dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 976 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Śląska

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł17 m² 13 569,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Zapraszam do zapoznania się z tą uroczą kawalerką położoną w samym sercu centrum, przy Placu Grunwaldzkim, na 4 piętrze eleganckiej kamienicy. Mieszkanie cechuje się spokojem, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

645 000 zł70 m² 9 258 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Mieszkanie w zielonej i cichej okolicy, blisko wrocławskiej obwodnicy. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

823 030 zł64 m² 12 799,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 Dwustronne mieszkanie z dwoma tarasami. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Polanowice

Polanowice,małopolskie

450 000 zł135 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Lokalizacja: polanowice, gmina Słomniki, powiat krakowski Powierzchnia działki: 7,5ar Powierzchni całkowita: 135m2 Powierzchnia użytkowa: 110m2 Liczba pokoi: - salon, cztery sypialnie, cena: 450 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł53 m² 8 726,24 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m2 zlokalizowane przy ul. Granicznej w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Holendry Baranowskie

Holendry Baranowskie,mazowieckie

585 000 zł100 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 429 m²

Ofertą sprzedaży jest komfortowy dom w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej miejscowości Holendry Baranowskie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 85m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

500 100 zł48 m² 10 336,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez dodatkowych kosztów Nowe 2 pokojowe mieszkanie 48,38 m2 na parterze w bardzo dobrej lokalizacji! Lokal nr 51a Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

333 000 zł46 m² 7 302,63 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Rubinkowo II- 2 pokoje Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na 10 piętrze wieżowca, położonego przy ulicy Dziewulskiego. Na powierzchnię 45,6m2 składają się: -bardzo duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Leonia

Leonia,wielkopolskie

1 000 000 zł42 223 m² 23,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt inwestycyjny 42.223 m2 z MPZP, Leonia k. Konina wgn Commercial oferuje na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 42.223 m2 zlokalizowany w Leonii, gmina Władysławów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprzeczna

Reda,pomorskie

890 000 zł218 m² 4 082,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:574 m²

Nieruchomość z Potencjałem Inwestycyjnym Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w Redzie, oferującej nieograniczone możliwości inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamkowa

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł72 m² 15 892,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Aligant nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą: w skrócie: targówek, ul. Zamkowa 2 Rok budynku 2012 r. Powierzchnia 72,3 m2 3 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

890 000 zł177 m² 5 028,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Okazja! 177m2 w centrum 500m od Jasnych Błoni idealne mieszkanie/lokal nadaje się do przebudowy na 5 mikrokawalerek (zgodnie z koncepcją architekta). Ze względu na piękną kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

714 630 zł60 m² 11 870,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 Dwustronne mieszkanie z tarasem oraz balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 47,5 m2 + taras 5,6 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze na małym kameralnym osiedlu - "w Sosnowym Lesie" przy ul. Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

760 000 zł49 m² 15 586,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne, urządzone w nowoczesnym stylu mieszkanie z balkonem o powierzchni 48,76 m2 w rejonie okolicy ul. Stawowej w Krakowie. Osiedle zamykane z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brojce

Brojce,zachodniopomorskie

140 000 zł110 m² 1 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:678 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom (połowę bliźniaka), który usytuowany jest jedyne 7 kilometrów od miejscowości Brojce, gdzie powstaje jeden z największych parków rozrywki hossoland.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Borowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

849 000 zł869 m² 976,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu działkę przy ul. Borowej 65 w Konstancinie - Jeziorna. Działka do sprzedaży zostanie oczyszczona ze wszelkich zabudowań. Posiada dostęp do wszystkich mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

595 000 zł82 m² 7 256,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania - osiedle Centrum - ul.11 listopada Grand Finanse && Nieruchomości jest wyłącznym przedstawicielem sprzedającego Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczepanowice

Szczepanowice,małopolskie

459 000 zł110 m² 4 177,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:809 m²

Nowe domy wolnostojące - okolice Kocmyrzowa N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesne domy wolnostojące o powierzchni użytkowej 110 m2 , na dużej 8 arowej działce. Budynki sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zasutowo,wielkopolskie

220 000 zł42 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Szukasz zadbanego mieszkania w rozsądnej cenie? Dobrze trafiłeś! Mieszkanie w Zasutowie czeka na nowego właściciela! osa nieruchomości zaprasza na prezentację mieszkania o pow. 41, 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakątek

Kraków,małopolskie

950 000 zł57 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Zakątek w Krakowie, na siódmym piętrze, dziesięciopiętrowego bloku z 1976 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej okolicy. Ulica Zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

399 998 zł27 m² 14 705,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Top/centrum/grabiszyn/stalowa/1pok./PIWNICA/OKAZJA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę w trakcie remontu powierzchni 27m2 na osiedlu Grabiszyn przy ul Stalowej. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

1 600 000 zł77 m² 20 771,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament w nowym budynku w pobliżu zakola Wisły i Rynku Dębnickiego. Mieszkanie z dwoma balkonami i miejscem postojowym w cenie, w rewelacyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

340 000 zł1 100 m² 309 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam trzy działki budowlane o powierzchni ok. 11 arów zlokalizowane Rzeszowie, obręb Budziwój. Działki nie są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, sprzedaż po uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mikułowice

Mikułowice,świętokrzyskie

1 400 000 zł220 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Mikułowice ok. 1,5 km do centrum Buska-Zdroju. Wykończony, umeblowany. Dom posiada ogrzewanie na ekogroszek oraz gaz. Woda ze studni kręgowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 299 991 zł200 m² 6 509,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piekny Dom Wroclaw - Lutynia / 5 pokoi /lux! Polecamy sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 198 m usytuowanej na działce o powierzchni 1000 m w Lutyni gmina Miękinia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 580,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Możliwość wykończenia pod klucz Przestronne, dwustronne mieszkanie u podnóża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

780 000 zł70 m² 11 108 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***luksusowy apartament w promocji*** Rabat 62.760 zł - taniej nie będzie! Zakup bez PCC i prowizji Mieszkanie gotowe w 2024 roku Wyjątkowa przestrzeń dla wymagających: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł54 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,84m2 Mieszkanie mieści się na parterze 7-pięrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł32 m² 19 502,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie: na sprzedaż jasne i słoneczne idealne nie tylko na inwestycje, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,74 m2 położone w Gdańsku (dzielnica Przymorze, nieopodal Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł54 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Unikalny, przepiękny widok na panoramę Warszawy i park Moczydło z 9go piętra! Stan mieszkania bardzo dobry / do wprowadzenia. Długi, oszklony balkon na cala szerokość mieszkania. Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

849 000 zł63 m² 13 412,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 63,30 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Czyżyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

861 085 zł38 m² 22 737,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

470 001 zł35 m² 13 420,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ślężna 2pok- 35m2 Park Dobra komunikacja` Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w 3- piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benisławskiego

Gdynia,pomorskie

429 000 zł47 m² 9 108,28 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem w Gdyni dzielnica Obłuże. Miejsce doskonale skomunikowane, bliskość przystanków komunikacji zkm. W pobliżu sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

840 000 zł90 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

<!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if gte mso 9]>

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł54 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 53 m , usytuowanego na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turystyczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 295 000 zł154 m² 8 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (154m2) w stanie deweloperskim, usytuowany w gminie Lesznowola w Nowej Iwicznej, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

453 060 zł54 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mała

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł51 m² 16 667 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w rejonie Nowa Praga. Kamienica zlokalizowana jest w spokojnym, dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Południowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

461 839 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament o pow. użytkowej: 38,81 m2 z balkonem o pow. 6,33 m2, cena netto 461 839 zł Apartament nr 2.6 zlokalizowany na drugim piętrze. Apartamenty południowa to kompleks zawierający.