dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 743 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 743 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

423 920 zł757 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pow. 757 m2 Kiekrz Działka płaska, w kształcie prostokąta. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy dla budynku jednorodzinnego. - szerokość elewacji frontowej 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

671 000 zł61 m² 11 087,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska. 0% prowizji. Gotowe Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,52mkw z przynależnymi balkonami 3,93mkw oraz 3,93mkw. Funkcjonalny układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

872 685 zł43 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa i jedyna w swoim rodzaju oferta apartamentów premium U podnóża Gór Izerskich powstaje nasza kameralna , a zarazem architektonicznie spójna i dająca poczucie ogromnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łodygowice

Łodygowice,śląskie

699 000 zł177 m² 3 956,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Z przyjemnością przedstawiamy państwu do sprzedania dom położony W dobrze skomunikowanej, malowniczej okolicy beskidu śląskiego oraz kotliny żywieckiej -łodygowicach Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł44 m² 9 792,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43,91 m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie znajduję się przy ul. Spiechowicza w Rzeszowie. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 499 000 zł322 m² 7 763,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 639 m²

Na sprzedaż 7 pokojowy, dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 321,9 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 1639 m2 w Milanówku. Dobra lokalizacja: spokojna okolica domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

833 175 zł53 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Lutin prezentuje nowe mieszkania w nowoczesnej inwestycji na Bronowicach. Przykładowe mieszkanie znajduje się na parterze w siedmiopiętrowym budynku, gdzie znajdziemy min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

890 000 zł304 m² 2 927,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:474 m²

Dom Wolnostojący - Ciechocinek - ul. Mickiewicza - Na Sprzedaż Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rodzinnego / dwurodzinnego domu wolnostojącego, położonego w Ciechocinku - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warmińska

Barczewo,warmińsko-mazurskie

254 000 zł132 m² 1 927 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości M2 Olsztyn ma przyjemność zaprezentować dla Państwa lokal mieszkalny położona na 1 kondygnacji przy ulicy Warmińskiej (centrum miejscowości) w Barczewie. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Elbląg,warmińsko-mazurskie

325 000 zł54 m² 6 026,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż, ul. Władysława IV, 3 pokoje, parter, balkon, piwnica, parking. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu w dniu dzisiejszym mieszkanie przy ul. Władysława IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Smerek

Smerek,podkarpackie

695 000 zł2 000 m² 347,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z dwoma domkami letniskowymi. Łączna powierzchnia 2000 m 2 Spokojne , urokliwe miejsce wśród dzikiej przyrody. Numer działki 240

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Pstrągowa

Pstrągowa,podkarpackie

25 000 zł2 000 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta Na sprzedaż 20 arowa działka z lasem w Pstrągowej Lokalizacja: pstrągowa, gmina Czudec Powierzchnia: 20 arów (160x12m) Wymarzone miejsce do celów rekreacyjnych. Część lasu (8,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąty

Łańcut,podkarpackie

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu dom 160 m stanie surowym zamkniętym w miejscowości Łańcut. Nieruchomość zlokalizowana jest na dużej przestronnej działce o powierzchni 32 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

505 000 zł39 m² 12 915,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest w prężnie rozwijającej się i doskonale skomunikowanej części Rumi. Okolica położona w sąsiedztwie ekosystemu Białej Rzeki pozwala na bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

907 459 zł68 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, oferowane w ramach kameralnej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Ogromną zaletą inwestycji jest stylowy projekt z atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

467 413 zł54 m² 8 700,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 3 pokojowego mieszkania z balkonem w wyjątkowej cenie .ZAKUP bez prowizji i podatku PCC. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się stąd nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

692 600 zł65 m² 10 708,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapewnij sobie komfort codziennego życia i korzystną perspektywę inwestycyjną. Wyjątkowa inwestycja - ekologiczna I nowoczesna / zielone dachy pokryte roślinnością / ładowarka samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 229 001 zł105 m² 11 704,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom Muchobor Wielki / lux /2017 okazja! Polecamy Panstwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej na Muchoborze Wielkim. Nieruchomość ma formalnie 103m kw, natomiast dodatkowo 30 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wiśliczka

Wiśliczka,małopolskie

219 000 zł2 112 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Wiśliczka, gmina Olkusz. Działki położone w spokojnej i cichej okolicy z widokiem na łąki i las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

461 250 zł32 m² 14 262,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się na 5 piętrze w 7 kondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 589 000 zł50 m² 31 780 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu w zabytkowej kamienicy Izaaka Rothberga wzniesionej w roku 1894. Kamienica zlokalizowana jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

795 000 zł107 m² 7 429,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kredyt 2% | bez pcc | bez prowizji Przedmiotem sprzedaży jest inwestycja w postaci nowoczesnego i kameralnego osiedla składającego się z 20 domów w zabudowie bliźniaczej. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł66 m² 7 442,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

W ofercie biura na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,84 m2 zlokalizowane przy ul. Sportowej w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 6 piętrze. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skalskiego

Będzin,śląskie

206 000 zł29 m² 7 103,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Będzinie w spokojnej dzielnicy Syberka przy ul. Skalskiego. Mieszkanie znajduje się w bloku na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Trzebież

Trzebież,zachodniopomorskie

219 995 zł1 864 m² 118,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana 1.864 m2 w Trzebieży. Pięknie położona, w sąsiedztwie nowego osiedla domków jednorodzinnych, lasu i ul. Kościuszki (droga wjazdowa do Trzebieży, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowniczych LGOM

Lubin,dolnośląskie

305 000 zł46 m² 6 636,21 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,96m2 zlokalizowane w Lubinie przy ul. Budowniczych lgom. Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania. Idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 287 350 zł85 m² 15 225,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4-pok mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie oddawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

595 232 zł67 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowy lokal usługowy z funkcją mieszkalną o powierzchni projektowej 66,88 m2 na 1p w 5 piętrowym budynku Opis mieszkania: pokój dzienny o pow. 17,51 m2 z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarnowo

Czarnowo,kujawsko-pomorskie

689 000 zł168 m² 4 095,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:925 m²

Czarnowo to malownicza wieś zlokalizowana w gminie Zławieś Wielka. Przez miejscowość przebiega droga krajowa 80, prowadząca z Bydgoszczy do Torunia. To dogodne połączenie z tymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Koszalin,zachodniopomorskie

283 799 zł47 m² 5 999,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe, rozkładowe, słoneczne z wejściem do każdego z pomieszczeń osobno przy ul. Władysława IV Nieruchomość składa się z salonu, sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Rugiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł25 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Sprzedam kawalerkę 25,00 m. Budynek z 1963r./ cegła. Piętro 3/4. Własność spółdzielcza, przytulne mieszkanko z widną kuchnią, ciepłą wodą i centralnym ogrzewaniem, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

345 000 zł51 m² 6 791 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Duże, przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Iławie przy ulicy Andersa 2C szuka nowego właściciela. Główne atuty: - 110 m2 powierzchni całkowitej - funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Ramiszów

Ramiszów,dolnośląskie

1 068 930 zł141 m² 7 563,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w cichej, spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do Wrocławia! Bezpośrednie sąsiedztwo Wrocławia, a jednocześnie piękna i zielona okolica Optymalna powierzchnia dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł44 m² 14 733 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwa rozkładowe pokoje na starym mieście Z balkonem Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 44,05 m2 w budynku z lat 60 - tych, na Starym Mieście, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spółdzielcza

Toruń,kujawsko-pomorskie

600 000 zł118 m² 5 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowy dom - bliźniak To już 4 etap. Poprzednie 3 etapy sprzedane w całości. Lokalizacja: górsk, ul. Spółdzielcza Powierzchnia użytkowa: 99,8m2 Powierzchnia garażu: 18,66m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wielgie

Wielgie,kujawsko-pomorskie

60 000 zł625 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w miejscowości Czarne Gm. Wielgie. Działka rekreacyjna z wydanymi warunkami zabudowy (warunki wydane miesiąc temu) Miejscowość Czarne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł74 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników funkcjonalnych układów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smetany

Łódź,łódzkie

450 000 zł51 m² 8 775,35 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 51,28m2 na 5 piętrze w Wieżowcu Mieszkanie pełen rozkład Media miejskie, czynsz 800zł na 4 osoby Loggia, piwnica Ekspozycja okien północ i wschód Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mieszczańska

Siechnice,dolnośląskie

732 820 zł67 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowocześnie wykończone dwupoziomowe mieszkanie położone przy ul. Mieszczańskiej w Siechnicach. Właściciele włożyli mnóstwo serca w urządzenie własnych czterech ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

279 000 zł48 m² 5 817,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego. Na sprzedaż mieszkanie na Zamościu w Pile. 2-pokojowe, III piętro, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

362 940 zł54 m² 6 746,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,8 m2. Położone na 1 piętrze nowej inwestycji z 2023 roku, przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij