dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 617 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ogrody

Leszno,wielkopolskie

470 000 zł64 m² 7 286,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, jasne, 3 pokojowe mieszkanie na I piętrze, wśród zieleni na Os.Ogrody w centrum miasta. Mieszkanie w ciepłym, czteropiętrowym budynku z cegły po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ostrowy nad Okszą

Ostrowy nad Okszą,śląskie

35 000 zł690 m² 50,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje malowniczo położoną działkę budowlano o powierzchni 690 m2 w miejscowości Ostrowy nad Okszą. Wymiary działki 12,5 mx 55 m. Piękna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leoncin

Leoncin,mazowieckie

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1100 mkw. o wymiarach około 18x60 metrów w miejscowości Nowe Grochale. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

459 999 zł28 m² 16 428,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji, a zarazem blisko zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pod Brzozami

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł71 m² 13 324 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Atrakcyjny segment o powierzchni ponad 71,3 m , zlokalizowany na bliskim Wawrze. Nieruchomość składa się z salonu (pokoju dziennego) z kuchnia i łazienką na parterze oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Janczewo

Janczewo,lubuskie

1 240 000 zł137 m² 9 026,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 525 m²

Komfortowy dom jednopoziomowy W janczewie bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż dom wolnostojący z 2017 roku, projekt aster, o powierzchni całkowitej 171,22 m2 (użytkowej 137,38 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł66 m² 18 933,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Polecam wygodne mieszkanie z tarasem-ogródkiem wokół mieszkania na zamkniętym strzeżonym osiedlu na Kabatach ulicy Wąwozowej róg Wańkowicza. Budynek zlokalizowany przy fontannach na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł69 m² 7 652,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Istnieje możliwość przerobienia mieszkania na kawalerki- niech jedna z nich zarabia na Ciebie! Szukasz pozornie niemożliwego? Dużego mieszkania blisko centrum z ogródkiem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Białystok,podlaskie

544 000 zł68 m² 7 988,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Radzymińskiej na osiedlu Białostoczek na dziesiątym piętrze. Na przestrzeń o powierzchni 68,10m2 składa się: -salon z balkonem loggia -dwa pokoje sypialne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

1 490 000 zł77 m² 19 350,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

English version below Infinity Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77m2, które w obecnej chwili przerobione jest na dwa mniejsze mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł34 m² 7 794,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M-2 o powierzchni 34 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Bielawy. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 18m2 -oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kiełpiny

Kiełpiny,warmińsko-mazurskie

119 900 zł1 003 m² 119,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka położona jest we wsi Kiełpiny w gminie Lidzbark. To miejscowość, która idealnie nadaje się na rekreacje, letni wypoczynek lub wybudowanie tam całorocznego, rodzinnego domu jakich wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

580 000 zł56 m² 10 412,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

DO sprzedania umeblowany 3 pokojowy apartament Z klimatyzacją blisko lasu Do sprzedania apartament zlokalizowany w bloku z 2022roku na osiedlu Czarkowo, łężyca-Ciesielska. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworze

Jaworze,świętokrzyskie

1 299 000 zł421 m² 3 085,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Do sprzedaży funkcjonujący obiekt turystyczny "zielony Zacisze" w Jaworzni gmina Zagnańsk położony 17 minut samochodem od Kielc(około 12 km). Obiekt posiada około 20 miejsc noclegowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł117 m² 11 406,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż oferujemy piękne, w pełni umeblowane mieszkanie dwupoziomowe o czterech pokojach z dwiema łazienkami, o łącznym metrażu 116,6 m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Chmielnik,podkarpackie

440 000 zł4 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W sprzedaży działka budowlana o pow. 40 ha. Działka płaska w kształcie prostokąta. Media: kanalizacja- w sąsiedztwie prąd - w sąsiedztwie woda- na działce gaz-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

409 150 zł37 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie posiadamy 3500 nowych mieszkań z rynku pierwotnego, bez pcc i bez prowizji pośrednika! Możliwość kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 - 20:00 od poniedziałku do soboty oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Juliusza Słowackiego

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł98 m² 12 815,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Z mieszkaniami do remontu w kamienicy jest tak, że albo na samym początku poczuję się dobrą energię i potencjał albo od razu wiadomo, że nic z tego nie będzie. Będąc tam po raz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w miejscowości Skarżysko-Kamienna przy ul. Zielnej 13. Nieruchomość o powierzchni 53m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzozów

Brzozów,podkarpackie

328 000 zł42 m² 7 896 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle komfortową nieruchomość znajdującą się w Brzozowie przy ul. Chopina. To właśnie tutaj zlokalizowane jest piękne i nowoczesne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Więckowice

Więckowice,wielkopolskie

540 000 zł86 m² 6 308,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piękny dom bliźniak w malowniczej okolicy niedaleko lasów i jezior Lusowskiego oraz Nieprusewskiego! Inwestycja położona tylko 8 km od od zachodniej granicy Poznania. Doskonały dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł109 m² 12 867,70 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Apartament na sprzedaż stara ochota niemcewicza Przedmiotem oferty jest apartament zlokalizowany w centralnej części Starej Ochoty w jej newralgicznym punkcie przy Jerozolimskich, grójeckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pietrzykowice

Pietrzykowice,śląskie

298 000 zł173 m² 1 717,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:745 m²

-Pietrzykowice. Duży, solidny dom z ogromnym potencjałem na sprzedaż.- Jeżeli chcesz zamieszkać w bezpośrednim sąsiedztwie miasta to ta nieruchomość jest propozycją, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł63 m² 12 622,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Trzypokojowe mieszkanie w pobliżu Fortów Bema. Pokój dzienny z zabudowaną loggią, dwie sypialnie, widna kuchnia, łazienka z wanną, osobne wc, oraz spory przedpokój. Lokal widny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świerczyniec

Świerczyniec,śląskie

1 700 000 zł190 m² 8 930,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Dzień otwarty - 2 marca sobota - zadzwoń I umów się Dom parterowy pod lasem - Świerczyniec Nowoczesny parterowy dom znajdujący się na pięknej, dużej działce bezpośrednio sąsiadujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 660 000 zł160 m² 10 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:204 m²

Przedstawiamy wykończony i umeblowany dom o powierzchni 160 m.kw, położony na kameralnym osiedlu kilka minut spacerem od lasu. Nieruchomość polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Żółwieniec

Żółwieniec,wielkopolskie

330 000 zł32 611 m² 10,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Na sprzedaż działka leśna w Żółwieńcu gmina Ślesin o powierzchni 3,30 ha. Na działce występuje około 30-letni drzewostan. Działka w regularnym kształcie 415m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podlaska

Parcela-Obory,mazowieckie

635 000 zł1 318 m² 481,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1318 mkw [wymiary ok.47x28 m] położona w Parceli Oborskiej/Parcela Obory [Gmina Konstancin-Jeziorna], rejon ul. Podlaskiej. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

429 000 zł59 m² 7 271,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko W ofercie biura rzeszowskie-nieruchomości przedsprzedaż mieszkań W zabudowie szeregowej W głogowie małopolskim Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł35 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler nieruchomości poleca mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35m2, które mieści się na 3 piętrze w bloku z cegły. Lokal jest w trakcie generalnego remontu, którego zakres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł48 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Libera Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,5m2 z tarasem (4,42m2). Mieszkanie w nowoczesnym i eleganckim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł26 m² 25 478,90 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Wola - Mirów, ul. Chłodna - ścisłe centrum Warszawy | autobusy 200 m | tramwaje 300 m | metro Rondo onz 700 m 26 m2 | 2 pokoje z aneksem kuchennym | mieszkanie świeżo po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Poznań,wielkopolskie

448 000 zł45 m² 9 955,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Posiadam mieszkanie 3 pokojowe z łazienką, kuchnią i korytarzem o powierzchni 45m2 plus piwnica i loggia, co daje ponad 50 m2 łącznej powierzchni do zagospodarowania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kupców Gdańskich

Sulmin,pomorskie

1 390 000 zł139 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dwukondygnacyjny dom Wolnostojący na dużej działce o powierzchni 1800m w miejscowości Sulmin, okolice Jeziora Otomińskiego. Praktyczny układ składający się z dwóch kondygnacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boryny

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł39 m² 7 635,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 39 m2 usytuowane na parterze niskiego budynku w dzielnicy Pomorzany w Szczecinie. Na powierzchnię nieruchomości składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 274 000 zł195 m² 11 661,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny dom wykończony w wysokim standardzie położony w bliskim sąsiedztwie Gocławia w dzielnicy Wawer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

246 000 zł35 m² 7 028,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Olimp nieruchomości, wyjątkowa okazja zakupu! Mieszkania jednopokojowe o powierzchni 35 m kw.w bloku trzypiętrowym na drugim pietrze, zlokalizowane na oś.Bartodzieje Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zakup tylko za gotówkę lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Wrocławskiej. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borówiec

Borówiec,wielkopolskie

1 635 000 zł171 m² 9 537,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom - idealny dla rodziny, usytuowany w urokliwych Kamionkach pod Poznaniem. Ten dom to doskonała oferta dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł51 m² 7 431,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w standardzie do remontu w dzielnicy Pomorzany przy ul. Budziszyńskiej. Nieruchomość znajduje się na 4 ostatnim piętrze niskiego bloku, zajmuje powierzchnię 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł45 m² 13 147,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania blisko miasta, usług ale i zieleni? Ta inwestycja na pewno Ci się spodoba! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,80 m2, z loggią. Inwestycja.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij