dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł63 m² 13 092,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na sprzedaż położoną przy ul. Pięknej - Krzyki. Mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku z 2018 roku o powierzchni 62,63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł46 m² 14 881,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego budynku, zlokalizowane na ursusie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bełk

Bełk,śląskie

940 000 zł166 m² 5 645,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:951 m²

Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej lokalizacji z dala od miejskiego zgiełku. Dobrze trafiłeś.nasza oferta na pewno Cię zainteresuję! Serdecznie zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 056 000 zł55 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy do sprzedaży, bardzo atrakcyjne dwu pokojowe mieszkanie w pięknej okolicy klimatycznej Sadyby. Mieszkanie składa się z : - przedpokój 6,60 m2 - kuchni 6,70 m2 - łazienki 5,30 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł71 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zakup gotówkowy? spytaj o preferencyjne warunki! Kupujesz mieszkanie na kredyt? Czekasz na nowy program mieszkanie na start? Ta inwestycja jest właśnie dla Ciebie - rezerwacja mieszkania do końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wierchomla Mała,małopolskie

2 300 000 zł562 m² 4 091,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Zapraszam na prezentację nieruchomość położonej w Wierchomli Małej gmina Piwniczna Zdrój centrum miejscowości, w pobliżu skrzyżowania głównej asfaltowej drogi dojazdowej i dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

410 000 zł750 m² 547 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: michałlub biuro:, od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Węgrzcach Wielkich (gmina Wieliczka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł65 m² 9 187,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W bardzo dobrej loalizacji atuty: dobry dojazd do Uczelni wyższych Idealna lokalizacja- centrum Możliwość podzielenia na 3 pokoje mieszkanie: nieruchomość o powierzchni 64.76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 099 800 zł170 m² 6 469 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowy Bliźniak ok.170m2. Tzw. 2 kroki od Podkowy Leśnej. Przedstawiam do sprzedaży Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni użytkowej ok 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Niepruszewo,wielkopolskie

730 000 zł161 m² 4 534,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:835 m²

Pragniesz spokoju i bezpieczeństwa dla siebie i twojej rodziny? Szukasz azylu z dogodnym dojazdem do Poznania? Marzysz o własnym domu w otoczeniu przyrody? Mamy ofertę idealną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Swarzędz,wielkopolskie

1 099 000 zł191 m² 5 744,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Marzysz o dużym domu z zielonym minimalistycznym ogrodem? Szukasz miejsca, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podleśna

Rzeszów,podkarpackie

132 500 zł1 600 m² 82,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta niedrogiej działki budowlanej 16a W miejscowości rzeszów- budziwój. Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną 16a z Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny w Rzeszowie- dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łódź

Łódź,łódzkie

250 000 zł1 918 m² 130,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1918m2 położona w dogodnej lokalizacji Łodzi. Działka to teren płaski w kształcie protokąta o przybliżonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Błędowa Tyczyńska

Błędowa Tyczyńska,podkarpackie

169 000 zł1 612 m² 104,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura rzeszowskie-nieruchomości działka 16,12 ar w Błędowej Tyczyńskiej. Działka posiada aktualne warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Media: kanalizacja - na działce woda -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polarna

Wrocław,dolnośląskie

657 400 zł61 m² 10 794,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia - krzyki/klecina - w pobliżu 2 Parków - Południowego i Klecińskiego. Mieszkanie rozkładowe, zadbane, mierzące 60,9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

688 000 zł92 m² 4 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:166 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 522 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł44 m² 12 786,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany

Bytom,śląskie

590 000 zł97 m² 6 082 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowa cena! Przedmiotem niniejszej oferty jest sprzedaż pubu w Centrum Bytomia ul. Rycerska w samym rynku. Wejście do Pubu bezpośrednio z ulicy. Lokal o powierzchni 87mkw. to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Semaforowa

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł64 m² 11 418,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Semaforowej we Wrocławiu. To doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budy

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł66 m² 15 606,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne piękne, gotowe do wejścia, idealnie zadbane mieszkanie blisko stacji metra - cena do negocjacji Urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 56m2, położone na 2 piętrze w niskiej zabudowie. 2 rozkładowe pokoje o powierzchni ok. 12m2 i 22m2, kuchnia widna, łazienka z wanną i umywalką, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

4 390 000 zł392 m² 11 199 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Polecamy Państwu do kupna Ośrodek Wypoczynkowy znajdujący się w Pobierowie, w bardzo pięknej i urokliwej miejscowości nadmorskiej położonej w śród drzew iglastych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Józefów

Józefów,mazowieckie

990 000 zł2 475 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położoną w Józefowie powiat Otwocki, rejon Górki. Działka ma powierzchnię 2475 metrów kwadratowych, posiada wszystkie media (prąd, woda, gaz). Front działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rybnik

Rybnik,śląskie

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:567 m²

Prezentujemy Państwu obiekt w ścisłym centrum Rybnika. Kamienica z potencjałem. Istnieje możliwość przystosowania mieszkań pod bardzo teraz popularny najem krótkoterminowy, mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

699 000 zł110 m² 6 355 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament wraz z dodatkową antresolą w odległości 100 metrów od najdłuższego jeziora w Polsce - Jezioraka. Główne atuty: - otwarta przestrzeń - 110 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

462 900 zł53 m² 8 733,96 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkania na inwestycje: apartament 3pok. w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Ciche mieszkanie do wnętrza osiedla. Oferta bezpośrednia -brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

1 150 000 zł96 m² 12 024 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz apartamentowca który wyróżnia się spośród wielu inwestycji na rynku mieszkaniowym w Rzeszowie ? Przedstawiamy nietuzinkowe miejsce w Rzeszowie. Biuro Reformacka Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

384 000 zł43 m² 8 961,49 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 2 pokojowego mieszkania z bardzo dużym ogrodem w wyjątkowej cenie. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowy Staw,pomorskie

348 225 zł232 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:476 m²

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: dom Nowy Staw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

480 000 zł39 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w gdańskiej dzielnicy Przymorze, przy ul. Śląskiej. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania bezpośrednio po zakupie. Mieszkanie: 39m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paganiniego

Lublin,lubelskie

769 000 zł51 m² 15 078,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

(English version below) Bezpośrednio od właściciela | bez pośredników | bez prowizji W pełni wyposażony apartament w stylu soft loft na ostatnim piętrze 10 piętrowego budynku (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

669 999 zł60 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania o pow. 60m2 w urokliwej dzielnicy złotniki/stabłowice we Wrocławiu! Ta spokojna okolica oferuje harmonię między naturą a życiem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

757 000 zł52 m² 14 557,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ustronie

Gdańsk,pomorskie

551 000 zł47 m² 11 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokal 40.1m2 balkon południe 6.8m2 IIIQ24 23% VAT Pokój z aneksem 21.81 m2 Sypialnia 10 m2 Łazienka 5.5 m2 Hol 2.7 m2 Balkon 6.78 m2. Ekspozycja południowa. Widok na Martwą Wisłę. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

494 000 zł48 m² 10 249 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Os.Lipińskiego - zadbane i przytulne mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji blisko centrum. Idealne dla inwestorów pod wynajem studentom pobliskich uczelni. W odległości ok 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Nockowa

Nockowa,podkarpackie

109 000 zł2 700 m² 40,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Nockowej - Doskonała lokalizacja do budowy domu jednorodzinnego! Miejscowość: nockowa Powierzchnia działki: 27 ar Klasa działki: IV - możliwość wyrobienia warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

595 000 zł157 m² 3 780,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

Nowoczesny dom W atrakcyjnej cenie! Oferujemy na sprzedaż nowy dom zlokalizowany w Jastrzębiu-Zdroju (budynek 1b.). Budynek położony jest w cichym i ustronnym miejscu, wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iłżecka

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

175 000 zł33 m² 5 239,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W sprzedaży posiadamy mieszkanie o powierzchni 33,40m2 na ul. Iłżeckiej w Ostrowcu Św. Mieszkanie składa się z dwóch małych pokoi, kuchni i łazienki. Jasne i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

1 320 500 zł95 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Pobitno ul. Małopolska 4 pokoje 95 m balkon piwnica blok z 2019 r winda dostosowane do osób niepełnosprawnych nowoczesne wyposażone w sprzęt rtv i agd doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł103 m² 22 330,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na warszawskim Powiślu. Nieruchomość znajduje się na wyższym parterze w 5 piętrowej ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wola Zgłobieńska

Wola Zgłobieńska,podkarpackie

168 000 zł2 032 m² 82,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż działka o powierzchni 20,32 ar w miejscowości Wola Zgłobieńska. Działka w pierwszym pasie zabudowy. Wydana decyzja o warunkach.