dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 984 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 984 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jarzębinowa

Leźno,pomorskie

250 000 zł1 011 m² 247 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prowadzona w formie wyłączności. Przedmiotem oferty jest piękna działka, w graniczącej z Gdańskiem wsi - Leźno. Działka położona przy ul. Jarzębinowej - droga utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

380 000 zł32 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji i bez podatku pcc. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na pierwszym piętrze w nowo powstałym apartamentowcu w Sztutowie. Lokal znajduje się na 1 piętrze 2 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Kłodzko,dolnośląskie

169 000 zł26 m² 6 387 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w cichej dzielnicy. Bardzo widne. Z kuchni widok na ulice Ptasią a z pokoju na panoramę Kłodzka. W klatce jedynie 6 mieszkań. Wymaga generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hali

Skierniewice,łódzkie

680 000 zł84 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu niezamieszkałe, wyjątkowe mieszkanie 2-poziomowe o powierzchni 84m2, na które składa się: -kuchnia częściowo otwarta na salon z pięknym dużym tarasem, -toaleta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

649 000 zł58 m² 11 189,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w jednej z lepszych lokalizacji w Olsztynie ? Zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez nasze biuro Obrót Nieruchomościami. Opis :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Obórznia

Obórznia,kujawsko-pomorskie

123 000 zł1 500 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Makler Nieruchomo ści poleca na sprzedaż działkę budowlaną powierzchnia to aż 1500m2 Zaciszna i spokojna okolica! - w pobliżu zabudowa nowych domków jednorodzinnych, - od granicy lasu dzieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

959 000 zł89 m² 10 775,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych rozkładów oraz mieszkań na parterze! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 168 000 zł10 240 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka z Warunkami zabudowy pod zabudowę bliźniaczą 18 budynków w zabudowie bliźniaczej ( 36 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej ) i 4 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

792 120 zł64 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie: nowoczesna inwestycja znajduje się na wrocławskich, zielonych Krzykach. W bliskim sąsiedztwie Park Grabiszyński, park Południowy.Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł95 m² 21 042,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Wyobraź sobie mieszkanie z duszą, tworzone z nutką artystycznego polotu. Wyobraź sobie przestrzeń, która inspiruje, intryguje i zachęca do korzystania z uroków życia. Wyobraź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

779 900 zł131 m² 5 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rusa

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł49 m² 6 467,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokoje na ul. Rusa, parter 49,32 m2 - Chełmińskie Przedmieście, wolne od zaraz podjazd dla niepełnosprawnych Zalety mieszkania: - dwustronne, - oddzielna kuchnia z oknem - do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Groszowice

Opole,opolskie

299 000 zł1 244 m² 240,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1244 m2 położona w opolskiej dzielnicy Groszowice. Teren płaski, suchy, ogrodzony, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 44x23-30m, dłuższym bokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grzepnica

Grzepnica,zachodniopomorskie

899 000 zł136 m² 6 606,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych domów w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona jest w miejscowości Grzepnica, gmina Dobra. Każdy połowa bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Konstytucji

Blachownia,śląskie

365 000 zł64 m² 5 703,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania apartament o powierzchni 51 m + 13 m piwnica bezpośrednio pod mieszkaniem. Mieszkanie znajduje się w centrum Blachowni na parterze w ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Szczaniec,lubuskie

395 000 zł204 m² 1 936,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom a właściwie leśniczówka znajduje się we wsi gminnej. Piękne położenie w lesie z dala od zgiełku czyni ten dom bardzo atrakcyjnym. Do obiektu prowadzi niedawno utwardzona droga,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Wrocław,dolnośląskie

639 999 zł64 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w okolicy ulicy Władysława Grabskiego, 600 metrów od Sky Towera Mieszkanie składa się z pokoi: - pokój pierwszy ok 12m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samsonowicza

Lublin,lubelskie

570 000 zł62 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie dwustronne z balkonem idealne dla rodziny z dziećmi zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Samsonowicza.!Oferta w przygotowaniu! Mieszkanie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Armii Krajowej

Żukowo,pomorskie

800 000 zł17 700 m² 45,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Rolna w Żukowie o powierzchni 17 700 m2. Nr działki 993. Idealnie nadaje się na zabudowę mieszkaniowa jednorodzinna lub bliźniaczą czy też usługi. Możliwość wydania Warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

853 600 zł55 m² 15 520 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

698 640 zł58 m² 12 045,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie -58,22 m - nowoczesne, komfortowo wyposażone, trzy pokoje wraz z aneksem kuchennym, łazienką, dodatkowo wc, balkon (5,68 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbaciana

Bezrzecze,zachodniopomorskie

545 000 zł53 m² 10 202,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja do dn. 16.04.24R. Ładne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem 85m2 położone na parterze budynku z 2008r. w Bezrzeczu. Mieszkanie sprzedawane z dwoma miejscami postojowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

670 032 zł76 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek nr 3 mieszkanie numer 2 - południowy zachód Idealny rozkład pomieszczeń! Mieszkanie bardzo słoneczne - od 12:00 do końca dnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł39 m² 15 871,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostanie mieszkanie w tak niskiej cenie! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na prestiżowym osiedlu Olimpia Port. W pobliżu przedszkola, szkoła i inne liczne punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubiejew

Lubiejew,mazowieckie

78 400 zł1 120 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż działki budowlane, przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położone w miejscowości Lubiejew, gmina Sochaczew, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

879 060 zł64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje Ursus Skorosze Włochy 64 m2 Zapraszam na prezentację mieszkania 3 pokojowego na Warszawskich Włochach. Ciekawa lokalizacja. W pobliżu Ursus Factory Adres: ul. Zapustna 34 Powierzchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Staropolska

Kowale,pomorskie

750 000 zł2 400 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana,mieszkaniowo-usługowa w miejscowości Kowale, gmina Kolbudy przy ulicy Staropolskiej. - powierzchnia działki: 2400 m2 - Numer działki: 73/16 - Wszystkie przyłącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Główna

Krzyżowice,dolnośląskie

845 000 zł105 m² 8 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość natury i miasta * Gotowe już w II Kwartale 2024 Inwestycja jest zlokalizowana w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szlenkierów

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł22 m² 22 227,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż / Szlenkierów / Młynów / Wola / studio Przedmiotem oferty jest 22 metrowe studio zlokalizowane w budynku z lat 50 z cegły w bardzo dobrej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bałków

Bałków,świętokrzyskie

550 000 zł218 m² 2 522,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 802 m²

Rezerwacja! nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego homelia Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu dom na sprzedaż, zlokalizowany w Bałkowie, powiat włoszczowski, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

1 649 000 zł75 m² 22 021,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja w Orłowie Kamienica Vertica mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic trójmiasta w Gdyni Orłowie Inwestycja jest położona przy głównej arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł2 130 m² 562,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2130 m2 w Gdańsku dzielnicy Klukowo, w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Kcynia,kujawsko-pomorskie

179 000 zł96 m² 1 858,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż W kcyni Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 70,50m 2 w Kcyni. Mieszkanie znajduje się na ul. Dworcowej 18, ulica jest spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeziorna

Banino,pomorskie

1 299 000 zł126 m² 10 340,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Atuty nieruchomości: - cicha i spokojna okolica, - blisko liczne przedszkola, szkoły i żłobki, - wysoki standard wykończenia, - niskie opłaty, - garaż w bryle budynku, - dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł55 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż 55 m2, piętro 1/2 bez windy, w budynku z cegły z 1938 r., Praga Północ, Pelcowizna. Wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piekary

Piekary,małopolskie

980 000 zł330 m² 2 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie Ta Alternatywa jest dla Ciebie! Pragnę przedstawić Państwu piękny dom znajdujący się pod Krakowem, w okolicy o spokojnym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Otwock,mazowieckie

545 000 zł65 m² 8 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy korzystną ofertę zakupu mieszkania 3 pokojowego na granicy Otwocka i Karczewa, na Oś. Ługi. Mieszkanie jest pełne słońca (salon od wschodniej strony) ze sporym balkonem. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szczecińska

Zieleniewo,zachodniopomorskie

140 800 zł704 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty jest kompleks działek budowlanych/usługowych z mpzp położonych w Zieleniewie przy ul.Szczecińskiej. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

363 022 zł37 m² 9 753,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

799 000 zł41 m² 19 487,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2