dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 848 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 848 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Czeladź,śląskie

159 000 zł53 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Najtańsza oferta na rynku!- 3 000 tyś za m2 Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sprzedaży mieszkania ,które składa się z dwóch pokoi , kuchni, łazienki, osobnego wc, i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czereśniowa

Mędłów,dolnośląskie

750 000 zł120 m² 6 274 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Opiekun oferty tel. Przedsprzedaż cena promocyjna Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości. Bez pcc. Szereg w bardzo spokojnej, zielonej i rodzinnej okolicy, 5 min. od Wrocławia. 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

1 650 000 zł30 173 m² 54,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka o powierzchni 30173 m2 położona w Bielsku Podlaskim przy ulicy Żwirki i Wigury. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prymasa 1000-lecia

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł63 m² 9 492,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,1m2, ulokowane na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku, położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 351 500 zł100 m² 13 515 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie w inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się w pięknym budynku z, które posiada 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

699 800 zł127 m² 5 497 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania III kwartał 2024 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

397 590 zł59 m² 6 704,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,3 m2. Położone na 1 piętrze nowej inwestycji z 2023 roku, przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bilczyce

Bilczyce,małopolskie

269 000 zł2 006 m² 134,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Smart Property prezentuje Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 20 ar. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta (30,7 x 66) lekko nachylona, nasłoneczniona, wśród nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pępowo

Pępowo,pomorskie

899 000 zł158 m² 5 702 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dzień dobry Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Pępowo. Inwestycja obejmuje dom w zabudowie bliźniaczej z dwoma lokalami, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

50 000 zł16 m² 3 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania 2 miejsca postojowe w podziemiu bloku przy ul. Żelaznej. Pow. ok. 16 mkw Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

155 000 zł50 m² 3 108,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu w Boguszowie - Gorcach. Mieszkanie znajduje się na 2 poziomie budynku. Mieszkanie o powierzchni 49,86 m2 , które składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Halinów

Halinów,mazowieckie

599 000 zł3 100 m² 193,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3100 m kw., położona na ul. Wiatraczna w Cisne gm. Halinów. Oferta idealna pod dom, bliźniak a nawet czworak. Bardzo dobry dojazd do Warszawy. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przewoska

Otwock,mazowieckie

320 000 zł30 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania w Otwocku, przy ulicy Batorego. Lokalizacja: adres: ulica Batorego, otwock Odległość do przystanku autobusowego: 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł32 m² 15 677 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,83 m2, położone jest na 2 piętrze, 4-piętrowej kamienicy na Śródmieściu, blisko Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Siechnice,dolnośląskie

580 000 zł61 m² 9 547,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam serdecznie do siechnic! Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem ze strychem z komórką lokatorską na nowoczesnym osiedlu w pobliżu plaży w Siechnicach. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

399 999 zł27 m² 14 760,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Top/centrum/grabiszyn/stalowa/1pok./PIWNICA/OKAZJA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę w trakcie remontu powierzchni 27m2 na osiedlu Grabiszyn przy ul Stalowej. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poświęcka

Wrocław,dolnośląskie

868 000 zł59 m² 14 729,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Piękne mieszkanie Z miejscem postojowym, komórką lokatorską kameralne osiedle, spokojnie, zielono dwa balkony, 2017 rok budowy Piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,93m2 jest idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

596 950 zł40 m² 14 923,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przy Grunwaldzie/inwestycja/na start/o.Botaniczny Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe ( jeden pokój ciemny), z aneksem kuchennym, łazienką i osobna toaletą o powierzchni ok 40 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

570 000 zł64 m² 8 912 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

386 200 zł43 m² 8 944 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

577 000 zł63 m² 9 115,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w przyjaznej okolicy dla Twojej Rodziny? Pragniesz funkcjonalnego układu i wszelkich niezbędnych usług w zasięgu ręki? A może marzysz o własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 275 000 zł98 m² 12 979,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż mieszkanie o powierzchni 98,23m2 idealne dla rodziny budynek: nowoczesny jednoklatkowy budynek z windą, 6 kondygnacji, w którym znajdują się 32 mieszkania, ogrodzone osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

521 258 zł44 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja ta zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy skrzyżowaniu ul. Nefrytowej i Brylantowej. Inwestycja ta ulokowana została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

431 300 zł26 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 37m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Budy Mszczonowskie

Budy Mszczonowskie,mazowieckie

513 000 zł17 100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z możliwością zabudowy siedliskowej położona przy gminnej drodze asfaltowej do której przylega szerokością 77m. Tylną część nieruchomości stanowi las o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł76 m² 11 829 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 76 m2 w budynku z 1988 roku na Nadodrzu. Dobra infrastruktura drogowa, zapewnia połączenie z wszystkimi częściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

601 000 zł66 m² 9 170 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

899 900 zł51 m² 17 645,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na Saskiej Kępie. Mieszkanie o powierzchni 48 m kw. składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju (z przeznaczeniem na gabinet lub pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Za Ogrodem

Kraków,małopolskie

1 850 000 zł14 527 m² 127,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę usługową o powierzchni 1,45ha znajdującą się w Krakowie przy ul. Za Ogrodem w dzielnicy Nowa Huta - Wadów. Dojazd do działki asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

570 000 zł64 m² 8 912 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kańskiego

Gdynia,pomorskie

630 000 zł58 m² 10 899,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na Chwarznie o powierzchni 57,8m2. Mieszkanie mieści się w kompleksie apartamentowców na zamkniętym, strzeżonym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

582 300 zł40 m² 14 558 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

721 000 zł50 m² 14 289 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. 3 - pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni ok. 50 m2 mieści się na 2 piętrze 9-piętrowym budynku w centrum miasta! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strumiany

Strumiany,małopolskie

990 000 zł137 m² 7 231,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem, całkowicie umeblowany, zlokalizowany w miejscowości Strumiany 202 (gmina Wieliczka). Nieruchomość: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

328 000 zł36 m² 9 011 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł79 m² 11 964,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjnie położony, wynajęty lokal handlowy. Lokal usytowany jest na parterze budynku wielorodzinnego, zlokalizowanego na gdańskiej Morenie przy ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

473 225 zł41 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka na poznańskich Winogradach! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy mieszkanie jednopokojowe w powstającym budynku na Winogradach, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raginisa

Szczecin,zachodniopomorskie

879 000 zł62 m² 14 207,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 61,87m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 9 piętrowego bloku z 2016 roku cenionego z jakości Dewelopera sgi, (apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

433 500 zł48 m² 9 031 zł/m²

 

 

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij