dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

537 950 zł51 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż trzy pokoje na poznańskim Górczynie! (dwa pokoje do zaadaptowania na trzy) - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy mieszkanie dwu/trzy pokojowe w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stare Budy Radziejowskie

Stare Budy Radziejowskie,mazowieckie

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w cichym miejscu, druga linia zabudowy, niewielki strumień obok Zapraszam do miejscowości Stare Budy, w gminie Radziejowice. W drugiej linii zabudowy od lokalnej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 460 000 zł169 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Bardzo Ładny Przestronny Dom 168m2 pięknym rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny, stylowy Dom o powierzchni ok. 168m2, usytuowany na peryferiach, w pięknym Rejonie, na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Choszczno,zachodniopomorskie

340 000 zł46 m² 6 813,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45.50 m2 za cenę 340 tys. złotych, położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Władysława Jagiełły w Choszcznie. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Korzeniowskiego

Gdynia,pomorskie

9 900 000 zł1 103 m² 8 975,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - działkę o numerze 834 o powierzchni 1103 m2, położoną w Sercu Gdyni z widokiem na morze. Na działce możliwość wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

470 899 zł47 m² 10 017 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego w Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

464 742 zł39 m² 11 886 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,10m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Na Wilkowo

Koszalin,zachodniopomorskie

185 000 zł1 430 m² 129,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niezabudowana działka o pow. 1430 m2 położona w Koszalinie przy ul. Wrzosów / Na Wilkowo. Działka w kształcie prostokątnym o wymiarach ok. 25 m x 57 m. Media: prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Gorlice,małopolskie

226 000 zł38 m² 5 982 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest ładne mieszkanie stanowiące odrębną nieruchomość, usytuowane w centrum miasta, w bloku przy ul. Wróblewskiego w Gorlicach, powiat gorlicki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

466 277 zł55 m² 8 479,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grabowo

Grabowo,zachodniopomorskie

120 000 zł2 010 m² 59,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta bezpośrednia! Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny kompleks działek położonych w Grabowie (zaledwie ok.7 km od centrum Stargardu). Działki o powierzchniach: - 2010 m.kw. - zarezerwowana -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Występ

Występ,kujawsko-pomorskie

520 000 zł158 m² 3 291 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:514 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej w okolicach Nakła n/notecią. Na zadbanej działce o powierzchni 514 m2 znajduje się wolnostojący budynek mieszkalny o powierzchni 158 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowica

Lublin,lubelskie

439 000 zł55 m² 7 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 położone na 2 piętrze przy ulicy Sebastiana Klonowica w dzielnicy Abramowice Lokal składa się z: - kuchni 9,2m2 - Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

344 200 zł38 m² 9 057,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Polańczyk,podkarpackie

1 599 000 zł140 m² 114,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:504 m²

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa nieruchomość położona w samym centrum Bieszczad. Zachwycający dom wraz z 6 arową działką znajduję się w Polańczyku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Gdynia,pomorskie

629 900 zł59 m² 10 604,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży ustawne, ciepłe mieszkanie położone na osiedlu w sąsiedztwie lasu w dzielnicy Karwiny. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

629 000 zł44 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

- oferta na wyłączność - Mieszkanie z 2018r. położone w centrum Szczecina o powierzchni użytkowej 44,4m2 + wyjście na ogródek/taras o powierzchni ok. 20m2. Wysokie sufity 3m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radomek

Radomek,warmińsko-mazurskie

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Radomek 8 kilometrów od Iławy. Istnieje możliwość zakupu działki nr 26/7 o powierzchni 2020m2 w cenie 110000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Reguły,mazowieckie

1 990 000 zł241 m² 8 257,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez pcc I prowizji Sprzedam 7-pokojowy dom klasy premium w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 210,98 m2 na działce 500 m2 w doskonałej podwarszawskiej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Nochowo,wielkopolskie

189 000 zł63 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:472 m²

Dzień dobry, oferuję do sprzedania podpiwniczony dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Położenie: nochowo koło Śremu, spokojna okolica. Opis: dom ma 63 m2 powierzchni zabudowy, użytkowej wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

659 760 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu wśród zieleni! W tej inwestycji nie brakuje komfortowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

446 208 zł40 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwa pokoje na poznańskim Łazarzu! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy mieszkanie dwu pokojowe w powstającym budynku na Łazarzu, które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

320 000 zł32 m² 9 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, ul. Malczewskiego , IV piętro Lokalizacja: rzeszów, ul. Malczewskiego Piętro: IV (ostatnie) - brak windy Powierzchnia: 32,50 m Liczba pokoi: dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Białystok,podlaskie

720 000 zł91 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 2 poziomowe mieszkanie, położone w Białymstoku, przy ul. Pogodnej. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 91,2 m2, natomiast po podłodze mamy pow. 116,4 m2 z racji na skosy na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Poznań,wielkopolskie

520 000 zł63 m² 8 253,97 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 63 m2, zlokalizowanego na osiedlu Tysiąclecia w Poznaniu. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

403 010 zł67 m² 6 015,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Blok nr 5 oddanie drugi/trzeci kwartał 2024r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

539 000 zł94 m² 5 755,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na dużej działce 390m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce i blisko do centrum. Dom będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klaczki

Wrocław,dolnośląskie

896 000 zł82 m² 10 893,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:862 m²

Przedmiotem oferty jest część domu z ogrodem, znajdujący się na wrocławskich Karłowicach. Nieruchomość posiada też wolnostojący garaż o powierzchni 21 m2, ogród, a sama część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Biery

Biery,śląskie

459 000 zł3 269 m² 140,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w urokliwej dzielnicy. Działka położona jest tuż pod samym lasem z widokiem na pasmo pobliskich gór. Niedaleko lokalizacji znajduje się kilka sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

609 000 zł34 m² 17 901,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 34 m2, położonego w nowej inwestycji "stacja jeżyce" przy ul. Stanisława Barańczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

8 300 000 zł900 m² 9 222,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Makler nieruchomości gorąco poleca do sprzedaży kamienicę usytuowaną na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Rewelacyjna oferta dla Inwestora, która obejmuje: - 100 % udziału w nieruchomości. - 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Beskidzka

Kraków,małopolskie

860 000 zł62 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Beskidzkiej na Podgórzu Duchackim. English version below lokalizacja Dzielnica: podgórze Duchackie Ulica: beskidzka Przystanek: kurdwanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Wieliczka,małopolskie

799 000 zł117 m² 6 840,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości. Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży w niezwykle okazyjnej cenie dwukondygnacyjny lokal mieszkalny nr 7/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł47 m² 7 489,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 46,60 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu błonie. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15m2, -pokój 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Stradomska

Kraków,małopolskie

895 000 zł31 m² 28 871 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Stare miasto - stradomska Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w inwestycji Angel Stradom Mieszkanie znajduje się na parterze pięciopiętrowego apartamentowca z 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sawy

Lublin,lubelskie

358 800 zł39 m² 9 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy znajdujący się na parterze w budynku przy ul. Jana Sawy 5 w Lublinie osiedle lsm/rury Wysokość pomieszczeń 3,3m2 Lokal pod prawie każdą branżę idealny na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dalii

Koszalin,zachodniopomorskie

650 000 zł227 m² 2 863,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:966 m²

Dom wolnostojący z garażem - w nowoczesnej bryle z otwartą antresolą, - w bardzo dobrej lokalizacji - Koszalin, raduszka. Wolnostojący budynek jednorodzinny, zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gimnazjalna

Siechnice,dolnośląskie

367 650 zł25 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 24,51 m2 zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku w Siechnicach Inwestycja łączy w sobie nowoczesny minimalizm z elegancją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

394 914 zł48 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

691 500 zł58 m² 11 986,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki i własny zielony azyl w mieście! Tutaj poczujesz się jak w domu. Mieszkanie usytuowane W prestiżowej inwestycji zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż trzy pokoje w okolicach Kostrzyna! uwaga cena promocyjna! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy mieszkanie trzypokojowe na powstającym osiedlu.