dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 124 320 zł125 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji gotowe do użytkowania Prezentujemy do sprzedaży pół bliźniaka (D4) w dzielnicy Wola Justowska o powierzchni 124,96 m2 składającego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

430 499 zł28 m² 15 201,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny, siedmiokondygnacyjny budynek wielorodzinny wraz z lokalami usługowymi oraz dwupoziomowym parkingiem podziemnym. Inwestycja przy ul. Żegiestowskiej w północno-zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grunwald

Grunwald,warmińsko-mazurskie

109 000 zł47 m² 2 319 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 1 piętrze w bloku w miejscowości Grunwald. Grunwald wieś w województwie warmińsko-mazurskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

1 800 200 zł180 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun nieruchomości: tel. Narożny lokal na parterze w budynku mieszkalnym o powierzchni 180,02 m2 Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:752 m²

Rezerwacja Parterowy dom typu bungalow , atrakcyjnie położony w rozchwytywanej części Łochowa (po lewej stronie kierując się w stronę Nakła). Dom 2 lata temu został odświeżony, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. 1 Maja

Bielsk,mazowieckie

39 000 zł75 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlano-inwestycyjne plus udziały do wspólnego podwórka wokół sąsiednich nieruchomości. Działka od ulicy 30 m2 nr działki 515/4. Działka nr 516/5 45 m2 , wspólne podwórko nr 515/1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

979 000 zł84 m² 11 640,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Tylko u nas! Duża witryna i wejście z ulicy! Możliwość dostawy towaru od frontu! Lokal idealny pod sklep spożywczy lub monopolowy, gabinet lekarski, kancelarię! Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wspólna

Szczekociny,śląskie

747 000 zł346 m² 2 162,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:663 m²

Na sprzedaż wyjątkowy i słoneczny dom wolnostojący, położony w miejscowości Szczekociny, przy ulicy Wspólnej w powiecie Zawierciańskim. Dom gotowy do zamieszkania w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Promienista

Wronki,wielkopolskie

984 000 zł4 600 m² 213,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

567 000 zł61 m² 9 274 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prowizja 0%! Podatek pcc 0,00zł! Zapraszamy do zakupu nowego, funkcjonalnego mieszkania z trzema pokojami, zlokalizowanego na parterze w spokojnej okolicy. Mieszkanie jest gotowe do odbioru! We.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

995 000 zł175 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:931 m²

Makler poleca Do sprzedania dom w stanie developerskim podwyższonym tz z pompą ciepła i rekuperacją. Idealny dom dla wymagającego klienta.Miejsce idealne droga gminna.Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

256 000 zł51 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Makler Nieruchomości poleca Państwu na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni około 51,20 m2 usytuowany na parterze biurowca w Centrum Bydgoszczy. Lokal składa się z 3 pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Róża Wielka

Róża Wielka,wielkopolskie

156 000 zł20 000 m² 7,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! nowa atrakcyjna cena! Działka rolna ze stawem, dogodnym dojazdem oraz ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bytom,śląskie

314 000 zł82 m² 3 833,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 81,92m2, do odnowienia lub remontu, w dogodnej lokalizacji w Bytomiu idealne dla rodziny, w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

739 000 zł105 m² 7 038 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 83m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Zielone

Kraków,małopolskie

510 000 zł34 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w os. Zielonym w Krakowie. Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 33,82 m2. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

498 561 zł42 m² 11 803 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkalne idealne dla pary lub singla o powierzchni 42,25 m2 z balkonem zlokalizowane w spokojnej okolicy! Oferta idealnie sprawdzi się dla miłośników praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszkowska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł45 m² 15 672,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować Państwu, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na Ochocie Rakowiec - dzielnica stworzona dla osób ceniących sobie bliskość centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

1 490 000 zł68 m² 21 911,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy, dwupoziomowy Sof Loft o powierzchni łącznej 68 m2 z antresolą I Przestronny 3 pokojowy apartament z ogródkiem tuż przy nabrzeżu Motławy I 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cmentarna

Suraż,podlaskie

1 390 000 zł155 m² 8 967,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 101 m²

Polecamy dom o powierzchni użytkowej 393,9 m2 w miasteczku Suraż pow. Białostocki. Powierzchnia działki 3101 m2. Budynek oddany do użytku pod koniec lat 90-tych przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chałupy

Chałupy,zachodniopomorskie

700 000 zł3 002 m² 233,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z pozwoleniem na budowę 4 domów jednorodzinnych z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi! Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilków

Wilków,dolnośląskie

530 000 zł167 m² 3 180,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam piętrowy podpiwniczony dom mieszkalny z garażem posadowiony na działce gruntu o powierzchni 1300m2. Budynek zamieszkały i funkcjonalnie spełniający swoje przeznaczenie mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

607 000 zł56 m² 10 903,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o lokalizacji bogatej w zielone tereny, a jednocześnie chcesz mieć centrum miasta na wyciągnięcie ręki? A może chcesz ulokować zaoszczędzone środki by uzyskać pokaźną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Mazowieckiego

Radom,mazowieckie

189 000 zł24 m² 7 871,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zaproponuj swoją cenę :)! Z przyjemnością prezentuję Państwu kawalerkę znajdujące się w Radomiu na ulicy Mazowieckiego - blisko dworca! Mieszkanie do wprowadzenia lub do remontu wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

939 000 zł160 m² 5 869 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Super Okolica. Przedstawiamy bardzo ładny dom. 1/2 Bliźniaka oddany będzie w Stanie Deweloperskim, o powierzchni ok.160m2, usytuowany na bardzo ładnej działce ok 540m2 w pięknej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł32 m² 12 303 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje w Centrum miasta Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,4m2 znajduje się na 9 piętrze w 11-piętrowym bloku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

566 048 zł37 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka dla miłośników życia w centrum miasta! Inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stokrotki

Siedlce,mazowieckie

1 150 000 zł209 m² 5 502,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:576 m²

Gotowy do zamieszkania, przestronny i nowoczesny dom przy ul. Stokrotki w Siedlcach. Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Góra,dolnośląskie

449 000 zł140 m² 3 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:859 m²

! kupujący zwolniony z opłat dla biura! Prowizja dla biura 0%! Oferujemy na sprzedaż bardzo przestronny dom wolnostojący oraz pięknym ogrodem o powierzchni całkowitej ok 140 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

597 611 zł69 m² 8 647,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Demblin

Demblin,małopolskie

44 099 zł70 m² 629,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:600 m²

Syndyk masy upadłości, ustanowiony w postępowaniu upadłościowym tr1t/gup/14/2023 sprzeda prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę o numerze ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brzeg Dolny,dolnośląskie

419 000 zł56 m² 7 415,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i prywatność. Piękne mieszkanie po kapitalnym remoncie. Idealne dla rodzin, pary, a także inwestycyjnie pod wynajem. Mam Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaborowskiej

Słupsk,pomorskie

410 000 zł60 m² 6 799,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży słoneczne i przestronne trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,3 m2 znajdujące się na 2 piętrze w bloku usytuowanym przy ul. Zaborowskiej na Osiedlu Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lubin

Lubin,dolnośląskie

399 000 zł62 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje po remoncie - parter Centrum Lubina Mieszkanie rozkładowe o pow. 62,3m 2 nowocześnie wykończone, położone na parterze. Bardzo dużym atutem jest łazienka mieszcząca zarówno kabinę jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 500 zł38 m² 11 954,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Makler nieruchomości poleca atrakcyjną ofertę mieszkania na bydgoskim Górzyskowie. 2,3km do Centrum, w bliskiej odległości sklepy, szkoły, przedszkola, komunikacja miejska. Nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 099 000 zł130 m² 8 461,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Chrząstawa mała / lux dom W zabudowie bliźniczej 130 M2 / działka 600 M2 polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Sokołów,mazowieckie

1 495 000 zł3 100 m² 482,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 3100 m2 w doskonale skomunikowanej lokalizacji w Sokołowie pod Warszawą z pobliskim wjazdem na Al. Krakowską, s8 oraz na obwodnicę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m , 6 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 2005 roku -warszawa, mokotów, ul. Bartycka. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 930 zł63 m² 9 840,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkalne o powierzchni 63 m2 z balkonem zlokalizowane w spokojnej okolicy na Lipie Piotrowskiej! Oferta idealnie sprawdzi się dla miłośników praktycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

535 000 zł39 m² 13 718 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, urządzone mieszkanie z ogródkiem, w budynku z 2022 roku! mieszkanie: o metrażu 39m2 znajduje się na parterze nowego budynku, oddanego do użytkowania na przełomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzelecka

Rumia,pomorskie

649 000 zł81 m² 8 031,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 4 pokojowe 80,81m2 z ogrodem Opis Na sprzedaż piętro domu położone w spokojnej dzielnicy Rumi, w bliskiej odległości do lasu, skm. Budynek usytuowany w większości.