dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

782 000 zł73 m² 10 712,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% Kameralna zabudowa Lokalizacja doskonale skomunikowana Blisko terenów zielonych Udogodnienia: tereny zielone wokół inwestycji, winda, nowoczesna architektura,duże przeszklenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

320 000 zł34 m² 9 509,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo serdecznie zapraszam na prezentację idealnej kawalerki dla singla, pary, osób starszych lub do dalszego wynajmu. Mieszkanie znajduje się w bloku z 2018r w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sosnowiec,śląskie

1 099 000 zł594 m² 1 850,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Na sprzedaż przestronny i bardzo słoneczny dom dwurodzinny położony na działce 1820 m w dzielnicy Sielec, przy ulicy gen. Władysława Andersa w Sosnowcu. Dom składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

809 000 zł71 m² 11 470,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w gotowym bloku. Zakup bez pcc i prowizji! Atuty: - przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, - industrialny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Świnna Poręba,małopolskie

489 000 zł1 919 m² 254,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż unikatową działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną złożoną z dwóch działek o łącznej powierzchni 19,19a zlokalizowanej w miejscowości Świnna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisławowska

Wrocław,dolnośląskie

1 274 000 zł102 m² 12 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferta tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe , komfortowe mieszkanie o powierzchni 102 m2, położone na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku z 2018r przy ul .Stanisławowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

369 000 zł42 m² 8 848,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,7 m2 wraz z dużym balkonem oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 2,5 m2 na Os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Gdynia,pomorskie

1 200 000 zł96 m² 12 552,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w Redłowie przy ul. Korczaka. Dookoła pełna infrastruktura społeczno-handlowa oraz obiekty użyteczności publicznej: szkoła, przedszkole, sklepy, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bliźniaków

Wielka Wieś,małopolskie

860 000 zł144 m² 5 962 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 552 m²

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie Ta Alternatywa jest dla Ciebie! Marzysz o własnym domu, nadal blisko centrum Krakowa? To oferta, na którą czekałeś! Oferuję piękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

714 990 zł30 m² 23 833 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność przedstawić państwu na przestronną kawalerkę na 2 piętrze, w bloku położonym 2 km od centrum. W sam raz dla pary lub singla, którzy chcą zamieszkać na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Słubice

Słubice,lubuskie

6 500 000 zł511 m² 12 712,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 841 m²

Na sprzedaż nowoczesna Klinika Chirurgii Plastycznej oraz Szpital jednego dnia. Jest to oferta w pełni wyposażonej i doskonale Prosperującej placówki medycznej z doskonałą renomą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarnoborsko

Czarnoborsko,dolnośląskie

490 000 zł215 m² 2 279,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Sprzedam dom z zabudowaniami gospodarczymi. Bliski dojazd do drogi s5. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa Dom-powierzchnia zabudowy 215m2. Powierzchnia użytkowa 150m2. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wola Mrokowska

Wola Mrokowska,mazowieckie

570 000 zł55 m² 10 317 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z ogródkiem Wola Mrokowska Stan Deweloperski Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na nowym osiedlu w Woli Mrokowskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze trzykondygnacyjnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sportowa

Pisarzowice,dolnośląskie

1 678 000 zł250 m² 6 712 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 029 m²

Szukasz domu z naprawdę dużym ogrodem? Dom z roku 2005, funkcjonalny, przestronny, na dużej działce o pow. 2000 m2 Zainteresowany? Koniecznie zobacz nasz spacer wirtualny. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rubinkowo, 2 pokoje 49 m2, 7 piętro w wieżowcu na Rubinkowie. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - sypialni, - kuchni, - łazienki z wc, - przynależnej piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Bieniewiec,mazowieckie

336 000 zł2 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę 2100 m2 w pobliżu Zalewu Grzymek. Okolica spokojna, zielona, sprzyjająca rekreacji, ale jednocześnie z bardzo dobrym dojazdem do większych miast: grodziska Maz., Mszczonowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dębina

Poznań,wielkopolskie

558 000 zł64 m² 8 661,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego na os. Dębina na poznańskiej Wildzie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Byczyńska

Wrocław,dolnośląskie

741 535 zł71 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie. Rozmieszczenie budynków i niska zabudowa w bliskiej okolicy zapewnia prywatność dla mieszkańców. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Sędki,warmińsko-mazurskie

840 000 zł21 100 m² 39,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Iwm Biuro Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną we wsi Sędki, gm. Ełk. Sędki - nieduża wieś położona na skraju gminy Ełk, przecięta drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawalna

Sławków,śląskie

419 000 zł200 m² 2 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, zabudowaną budynkiem mieszkalnym, parterowym z użytkowym poddaszem w Sławkowie. Budynek oddany do użytku z 2018r., posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sęczkowa

Warszawa,mazowieckie

2 999 000 zł280 m² 10 710,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy na prezentację pięknego domu położonego przy zacisznej uliczce na Wawrze. Dom jest w stanie idealnym, gotowy do wprowadzenia się. Parter posiada ogrzewanie podłogowe a parter oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobre Miasto

Dobre Miasto,warmińsko-mazurskie

890 000 zł173 m² 5 145 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 338 m²

Bresdom nieruchomości ma przyjemność zaprezentować duży, wolnostojący dom, który czeka na nowych właścicieli. Dom idealny dla rodziny, ilość pomieszczeń i duża, dobrze zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiatraczna

Cisie,mazowieckie

999 000 zł4 997 m² 199,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 4997 m kw., położona na ul. Wiatraczna w Cisne gm. Halinów. Oferta działki budowlanej w cichej spokojnej okolicy. Bardzo dobry dojazd do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żuromińska

Mława,mazowieckie

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Piękny i komfortowy dom w spokojnej okolicy szuka właściciela! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom na sprzedaż przy ul. Żuromińska w Mławie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Wrocław,dolnośląskie

579 990 zł46 m² 12 564,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż urokliwe, trzypokojowe mieszkanie położone w okolicy ulicy Przestrzennej , mieszkanie z osobną kuchnią, balkonem oraz piwnicą, usytuowane w odnowionym i ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

*** 3 niezależne pokoje *** *** I piętro *** *** Z pełnym wyposażeniem *** Polecam zadbane mieszkanie 3-pokojowe położone na I piętrze w niskim bloku mieszkalnym zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Pewel Mała,śląskie

145 000 zł2 431 m² 59,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość budowlana w mpzp D1.MN19 o łącznej powierzchni ok. 2431 m2, pewel Mała, gmina Świnna, powiat żywiecki. Nowa niższa super cena 145000 zł, czyli tylko 59,65 zł/1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kielnieńska

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł59 m² 12 809,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie z 2008r. Znajdujące się na osiedlu ,pana Tadeusza " Gdańsk Osowa. Blisko przedszkola, szkoła, sklepy, przychodnia i przystanki autobusowe. Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

41 200 000 zł3 734 m² 11 033,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na sprzedaż Kompleks biurowy, który oferuję to połączenie przestrzeni biurowej z kreatywną. Park obejmuje 10 modułów u powierzchni ok. 370 mkw każdy. Charakter obiektu daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł36 m² 11 916,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kamienica z 1930 roku zlokalizowana w doskonale skomunikowanym miejscu Aleja Hallera Krzyki. Lokalizacja godna polecenia z uwagi na liczne linie autobusowe oraz tramwajowe, otoczenie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Łódź,łódzkie

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w kamienicy- oferta bezpośrednia, od właściciela. Mieszkanie składa się z : - trzech pokoi : salon , pokój pokój przechodni z salonu (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Siewierz,śląskie

289 921 zł38 m² 7 684,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bardzo dobra oferta na mieszkania w Siewierzu miasteczko Jeziorna Oferujemy Państwu mieszkania znajdujące się na prestiżowym i wyjątkowym osiedlu tuż nad samym jeziorem Siewierskim. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

360 000 zł74 m² 4 864,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 74m2, usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku w Mościcach w Tarnowie.Lokal składa się z dwóch przejściowych pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irysowa

Grębocice,dolnośląskie

499 000 zł135 m² 3 690,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Cena do negocjacji. Na sprzedaż jedna połowa budynku jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym w miejscowości Grębocice (pow. polkowicki). Dom wybudowano na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Częstochowa,śląskie

315 000 zł55 m² 5 758,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 54,7m2, usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Leszno

Leszno,wielkopolskie

642 000 zł100 m² 6 420 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Wyjątkowy Gotowy Dom Premium w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż, w zacisznym miejscu Leszna. Budynek jest nowy, rynek pierwotny, wykończony pod klucz. Nieruchomość spełnia wysokie standardy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł37 m² 11 621,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top Lokalizacja 2-pokoje 37 m2 Piwnica Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone 4 min od parku Grabiszyńskiego. Blisko centrum handlowe Borek, apteki, siłownie, basen. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

865 000 zł74 m² 11 657,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż duże, 4 pokojowe mieszkanie przy ulicy Legnickiej obecnie przystosowane na wynajem, jako powierzchnia biurowa jednak z łatwością będzie można przywrócić lokal do pierwotnego stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

449 000 zł56 m² 7 946,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w spokojnej i malowniczej okolicy Lublina. Kameralny blok, w jednej klatce tylko sześc mieszkań. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 56,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

285 000 zł33 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Hej! Mam coś specjalnego dla Ciebie - kawalerkę , która skradnie Twoje serce od pierwszego wejrzenia! Ta urocza nieruchomość znajduje się na drugim piętrze wieżowca, oferując nie tylko wygodę, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębcza

Bochnia,małopolskie

431 102 zł41 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż piękne nowoczesne mieszkanie z widokiem! Oferta obejmuje mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na pierwszym piętrze, w nowej inwestycji przy ul. Dębczej,.