dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 065 ogłoszeń

645 000 zł41,70 m² 15 467,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

| mieszkanie z widokiem na morze - ul. Cicha, kołobrzeg Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m , położone na 3. piętrze budynku przy ul. Cichej w Kołobrzegu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Święte,zachodniopomorskie

1 750 000 zł145 m² 12 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 105 m²

Ekskluzywna nieruchomość zaprojektowana z dbałością o każdy detal. Zapraszam do zapoznania się z ofertą prestiżowego domu parterowego, oferując najwyższy standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 317 zł54,53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w funkcjonalnym układzie gotowe już w tym roku. Opis nieruchomości: - powierzchnia 54,53m3 - 3 pokoje - piętro: pierwsze z 2 - balkon o pow. 7,59m2 od strony.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł26,50 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, dopracowane i gotowe do zamieszkania od razu - bez listy do zrobienia. Przestrzeń zaprojektowana w bardzo funkcjonalny sposób. Duży, ustawny pokój oraz widna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł600 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom inwestycyjny dochodowy obiekt noclegowy / kwatery pracownicze Nieruchomość idealna jako: aparthotel pensjonat z restauracją najem pracowniczy wraz ze strefą stołówkową coliving model.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 361 zł47,17 m² 11 180,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

570 095 zł30 005 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka na Kaszubach o jakiej marzyłeś Tej nieruchomości nie.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł90 m² 7 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Dom położony w gminie Baranów, w powiecie grodziskim, przy trasie A2, blisko planowanej inwestycji cpk. Idealny na kwatery pracownicze. Aktualnie do zamieszkania przystosowane są znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł68,30 m² 8 418,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m , położone na 2 piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Białegostoku. Budynek z początku XX wieku zachował swój unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

944 000 zł57,20 m² 16 503,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Czerniakowskiej na Mokotowie. Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 181 m² 414,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 784 115 zł50,94 m² 35 023,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania apartament C11.4, balkon: 11,67 m, m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł2 700 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Concept oferuje na sprzedaż działkę rolną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod teren produkcji i usług, o powierzchni około 27 arów.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł125,80 m² 7 146,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Nowoczesny inteligentny dom na sprzedaż - rezerwacja Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125,80m 2. Doskonały podział na strefę dzienną i prywatną. Dzięki zastosowaniu wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł600 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Do sprzedaży oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 600m2 z działką 1270m2 z widokiem na Zalew Wiślany. Dom o charakterze pensjonatowym składający się z: - 4 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł770 m² 194,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu pięknie położonej działki budowlanej o powierzchni 770 m2 w Pietrzykowicach przy ul. Szkolnej. Cena: 150 000 tys. zł proszę O kontakt telefoniczny,sms-y mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 900 zł165,40 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż bardzo Ładny funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 165m2, usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 1000 m2, usytuowany w malowniczej okolicy, na peryferiach.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł58,70 m² 9 199,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do współpracy przy sprzedaży inne biura, oferta dla inwestora lub dla rodziny -cztery niezależne pokoje-mieszkanie doskonałe do wynajmu jak i do zamieszkania przez rodzinę. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł32,32 m² 11 417,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu kawalerkę idealną dla singla, pary lub pod inwestycję. Rozkład: -pokój dzienny -oddzielna widna kuchnia -łazienka -przedpokój -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł179,47 m² 4 290,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania na wyłączność nieruchomość położoną w miejscowości Mała Kamienica. Dom położony jest w niedalekiej odległości od miasta Jelenia.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł68,28 m² 11 130,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W pełni wykończone mieszkanie | wysoki standard | gotowe do wprowadzenia | jaroty - ul. Flisa 6 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia , położone.

Szczegóły ogłoszenia

145 835 zł1 031 m² 141,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house atuty nieruchomości - sąsiedztwo lasu i łąk, - cicha okolica, - łatwy dojazd do centrum Gdańska - ok. 20 minut jazdy samochodem, - świetna cena, - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł1 619 m² 72,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne dwie działki w miejscowości Górne Maliki gm. Stara Kiszewa. Szukasz fajnego miejsca dla Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł49,07 m² 13 205,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ofercie funkcjonalne i zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,07 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocławia, przy ul. Zaułek Rogoziński.

Szczegóły ogłoszenia

213 213 zł1 491 m² 143 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana z Warunkami Zabudowy - Bratkowice, gm. Świlcza - 14,91 ar Jeśli marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dostępem do Rzeszowa -.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł11 231 m² 979,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w kameralnej, zielonej części Warszawy - w dzielnicy Rembertów, w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł52 m² 14 596,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wielka wyspa | sępolno | po remoncie Opiekun oferty: daniel Gutowski Licencja pfron: 31437 Kontakt:   Sępolno to spokojna, zielona dzielnica o willowym charakterze, fajna okolica dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł24 074 m² 6,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu działkę leśną na sprzedaż o powierzchni 2,4 ha , położoną w miejscowości Gwoźnica Górna, gmina Niebylec, powiat strzyżowski.

Szczegóły ogłoszenia

452 700 zł1 509 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom, zapoznaj się z naszą ofertą. Prezentujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1509 m2, położoną w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł54,50 m² 11 559,63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieloną okolicę ul. Conrada, tuż przy pętli autobusowej, usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku. Przed wejściem do mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł34,57 m² 10 702,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

** Stylowe 2 pokoje w kamienicy z windą | 34,57 m | gotowe do zamieszkania ** Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34,57 m , położone na 1. piętrze w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

77 760 zł1 200 m² 64,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej z wz położonej w poszukiwanej lokalizacji - Postołów -bieszczady- działka:.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł60 m² 8 616,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalny układ/świetna lokalizacja Do sprzedania mieszkanie o pow. 59,64 m2 zlokalizowane w rejonie centrum miasta - ul. Krakowska na II piętrze niskiego bloku. Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł54 m² 31 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:860 m²

Do sprzedania 2-pokojowy parterowy dom wolnostojący 54 m2 z 1936 r., na działce 860 m2, Bemowo, Boernerowo. Dom ze strychem, częściowo podpiwniczony, ogrzewany gazem, stan do remontu, możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 163 794 zł127,17 m² 24 878,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatni apartament | 127,17 m | ogród 184 m | Wola Justowska Na sprzedaż ostatni dostępny apartament w kameralnej inwestycji przy ul. Emaus w Krakowie, położonej bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 000 zł70,58 m² 11 986,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bliskie Marki gotowe mieszkania przy ul. Klucznikowskiej zobacz wirtualny spacer po nieruchomości! - całość Naszego wynagrodzenia pokrywa sprzedający. Bliskie Marki to kameralna, zakończona już.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł32,83 m² 14 011,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem - Gdańsk Ujeścisko-Łostowice Na sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 32,83 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł104,17 m² 3 838,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestycja blisko Ratusza w centrum Słupska Kupujesz udziały, zyskujesz wpływy Na sprzedaż 1/2 udziału lokalu handlowo-usługowego w kamienicy w ścisłym centrum Słupska, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł55,60 m² 15 989,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2