cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 740 ogłoszeń
Od najnowszych
200 740 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań
Poznań,wielkopolskie
511 920 zł43 m² 12 000 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Zalesie Borowe
Zalesie Borowe,mazowieckie
135 000 zł1 040 m² 129,81 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich
Warszawa,mazowieckie
1 885 440 zł118 m² 16 000 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Indonezyjska
Wrocław,dolnośląskie
684 648 zł66 m² 10 439,90 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Studzieniec
Studzieniec,lubuskie
230 000 zł2 350 m² 97,87 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cicha
Bolesławiec,dolnośląskie
319 000 zł37 m² 8 716 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym Poznań
Poznań,wielkopolskie
670 565 zł58 m² 11 500 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palestyńska
Warszawa,mazowieckie
850 000 zł63 m² 13 449 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana, ul. Truskawkowa
Dębno Polskie,wielkopolskie
154 000 zł1 400 m² 110 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła
Wrocław,dolnośląskie
1 199 000 zł134 m² 8 948 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z aneksem Bytom Odrzański
Bytom Odrzański,lubuskie
181 170 zł30 m² 6 100 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska
Wrocław,dolnośląskie
939 000 zł77 m² 12 134,90 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa
Kraków,małopolskie
884 000 zł51 m² 17 333,30 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna ogrodzona, ul. Wolicka
Wojnicz,małopolskie
3 200 000 zł14 882 m² 215,02 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Podgórska
Nowy Sącz,małopolskie
173 100 zł1 122 m² 154,28 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tylżycka
Warszawa,mazowieckie
1 249 000 zł63 m² 19 737,70 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka
Gdańsk,pomorskie
699 000 zł68 m² 10 204,40 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza
Rzeszów,podkarpackie
410 000 zł36 m² 11 388,90 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piknikowa
Warszawa,mazowieckie
950 000 zł82 m² 11 585,40 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia