dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gaik

Kraków,małopolskie

690 000 zł38 m² 18 115 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Chciałbyś zamieszkać w cichym i spkojnym miejscu a jednocześnie cieszyć się dobrym dojazdem do centrum ? Nie mogłeś trafić lepiej! Mieszkanie gotowe do wejścia, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

690 000 zł107 m² 6 448,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie po remoncie: wszędzie gładzie, nowe podłogi drewniane, ogrzewanie i ciepła woda z własnego pieca gazowego nowa instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądnicka

Kraków,małopolskie

620 000 zł40 m² 15 388 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tarnogajska

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł47 m² 18 780,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,39 m2. Modne, jasne, kameralne, pełne zieleni, zamknięte osiedle z zadbanymi częściami wspólnymi, placami zabaw, fontannami oraz szybką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker witam, do sprzedania duży dom (np. dla 2 rodzin) pod Krakowem w miejscowości Mała Wieś (sąsiedztwo Wieliczki). Dom znajduje się niedaleko Krakowa, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 171 000 zł75 m² 15 613,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zygmuntowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

475 000 zł68 m² 7 027,67 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do remontu. Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zygmuntowskiej 15b. Lokal mieści się na 10 piętrze w 11 piętrowym bloku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Słabomierz

Słabomierz,mazowieckie

135 000 zł2 244 m² 60,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki blisko natury ? Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie. Działka o powierzchni 2244 m2 w miejscowości Słabomierz, gmina Radziejowice. Ustawna działka, prostokąt ok 35.5 m2 x 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł60 m² 8 204,96 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowy rzut mieszkania, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty! Biuro Nieruchomości team4home prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

217 500 zł17 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kraków, walerego sławka rynek wtórny, stan deweloperski Lokal M4 o pow. użytkowej 17,4m2 przedsprzedaż I możliwość dowolnego łączenia mieszkań inwestycyjne do kupienia za gotówkę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

410 000 zł1 002 m² 409,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna działka budowlana w Jakubowicach Konińskich! Willowe tereny podmiejskie za północną obwodnicą Lublina. Komplet mediów bez kanalizacji: energia, wodociąg, gaz i światłowód są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Dłużniewo

Dłużniewo,mazowieckie

2 100 000 zł500 m² 4 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomość w stanie deweloperskim, która znajduje się przy trasie Warszawa-Gdańsk w miejscowości Dłużniewo k/ Płońska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

599 000 zł539 m² 1 111,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 133 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży bardzo ładny dom znajdujący się 3 km od Płot i 13 od Gryfic. Dom ma bardzo fajną lokalizację , gdyż położony jest 300 m od drogi ekspresowej S6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:678 m²

Przedstawiamy dom na sprzedaż w unikalnej części Bielska-Białej w dzielnicy Kamienicy. Dom jest dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej około 100 m2 - całkowita ze wzgledu na poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

2 489 000 zł296 m² 8 408,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 404 m²

Dom nad wodą - możliwość dokupienia działki i stworzenia do 2040 m2 posesji. . . . Firma Art Holding, przedstawia dom nad wodą (zapraszamy na spacer wirtualny oraz zapoznanie się z rzutami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Harcerzy - Zatorowców

Łódź,łódzkie

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 2 lata temu. Podczas remontu została wymieniona cała instalacja elektryczna i hydrauliczna oraz kaloryfery. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

245 000 zł32 m² 7 656,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta doskonała pod inwestycję! wynajmij lub poprowadź swoją dochodową działalność! Lokal z dużym potencjałem w przystępnej cenie w Centrum miasta z niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

530 000 zł150 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:608 m²

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość składająca się z dwóch niezależnych budynków o łącznej pow. 150 mkw. przeznaczona do całkowitego remontu. Większy z budynków o pow. 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meiera

Kraków,małopolskie

895 000 zł78 m² 11 474,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą addom lokalizacja: oferujemy Państwu do sprzedania wygodne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 78m2 przy ulicy Meiera. Budynek: mieszkanie położone jest na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ratajskiego

Kraków,małopolskie

1 390 000 zł166 m² 8 393,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy dom w stanie deweloperskim w Swoszowicach uznawanych za dzielnice Krakowa. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa, ul. Rolnicza

Ropczyce,podkarpackie

8 800 zł1 100 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki w typie rod w Ropczycach, witkowice przy ul. Rolniczej. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność Państwu przedstawić 2 równe działki rolne otoczone zielenią oraz lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

622 000 zł41 m² 15 035 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,37 m , parter w 4-piętrowym bloku z windą z 2009 roku -warszawa, nowodwory, ul. Marcina z Wrocimowic. Osiedle jest strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sosnowiec,śląskie

285 000 zł56 m² 5 084,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 przestronne pokoje Zagórze obok Parku Kępa | Sosnowiec ul.Braci Mieroszewskich. Zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

961 498 zł72 m² 13 440 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja mieszkaniowa kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

525 366 zł32 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

386 200 zł43 m² 8 944 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Długa

Borowa Góra,mazowieckie

175 000 zł875 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 875 m2 w Borowej Górze, gmina Serock, powiat legionowski. Działka znajduje się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, objęta jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

389 999 zł35 m² 11 223 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie. Pomimo powierzchni 35m2, mieszkanie ma przestronny salon i dużą łazienkę, a także ponad 5m2 tarasu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Smogolice

Smogolice,zachodniopomorskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000m2 w sąsiedztwie lasu i rzeki! 8 km od centrum Stargardu! Szybki dojazd do S3 i S10! Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum B

Kraków,małopolskie

515 000 zł37 m² 13 918,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego w okolicy Placu Centralnego w Krakowskiej Nowej Hucie. Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

818 728 zł71 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot301-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: wschód, północny-wschód, południowy-zachód - taras z ogrodem ok 80m2 - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

998 999 zł141 m² 7 085,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

ok. Wrocławia | duży szereg skrajny! Polecam na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 141,64 m z ogródkiem o powierzchni ok 236 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Kraków,małopolskie

550 000 zł34 m² 16 176,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią 34 m przy ul. Nowosądeckiej. Nieruchomość posiada znakomitą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:921 m²

W sercu urokliwego regionu w okolicach Aleksandrowa Łódzkiego ukrywa się perła, jaką jest wyjątkowy dom z roku 2016. To miejsce, gdzie cisza jest muzyką, spokój jest codziennością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

570 000 zł34 m² 16 764,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Wielickiej w Krakowie. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 34,13m2 oraz piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Kraków,małopolskie

690 000 zł125 m² 5 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój A chcą mieszkać W krakowie Dom 4 pokoje garaż dwa balkony. Osiedle 14 domków jednorodzinnych Na chwilę obecną został ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 100 000 zł240 m² 8 746,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

Makler nieruchomosci poleca : Przepiękny dom ,bajkowo położony w jednej z najbardziej poszukiwanej dzielnicy miasta- smukale. Ten cichy , sielankowy zakątek Bydgoszczy przyciąga swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 708 zł41 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Stargard,zachodniopomorskie

578 000 zł91 m² 6 344,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Ofertą jest sprzedaż mieszkania czteropokojowego w kamienicy na trzecim piętrze. Na mieszkanie o powierzchni 91,1m2 składają się: - przestronny salon - trzy sypialnie - widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie w bloku mieszkalnym w Świdnicy.Mieszkanie obecnie jest wynajmowane,4 lata temu przeszło generalny remont obecnie do odświeżenia, zlokalizowane w bardzo dobrej.