które dają możliwość mieszkania i wynajmowania w systemie - mieszkaj i zarabiaj. Nowa inwestycja w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.