dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 848 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 848 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raciborska

Kraków,małopolskie

737 000 zł54 m² 13 648,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie 54m , znajdujące się na 2 piętrze 3-piętrowego budynku, położonego przy ul. Raciborskiej w dzielnicy Dębniki-Ruczaj w Krakowie. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Lublin,lubelskie

520 000 zł56 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania? Mamy idealną propozycję dla Ciebie! Mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Wileńskiej 8 to w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Łódź,łódzkie

325 000 zł49 m² 6 585,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie, niespełna 50 m2 w pełni rozkładowe, z oddzielną kuchnią, łazienką z wc oraz balkonem na 3 piętrze wieżowca w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Najdymowo

Najdymowo,warmińsko-mazurskie

507 500 zł3 500 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki budowlane na wzgórzach nad jeziorem Mazur. Działki położone w niezwykle malowniczej okolicy, nad jeziorem Dadaj w centralnej części Mazur w gminie Biskupiec, w połowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, 2-poziomowej o powierzchni 100m2 z oddzielnym garażem 30 M2 na działce 2,2 ar. Położenie w centrum miasta, na ulicy Sportowej Dom do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filaretów

Tychy,śląskie

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tychy - oś F - filaretów Szansa na Nowy Początek! Zapraszamy do odkrycia potencjału tego mieszkania, które nie tylko oferuje ciekawe możliwości aranżacyjne, ale także zapewnia wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa

Góreczki Wielkie,wielkopolskie

559 000 zł235 m² 2 378,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 204 m²

Nadaje się na rezydencję - 4 km od pakosławia cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 235 m2 na działce o powierzchni 11,204 m2. Cena sprzedaży wynosi 559,000 zł.Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Włodawa,lubelskie

85 100 zł45 940 m² 1,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunty nad Bugiem, w gm. Włodawa, woj. lubelskie, składające z 2 niezabudowanych działek o powierzchni ponad 4,5ha,. Działki położone obok siebie, kształtem zbliżone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska,małopolskie

849 000 zł41 m² 20 662 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny obiekt Aparthotel położony jest w malowniczej Białce Tatrzańskiej, pod kompleksem narciarskim Kaniówka, dzięki czemu do hotelu można zjechać na nartach a dojazd do kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Strzeganowice

Strzeganowice,dolnośląskie

250 965 zł1 287 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wrocław okolica - strzeganowice gm. Kąty wrocławskie / działka bud 1288 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych W miejscowości znajduje się: - sklep spożywczy 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

614 879 zł59 m² 10 421,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali inwestycji po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizji Wojska Polskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

359 000 zł39 m² 9 205,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli nie masz ochoty zmagać się z męczącym i kosztownym remontem, a poszukujesz przytulnego, rozkładowego mieszkanka, do którego można wprowadzić się z przysłowiową walizką-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję dwupokojowe mieszkanie na Bartodziejach. Mieszkanie idealnie nadaje się do zakupu pod wynajem. Jest to też świetny początek nowego życia we własnym mieszkaniu. Typowy układ szczeciński. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

797 208 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w prestiżowej kameralnej inwestycji. Apartament składa się z: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bobrowniki

Bobrowniki,śląskie

300 000 zł1 392 m² 229,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1392 m2 położoną w Bobrownikach. Wymiary działki: szerokość 22 m, długość 60 m. Dojazd do działki asfaltową drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 920 000 zł160 m² 12 006 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie na Piaskowej Górze. Lokal składa się trzech pokoi, wnęki kuchennej, dwóch przedpokoi oraz łazienki z toaletą. Mieszkanie posiada balkon, dodatkowo piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świerzów

Świerzów,dolnośląskie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- działka Budowlana w Świerzowie - Cicha i spokojna okolica wokół terenów leśnych - Powierzchnia 1500m2 - Działki od 1000m2 do 4000m2 - Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - Media: ( woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Wałbrzych,dolnośląskie

590 000 zł83 m² 7 109,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja oferta na wyłączność: na sprzedaż 2-poziomowe przestronne mieszkanie na Podzamczu w Wałbrzychu. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 80,56m2 zlokalizowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pięciu Stawów

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł69 m² 8 662,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam własnościowy apartament zlokalizowany na 2 piętrze 3-piętrowego budynku wybudowanego w 2010 roku, znajdującego się przy ul. Pięciu Stawów, budynek ogrodzony, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

399 996 zł34 m² 11 768 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka! | Blisko centrum ul. Krucza .!TOP./HIT Polecam Na sprzedaż duża kawalerka (z oddzielną kuchnią) w samym sercu miasta! Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaborowska

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł56 m² 14 360,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 55,71 m2, 2 pok.,Bemowo,Zaborowska METRO Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

479 936 zł53 m² 8 992,62 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego 3 pokojowego mieszkania z balkonem w wyjątkowej cenie .ZAKUP bez prowizji i podatku PCC. Zaledwie kilka minut wystarczy, by przenieść się stąd nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gliwice

Gliwice,śląskie

485 000 zł86 m² 5 623,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie duże mieszkanie Z co miejskim I ciepłą wodą Z sieci Z ogródkiem I garażem. Mieszkanie położone na I piętrze niskiego, zadbanego budynku po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

820 000 zł77 m² 10 663,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

- oferta sprzedaży nowoczesnego mieszkania - położonego na nowoczesnym osiedlu Z 2000r. - pięknie urządzone, nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe w Przecławiu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Wyzwolenia

Turek,wielkopolskie

275 000 zł45 m² 6 070,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły, na Os Wyzwolenia w Turku na sprzedaż mieszkanie o pow.45,3m2. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i toalety, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

587 000 zł63 m² 9 317,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z przynależnymi dwoma miejscami postojowymi, o powierzchni 63m2 o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, wchodzące w skład kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

2 690 000 zł73 m² 36 849 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w pieknej okolicy w centrum miasta, ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się w atrakcyjnej pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

409 856 zł54 m² 7 167,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyprzedaż prawie gotowych apartamentów w lokalizacji Oś. Kukułek ul. Klimontowska. W sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w tym układzie z oknami skierowanymi na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kanie

Kanie,mazowieckie

696 000 zł1 115 m² 624,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Kanie o pow. 1.115m2 i wymiarach 39,3mx29m. Położenie działki w cichej i spokojnej okolicy. Dostępne media: woda, prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

569 000 zł57 m² 9 982,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnego, ustawnego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym bloku w Ząbkach na ulicy Piłsudskiego , dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

264 511 zł782 m² 338,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości dostępna w sprzedaży działka 7,82 ara, idealna pod budowę domu jednorodzinnego, rzeszów, ul. Dębicka. Oferta sprzedaży; -Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. 28 Lipca 1943

Kraków,małopolskie

1 589 900 zł92 m² 17 281,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: garaż, miejsce postojowe pod budynkiem, ogród, pralnia, strych, taras, teren ogrodzony, rolety antywłamaniowe, monitoring, klimatyzacja, działka, brama na pilota, balkon francuski szklany;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

659 659 zł50 m² 13 193,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 przy ul. Dworcowej Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja pod najem krótkoterminowy. Tuż obok znajduje się Dworzec Główny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Grodzisko

Grodzisko,podkarpackie

35 000 zł4 300 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna widokowa działka pod lasem 0,43 ha z kawałkiem lasu. Działkę w większości stanowi grunt riva, trochę psv i rivb. Brak mpzp. Bezpośredni dostęp do dr gminnej nieutwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Basztowa

Kraków,małopolskie

650 000 zł25 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka w samym centrum Starego Miasta Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie o pow. 25 m 2 , mieszczące się na 5 piętrze kamienicy z balkonem nieopodal ul. Basztowej. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Sienkiewicza

Myślenice,małopolskie

750 000 zł7 166 m² 104,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta - działka rolna W myślenicach najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Harcerzy - Zatorowców

Łódź,łódzkie

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po generalnym remoncie - 419 tys zł - 2 pokoje - kuchnia - 45m2 - piętro 2/4 - balkon - komórka lokatorska - wystawa: wschód-zachód - lokalizacja: teofilów, blisko dworca Łódź - Żabieniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

685 000 zł47 m² 14 568,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywny i zarazem nowoczesny apartament w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej przeznaczone dla ludzi ceniących luksus, prestiż, dyskrecję i bezpieczeństwo. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska,małopolskie

749 000 zł35 m² 21 393,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

354 998 zł23 m² 15 170,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Toplokalizacja!/gaj/krzyki/borowska/1 pok./PIWNICA/ Świetne pod inwestycję ze względu na lokalizację! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,87 m2 mieszczącą się na.