dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Mykanów

Mykanów,śląskie

690 000 zł250 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 918 m²

Opis oferty Rusinów - wieś położona w województwie śląskim, w powiecie częstochowskim, w gminie Mykanów.Cicha spokojna okolica .Odległośc od centrum Częstochowy 26km Najbliższa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

795 000 zł117 m² 6 775,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu niemal w centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich lasów, to mamy właśnie coś dla Ciebie! Prezentujemy dom w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

526 680 zł63 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkania z rynku pierwotnego są idealną opcją dla osób chcących mieć swój własny wkład w tworzenie aranżacji mieszkania. Jest to możliwość, aby stworzyć własne niepowtarzalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł34 m² 14 088,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Jeleniej informacje podstawowe Cena: 479 000,00 zł Metraż: 32,8 m2 + balkon Ogrzewanie : Miejskie co Blok: 1980r. Mieszkanie spółdzielczo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

202 078 zł20 m² 10 073,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie typu Studio idealne dla młodych lub pod inwestycje. Najniższa cena na rynku - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Nasze wyjątkowe mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

624 492 zł75 m² 8 357,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 74,70m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Z garderobą i dwoma balkonami!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Turka

Kraków,małopolskie

485 000 zł25 m² 19 094 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze Płaszów w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - ustawny pokój z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

614 000 zł49 m² 12 515,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne na Inwestycje lub na start/park Południowy Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m kw na Borku przy alei Dębowej w bloku z lat '80. Cały teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrzosowa

Smolec,dolnośląskie

749 000 zł66 m² 11 297,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja! Mam Państwu do zaoferowanie na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem (90 mkw). Kameralny budynek oddany do użytku w 2005 roku znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

398 000 zł59 m² 6 745,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzednia mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Wrzosowiak położone na parterze obejmujące trzy pokoje kuchnię, wc łazienką, balkon Lokal widny , nowoczesny , przyjemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł32 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam na sprzedaż bardzo atrakcyjną kawalerkę na Pradze Południe. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju, - oddzielnej kuchni, - przedpokoju - łazienki. Jest możliwość przeniesienia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sadowa

Jabłonna,mazowieckie

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2006 roku bez windy, zlokalizowane - Jabłonna osiedle Rajska Jabłoń. Mieszkanie jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bednarska

Bielsko-Biała,śląskie

2 000 000 zł177 m² 11 299,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Oferta bez pośredników. Dom jednorodzinny w doskonałej i prestiżowej dzielnicy pod Szyndzielnią (kamienica), przy ulicy Bednarskiej. Rozkład pomieszczeń; I. Parter: 1. Wiatrołap - 6,75 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość składającą się ze słonecznego mieszkania z dużym balkonem, wielkiego garażu podziemnego oraz komórki lokatorskiej Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Częstochowska

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł53 m² 18 777,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Starej Ochocie - dzielnicy stworzonej dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiąca bliskość centrum miasta. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

968 335 zł58 m² 16 805,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży 4 pokojowy apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa na ul. Rydlówka Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Żarów,dolnośląskie

480 600 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania w Żarowie-nowa inwestycja przy ul. Wyspiańskiego. Oferowane mieszkanie trzypokojowe w budynku z windą o powierzchni 64,08m2. Opis inwestycji - sześć mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Pustków Żurawski,dolnośląskie

265 000 zł94 m² 2 809,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Miło nam Państwu zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie bezczynszowe w miejscowości Pustków Żurawski w gminie Kobierzyce. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

759 935 zł37 m² 20 527,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 37,02 m2 znajdujące się w inwestycji Mogilska Młyny w Krakowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

469 568 zł40 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o metrażu 40,48 m2 z balkonem typu loggia w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Golisza. Zakończenie inwestycji - grudzień 2023. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościelec

Kościelec,kujawsko-pomorskie

449 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu uroczy, wolnostojący, piętrowy dom z cegły o powierzchni ok 150 m . Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radzymin

Radzymin,mazowieckie

699 000 zł108 m² 6 493,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:244 m²

Dom dla Ciebie - garaż, ogródek Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję domów dwulokalowych położoną pod Radzyminem. Inwestycja 20 bezczynszowych lokali z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł62 m² 9 143,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,79 m2 przy ulicy Hetmańskiej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

352 822 zł36 m² 9 741,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

629 811 zł55 m² 11 428,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Byszyce

Byszyce,małopolskie

1 110 000 zł248 m² 4 475,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 138 m²

Temat idealny dla osób szukających spokoju. Mamy dwa domy i wiele wariantów wykorzystania, podam trzy: dwa domy dom + biznes biznes x2 Dla inwestora mamy: rentowny biznes agroturystyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

789 000 zł85 m² 9 292,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe czteropokojowe,mieszkanie w sąsiedztwie Parku Grunwaldzkiego,na parterze,w domu czterorodzinnym z wyjściem bezpośrednio do ogrodu.Mieszkanie,czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł48 m² 6 364,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,92 m 2 mieszczące się na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Warmińskiego. Mieszkanie wyremontowane, bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 560 000 zł140 m² 11 142,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Lokalizacja : Miejscowość: kielce os. Baranówek Woj. Świętokrzyskie W pobliżu: szkoła podstawowa, żłobek, basen, las, stok narciarski, stadion Korony Kielce, kadzielnia dane techniczne : Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 007 600 zł67 m² 15 072,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni niemal 70 m2 w inwestycji w sąsiedztwie ścisłego centrum miasta! Przedstawiam Państwu funkcjonalne studio znajdujące się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kaczyce

Kaczyce,śląskie

625 000 zł158 m² 3 955,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 257 m²

Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie przedszkola (350m), kościoła (400m), szkoły podstawowej oraz boiska (200m). Budynek dwukondygnacyjny. Na parterze znajdują się: 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kwiatkowice

Kwiatkowice,dolnośląskie

79 000 zł1 088 m² 72,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu działka na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Kwiatkowice. Rodzaj działki: budowlana. Powierzchnia wynosi 1088 m2. o regularnym kształcie z dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

612 000 zł33 m² 18 489,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowe do wprowadzenia 1-pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Pradze Południe. Ogromnym atutem jest lokalizacja: - 10 minut do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

527 207 zł42 m² 12 434,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu przestronne studio zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Jeśli szukasz mieszkania, które posiada balkon, ma otwartą przestrzeń, osobną sypialnie, dużą łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nowodworska

Skrzeszew,mazowieckie

299 000 zł2 998 m² 99,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Z nami kupisz bezpiecznie. Duża z południową wystawą działką w miejscowości Skrzeszew. Wieś Skrzeszew znajduję się w gminie Wieliszew powiat Legionowski. Jest to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrocław,dolnośląskie

659 900 zł49 m² 13 467,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie przy Wzgórzu Partyzantów. Dwustronne mieszkanie z sypialnią od cichego podwórka, pojemna komórka lokatorska w piwnicy (ok. 6 m2) 3 minuty.