dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 744 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 744 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jugosłowiańska

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł153 m² 7 183,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Wyjątkowa Oferta: dom w Dzielnicy Różanka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w sercu Wrocławia, przy ulicy Jugosłowiańskiej. Charakterystyka Nieruchomości: typ domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 900 zł143 m² 5 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Nowa inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.144 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 550m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bór Zajaciński

Bór Zajaciński,śląskie

299 000 zł2 853 m² 104,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 853 m²

Dom z działką w Bór Zajaciński - Unikalna Oferta! Z radością prezentujemy wyjątkową ofertę - dom z kilkoma zabudowaniami gospodarczymi na sprzedaż, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

392 550 zł54 m² 7 296 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie posiadamy 3500 nowych mieszkań z rynku pierwotnego, bez pcc i bez prowizji pośrednika! Możliwość kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 - 20:00 od poniedziałku do soboty oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strzelców Bytomskich

Strzelce Opolskie,opolskie

575 000 zł1 139 m² 504,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Sprzedam posiadlosc na osiedlu zidlungi. Jest to jedna z najlepiej polozonych dzialek na tym osiedlu (nie tylko dla romantykow-fantastyczny widok zachodzacego slonca). Jesli chcesz cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poselska

Wałbrzych,dolnośląskie

410 000 zł68 m² 6 012 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą ofertę mieszkania w Wałbrzychu, położonego w dzielnicy Podzamcze. To wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 68,2 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Balice,małopolskie

841 000 zł139 m² 6 050,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Union House prezentuje ofertę mieszkania na sprzedaż znajdującego się w kameralnej okolicy krakowskich Balic. Lokalizacja Ta fantastyczna nieruchomość położona jest w spokojnej, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

649 900 zł55 m² 11 846,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyremontowane, przestronne i rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 5-piętrowym z windą, parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raciborska

Kraków,małopolskie

737 000 zł58 m² 12 799,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 57,58 m2 na ul.Raciborskiej - dzielnica: (Ruczaj). Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2002 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

618 000 zł56 m² 10 982,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0 % prowizji Wysoki standard wykończeń Kameralna inwestycja Realizacja 09.2024 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 56,27mkw zlokalizowane w okolicach ul Opolskiej na Księżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mników

Mników,małopolskie

1 150 000 zł147 m² 7 823,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 m²

Mników Cholerzyn Liszki Kryspinów Emmerson poleca: do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 147 m2 na 9 ar działce kilkanaście minut od Krakowa. Dom parterowy z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Wyłącznie w ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe powierzchnia 62m2. Idealna lokalizacja - ul. Lwowska Rzeszów. Rozkład pomieszczeń: - 3 niezależne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

970 000 zł140 m² 6 912,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

Opis: oferuję do sprzedaży dom w zabudowie segmentowej o powierzchni 140 m2 z garażem w bryle budynku, położony w Kobyłce 15 km od Warszawy. Budynek z 2016 roku zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Antenowa

Łódź,łódzkie

92 000 zł23 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferta skierowana dla inwestorów oraz osób które chciałyby zarobić na remoncie mieszkania i jego dalszej odsprzedaży, a także dla osób, które szukają mieszkania do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libertów

Libertów,małopolskie

850 000 zł175 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Emmerson oferuje: funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 121 m2 ( bez garażu i kotłowni) położony w cichym miejscu na pograniczu Krakowa i Libertowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Police,zachodniopomorskie

440 000 zł49 m² 8 968,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Tylko w plus nieruchomości! Polecam na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe w Policach. Lokal znajduje się na parterze niskiego bloku z 2005r., w bocznej uliczce urokliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

85 000 zł805 m² 109,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealne miejsce na relaks, odpoczynek i . na Twój wymarzony dom! Prezentujemy działkę o powierzchni 805m2, zlokalizowaną w miejscowości Szczedrzyk (gmina Ozimek). W mpzp działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

288 350 zł33 m² 8 659 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł71 m² 7 730,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W budynku dwu lokalowym Z ogrodem! W mieszkaniu zamontowana klimatyzajca! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe zlokalizowane na Brochowie. Mieszkanie o pow 71,15 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

332 220 zł32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Niniejsza oferta przedstawia mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Węglinek. Lokum mieści się na 1 piętrze w trzypiętrowym bloku z 2023 r wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Widokowa

Brzezinki,dolnośląskie

349 000 zł1 510 m² 231,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W promocyjnej cenie tylko 5 działek każda o powierzchni ok 1500m2, wszystkie przy ścianie lasu + do korzystania z ok 300m2 działki rekreacyjnej nad brzegiem zbiornika wodnego. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprzyków

Tarnów,małopolskie

799 000 zł450 m² 1 775,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:463 m²

Duży budynek z nowymi wz pod zab. wielorodzinną Budynek wielorodzinny na sprzedaż Tarnów Oferta skierowana do inwestorów szukających ciekawych nieruchomości do ulokowania kapitału z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Ujście

Ujście,wielkopolskie

379 000 zł84 m² 4 506,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w cenie mieszkania. Dom w zabudowie szeregowej w bardzo spokojnej okolicy o pow. użytkowej 84,10m 2 Ujście k/piły, posadowiony na działce 200m 2. Dach pokryty papą, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Serock

Serock,mazowieckie

290 000 zł957 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w Serocku-Moczydło. Płaska. W pobliżu domy jednorodzinne. Działka ogrodzona z jednej strony. W granicy prąd, w ulicy gaz miejski. Do centrum i plaży w Serocku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

888 000 zł44 m² 20 381 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż przepiękne 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, o łącznej powierzchni 43,57m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Długa

Wałbrzych,dolnośląskie

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Posiadamy na sprzedaż komfortowe czteropokojowe mieszkanie przy ul. Długiej na Piaskowej Górze. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum dzielnicy, sklepy. Blok po termomodernizacji, wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

759 600 zł62 m² 12 351,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cynamonowa

Banino,pomorskie

679 000 zł84 m² 8 081,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Atuty: - brak sąsiadów z góry i dołu - gotowe do zamieszkania - słoneczny, prywatny ogródek - spokojna, cicha okolica - 2 miejsca parkingowe - tereny zielone w okolicy - niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Rzemieślnicza

Plewiska,wielkopolskie

1 099 999 zł164 m² 6 707,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł46 m² 7 450,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealne dla rodziny lub inwestora (pod wynajem na pokoje) oferta na wyłączność klucze W biurze rezerwacja do 22 kwietnia Mieszkanie: * powierzchnia 45,5mkw, wysokość aż 2,7m, 4 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sydowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

400 000 zł64 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 64 m2 z loggią na drugim piętrze z widokiem na las! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niebocko,podkarpackie

250 000 zł180 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu dom na sprzedaż w Niebocku (gmina Dydnia). Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 180 m 2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Widokowa

Brzezinki,dolnośląskie

349 000 zł1 510 m² 231,13 zł/m²

 

 

 

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

530 588 zł70 m² 7 628,87 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnowska

Kielce,świętokrzyskie

369 000 zł48 m² 7 720 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Tarnowskiej 8 Centrum. Rozkład mieszkania: -2 oddzielne pokoje jeden z wyjściem na balkon - widna kuchnia - łazienka z wc -przedpokój Powierzchnia dodatkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sejmowa

Łask,łódzkie

699 000 zł239 m² 2 924,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Prezentuję Państwu lokal użytkowy do przeznaczenia produkcyjno- usługowego pod działalność gospodarczą oraz nietuzinkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Kolumna-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

434 594 zł37 m² 11 868 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. 65 kompaktowych lokali mieszkalnych w dwóch 4-piętrowych budynkach wraz z miejscami postojowymi w podziemnych halach garażowychosiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

724 900 zł150 m² 4 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok.150 m2, posadowiony na ładnej działce w bardzo atrakcyjnym rejonie. Rozkład jest następujący: parter : - Wiatrołap ok. 4m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł74 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

NA sprzedaż / mieszkanie na kapuściskach - 1 piętro - 74 m2 - do własnej aranżacji - oddzielna kuchnia W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

470 000 zł71 m² 6 619,72 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Giszowcu w Katowicach o powierzchni 71m2, na szóstym piętrze dziewięcio piętrowego bloku. W skład mieszkania wchodzą : - kuchnia - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

521 715 zł55 m² 9 460 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i umów spotkanie - w sprzedaży 3 osiedla w pobliżu Uniwersytetu Łódzkiego, manufaktury i Parku na Zdrowiu - z nami każdy znajdzie coś dla siebie! specjalna oferta.