dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 666 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 666 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

650 000 zł163 m² 3 987,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ostatni wolny dom! nova kolonia! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący, zlokalizowany na nowym osiedlu w miejscowości Lutoryż, zaledwie 20 min od centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Białystok,podlaskie

315 000 zł32 m² 9 752,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Polecamy Państwu zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,3 mkw zlokalizowane na osiedlu Piasta przy ul. Mieszka I. Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi ze względu na ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Leszno,wielkopolskie

431 640 zł44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł53 m² 11 597,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz zadbanego mieszkania, gotowego do wprowadzenia od już? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce, w cichej lokalizacji, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kunowo

Kunowo,zachodniopomorskie

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna położona w Kunowie, piata w linii od Jeziora Miedwie. Działka o powierzchni 3000 m2 z dostępem do jeziora poprzez drogę wewnętrzną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Otwock

Otwock,mazowieckie

870 000 zł100 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:567 m²

Prowizja 0%, bez podatku pcc Nowoczesny i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100m z działką 567m. Znajduje się w Otwocku, w ustronnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

893 988 zł78 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opis nieruchomości Mamy przyjemność zaoferować czteropokojowe mieszkanie realizowane ramach nowego etapu inwestycji w Mistrzejowicach, które są jedną najlepiej zagospodarowanych i szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 776 000 zł510 m² 3 482,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 702 m²

Północ Nieruchomości prezentuje Państwu atrakcyjną nieruchomość w Jeleniej Górze na osiedlu Czarne. Dom a w nim, dwa mieszkania, plus część usługowa do wykorzystania w wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Cisiec

Cisiec,śląskie

202 100 zł940 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

nieruchomość budowlano-rolna, uzbrojona: woda gminna, kanalizacja, prąd, dojazd bezpośrednio z drogi gminnej asfaltowej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jasna

Wysoka,dolnośląskie

1 250 000 zł78 m² 16 035,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 78m. 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem w Wysokiej gmina Kobierzyce. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Husarska

Kruszewnia,wielkopolskie

569 900 zł51 m² 11 258,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:110 m²

Mam do zaoferowania 3-pokojowe, gustownie urządzone jednopoziomowe mieszkanie w Kruszewni, nieopodal Swarzędza. Do dyspozycji salon z aneksem kuchennym, plus 2 sypialnie, przedpokój i duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Strzegom,dolnośląskie

484 000 zł124 m² 3 903 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom zabudowie czworaczej, położony w malowniczym Jaroszowie, na nowym osiedlu domków jednorodzinnych. Ta nieruchomość to idealne rozwiązanie dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Sielska

Świebodzice,dolnośląskie

150 000 zł2 229 m² 67,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż: nr 132/5, powierzchnia 2.229 m2, ul. Sielska (świebodzice- ciernie), przy nowopowstającym osiedlu Białe Górki. Działka znajduje się poza granicami miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Sopot,pomorskie

620 000 zł41 m² 15 122 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: dzielnica: brodwino Bezpośrednia otulina lasu Szybki dojazd do centrum Sopotu Pełna infrastruktura handlowo-usługowa w pobliżu, m.in. szkoły, przedszkole, sklepy spożywcze, biblioteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

499 000 zł140 m² 3 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest uroczy dom bliźniak położony zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum w Rewalu- do plaży zaledwie 3500 metrów - cisza i spokój idealne miejsce do odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Mirosławiec,zachodniopomorskie

179 000 zł42 m² 4 241,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zlokalizowane jest w samym centrum Mirosławca na IV pietrze w bloku. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, ul. Kochanowicka

Kochcice,śląskie

2 200 000 zł840 m² 2 619,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 670 m²

Sprzedam Halę magazynową/produkcyjną z zapleczem socjalno-biurowym o powierzchni 840m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Północna

Mszczonów,mazowieckie

599 000 zł68 m² 8 821,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Marzysz o pięknym i wygodnym mieszkaniu w Mszczonowie? Nie szukaj dalej, mamy coś dla ciebie! Przedstawiamy ci wyjątkową ofertę sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł53 m² 11 982 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Top! Lokal na ołbinie/fryzjer/rehabilitacja Oferujemy na sprzedaż ładny lokal użytkowy na Ołbinie przy ul. Daszyńskiego, znajdujący się na parterze odrestaurowanej kamiennicy. Wejście do lokalu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

550 000 zł95 m² 5 801,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Informacje pod numerem. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (dwustronne rozkładowe) o powierzchni 94,80 m2 znajdujące się w Kamienicy przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej, centrum Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Trzech Krzyży

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł38 m² 22 368,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szanowny Państwo. Polecam fantastyczne mieszkanie w samym centrum Warszawy. Wnętrze z duszą i klimatem. Nieruchomość jest doskonale zlokalizowana. Budynek znajduje się przy ul. Brackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

572 000 zł72 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowy dwór mazowiecki - 72m2 - 4 pokoje - 572 tys zł Przestronne czteropokojowe mieszkanie położona w nowo powstającej inwestycji w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie to 25m2 salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł46 m² 12 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

** super topowa oferta *** największą zaletą I atutem jest lokalizacja - zamknięte osiedle na którym znajduje się prezentowana nieruchomość oraz miejsce parkingowe naziemne na osiedlu które jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą mieszkania na Bielawach. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł60 m² 11 563,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: kameralne osiedle z nowoczesną architekturą bliskość centrum i zaplecza handlowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł60 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Targówku. To idealne miejsce dla rodzin ceniących komfort, bezpieczeństwo i bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł120 m² 9 908,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych bonus 2 pakiety promocyjne do wyboru przy zakupie szeregu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oczapowskiego

Warszawa,mazowieckie

614 900 zł37 m² 16 800,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ciche mieszkanie z balkonem usytuowane na Starych Bielanach, 5 min. Spacerem do metra. Znakomita oferta dla osoby szukającej zieleni, spokoju, a jednoczenie łatwości komunikacji, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hynka

Dywity,warmińsko-mazurskie

449 000 zł41 m² 10 906 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Unikalne mieszkanie z balkonem - idealne do zamieszkania. Zaprojektowany ze smakiem w nowoczesnej odsłonie. Stworzony przy użyciu wysokiej jakości materiałów, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Lubin,dolnośląskie

329 000 zł52 m² 6 375,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, w ofercie sprzedaży mieszkanie znajdujące się na 4 pietrze na osiedlu Przylesie w bloku przy ul Sportowej. Spokojne sąsiedztwo, klatka bardzo czysta i zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bogdanowo

Bogdanowo,wielkopolskie

5 062 626 zł133 227 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa W bogdanowie koło obornik - przeznaczenie według studium pod ag Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem Działka przemysłowo - usługowa. Typ własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

1 580 000 zł62 m² 25 483,90 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

English version below Infinity Estate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wspaniałego mieszkania na ostatnim piętrze z widokiem na panoramę Krakowa. Ta unikatowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Reptowo

Reptowo,zachodniopomorskie

465 000 zł43 419 m² 10,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiam na sprzedaż działkę inwestycyjną nr 326/11, położoną w Reptowie w cichej, malowniczej okolicy. Na działce nie występują media. Dojazd do działki drogą nieutwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Skrzypnik

Skrzypnik,dolnośląskie

89 000 zł802 m² 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty Działka budowlana - zabudowa: dom wolnostojący! Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 802m2. Doskonała lokalizacja: skrzypnik (gmina Domaniów)- dojazd do działki droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świlcza

Świlcza,podkarpackie

160 000 zł66 m² 2 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom drewniany wolnostojący w Świlcza. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.66 m2 została usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Śniepie

Śniepie,warmińsko-mazurskie

90 000 zł9 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka bez zabudowań 90 ar z doprowadzonym prądem, woda z studni głębinowej, przy lesie, z dala od zabudowań mieszkalnych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowy Świat,pomorskie

1 599 000 zł293 m² 5 457,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Atrakcyjny dom 2-kondygnacyjny w Nowym Świecie koło Gdańska Osowy. Powierzchnia całkowita domu wynosi 293m2, a użytkowa 240m2. Dom składa się z parteru, piętra oraz piwnicy. Łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odlewnicza

Kraków,małopolskie

1 699 000 zł85 m² 19 988,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Infinity Estate prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament, który zostanie wykończony w bardzo wysokim standardzie na parterze zlokalizowany w nowopowstałej inwestycji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

852 000 zł61 m² 13 967,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż dobrze zlokalizowane dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m2 w dzielnicy Wojszyce w okolicy ul. Grota - Roweckiego Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czosnów

Czosnów,mazowieckie

1 250 000 zł235 m² 5 319 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży wolnostojący, przestronny dwulokalowy dom w Otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego; ok. 30 km od Warszawy- dojazd trasa E-7; bezpośrednia komunikacja do metra Młociny działka 1200m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

326 600 zł25 m² 12 893,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.